Meluojantis vyras..

09. Sep, 09:57

Sveikos. Nuo pat vaikystes tevai man skiepijo toki dalyka kad melas yra blogai ir reikia visad sakyti tiesa, kokia ji bebutu.. visko gyvenime buna ir kaikada tenka nepiktybiskai pameluoti. Bet kai tai vyksta pastoviai.. ir tai tave zeidzia? kai pagauni zmogu meluojant o jis vietoj to dar tave ir uzsipuola.. atkerta kad taip bus ir taskas.. kai nebuna ramaus menesio be melo ir to pasakoje pykciu.. 

Su vyru santuokoj esam kelis metus.. kol draugavom nebuvo tos bendros buities, buvo nekalta draugyste nebuvo melo.. susituoke praejus keliems menesiams prasidejo pirmosios melo uzuomazgos.. buvo bandyta ir sneketis ir taremes kad taip daugiau nesikartotu nes melo kojos trumpos.. bet visi pokalbiai eina suniui ant uodegos nes viskas kartojasi. Pastovus pagavimai.. atsirado nepasitikejimas vyru :( jei kazkas atsitinka as nezinau kuo tiketi,, noretusi tiketi vyru bet ta pacia sekunde jauciu kad ir nepasitikiu.. o melas dazniausiai buna del smulkmenu isties.. 

Drauges pataria elgtis taip pat kad jaustu kaip tas nemalonu.. bet man savigarba neleidzia taip elgtis.. noretusi rasti kitokiu sprendimo budu bet kad jauciu jog jau jegos ima apleisti.. nesinori nieko.. nesinori stengtis. Gal kuri buvo panasioje situacijoje? kaip sprendet problema? ar isvis issisprende? po keliu metu santuokos as pavargau nuo tu nusivylimu, melo, apgavysciu..

09. Sep 2014, 19:11 kotryna91

vat as ir galvoju jei jis jau meluoja tai gal meluoja ir del daugiau dalyku.. mane pvz dabar grauzia pamatyti vaizdai FB.. siaip as jo netikrinu bet prisedus prie kompo maciau kad baksnojasi su kazkokia mergina.. cia buvo pries puse metu.. uzvakar netycia pamaciau kad parase kazkokiai: labas vakarelis ☹. Gal jis susirasineja su kitom? kadangi netikrinu tai ir nezinau o dabar grauzia mane tas ka maciau.. paklausiu jo aisku gausiu atsakyma ko as lendu i jo profili ir kad issigalvoju nesamones o paskui galiausiai atsaus kad prie jo kabinejuos. Na tikrai labai jau ilgai laukei.. na as vis dedu vilciu kad vis gi kazkas pasikeis.. kas baisiausia kad atsiranda kitos problemos per siuos pelgius jis mane veikia atstumianciai.. man nepatinka jo prisilietimai nes nepasitikiu..