Mergaičių plaukučiai

14. Jan, 12:43

sveikos mamytes.noriu patarimu is jusu kaip gereu priziuti mazos mergaites plaukucius?

02. Jan 2013, 10:23

labas mano dukryte duodas tvarkoma labai noriai,po to pasimaivo ries veidrodi "ar as ne grazi panele"?...plaunam plaukucius dukart i savaite su sauma 2in1 ...Ir pleiskanu nera,ir nesivelia,gal kad balzamas kartu yra....

29. Nov 2012, 17:22

Tai pas maniske tie plaukai nelabai veliasi...Bet nepakencia kai isvis kas nors jai prie plauku lenda, o kai dar kai pini ir truputy uzpesi, tai tad jau asaros ir isterijos 😀

29. Nov 2012, 11:37

Mano merginai bus tuoj 3 metukai. Kasas turime nuo pat gimimo... Visi labai giria jos plaukus, Jau kirpau viena karta. Grifka nesuskaiciuojamu kartu. Sukuotis - kancia.... Kai reikia pinti plaukus, tai per asaras. O pinti reikia , nes labai ilgi ir dar garbanojasi didelemis bangomis.

24. Apr 2012, 17:45

Sveiki. Tikiuosi labai neužpyksit, kad aš čia gal ne į temą, bet labai reikia pagalbos. Gal galėtumėt padėti ir užpildyti anketą, skirtą tėvams, auginantiems 4-7 metų vaikučius 😀

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/353879556/1/

12. Mar 2012, 15:06

mano yra stori ir sukasi plaukai ir lb greit auga vyro taipat tankus ir greit auga o va dukrytes plonycei lygus ir letai auga gal ka patartumete..nes nenorei auga...

09. Nov 2011, 14:22

sveikos,mes sukuojames nelabai noriai,bet duodu zaisti jai paciai su saguciais,tada viskas tvarkoj,dar purskiu toki kondicionieriu plaukams,kad geriau issisukuotu plaukuciai,efektas liuks

02. Jul 2011, 18:14

Labutis. pritariu toms,kurios sako,kad daznai plaunant plaukai labiau to nori. nuo mazens mama maudydavo sekmadieni vakare, tai pagrinde tada ir galva plaudavo. na kiek pamenu, nebuvo "mada tokia" kiekv. diena po kelis kartus lindet duse ( nekalbu apie vasara ) ir tuo labiau plaut galva. per vasara plaunu kas 3-5d., o saltesniu laiku ir sav.karta. mano plaukai pusilgiai, tad kai siek teik susiriebaluoja, susirisu. net jei savaitgali nusimato koks balius stengiuosi galva issiplaut pries diena, tada jie "sukalbamesni". tiek mano, tiek vyro plaukai stori ir tiesus. sunaus iki 1,5m.,kol nenukirpom eziuku, irgi buvo smulkus, kazkiek garbanojosi. dabar yra stori, tiesus, nes per vasara eziuku nusikerpa, per mokslo metus ilgesnius atsiaugina. mazosios kol kas taip pat garbanojasi ir lyginant su brolio tokio amziaus, jos ilgesni ir "daugiau". sukuotis patinka, bet gumytes trauko daznai, ismeto. gal jos plaukuciai bus i mociute, kurios yra "stambiai garbanoti". del pleiskanu patariu plauti sampunu (as naudoju amway firmos), deti balzamo, skalauti dilgeliu nuoviru.

01. Jul 2011, 16:27

maniskiai irgi nepatinka sukuotis...buna kad leidzia,bet buna ir kad uzsispiria ir tu daryk ka nori..bega cype...

24. Apr 2011, 19:55

as manau negali zinoti kokie bus vaikuciu plaukai ,nes mano stori ,o dukrytes plonuciai ir gana trumpi ,nors jai 4m ,bet manau spes dar uzaugti ,kai nenori sukuotis as pasakau kad tada kirpsim ir bus trumpi plaukauciai ,tada negalesim risti graziu gumyciu tai padeda bent jau mum,bet gi nevisi vaikai vienodi..........

23. Oct 2010, 10:25

Kaip pripratinti 4 metų mergaitę šukuotis ,nesiduoda, užsiima galva rankomis ir rekia, neina jokių šukuosenų daryti

09. Sep 2010, 11:11

o kad vaiko plaukuciai butu sveiki ir grazus reikia duot valgyt svieziu darzoviu vaisiu na ir atitinkama plauku sampuniuka parinkt

09. Sep 2010, 11:07

Alisos plaukai ilgi, nors mums dar tik 2m2men, labai slidus sunku susukuot,bet nesivelia

17. Jan 2010, 10:49

kai mano pacios yra garbanoti tai galvojau kad ir mazosios bus tokie,bet pasirodo kad ne mano dukrytes visiskai tiesus

16. Jan 2010, 20:05

as tai labai noriu, kad ano mazyles butu garbanoti plaukuciai 😀

16. Jan 2010, 10:56

neri:mano mazosios irgi plaukai kol buvo trumpi labai garbanojosi,o dabar paaugo ir visos garbaneles dingo😀

neri neri 15. Jan 2010, 19:20

kai buvo trumpesni ,buvo garbanoti ,bet dabar per ilgį turbut nesigarbanoja,o kur atsiranda trumpų tai garbanoti 😀

15. Jan 2010, 19:12

fainai, as ir tokiu noreciau 😀 o pas mane tai dar garbanoti 😀

neri neri 15. Jan 2010, 19:07

mano dukrai 10 metų bus ,o ir plaukai stori ir ilgi iki užpakalio 😃

15. Jan 2010, 18:02

matai gal turi vel atsistatyti plauko medziagu gamiba ir vel bus normaliai 😀

15. Jan 2010, 18:00

Austyte, matyt, kad kazkada pradejau plauti daznai ir priprato. Kai bunu namie, tai stengiuosi tiek daznai neplauti, bet ir tai jau nebepadeda.

15. Jan 2010, 16:11

neri:mano mazosios kolkas plaukucei ilgi normalaus storio bet mes nenaudojam hemijos isskyrus sampuna😀

15. Jan 2010, 15:57

per ta google visokio š ir ne š gali primesti 😀

neri neri 15. Jan 2010, 15:55

gerai pasakyta kasandra 😀 mano pačios tai ploni bet nesivelia ,bet kai buvau maža tai nebuvo tokie ploni kaip dabar ,bet čia gal su metais pasikeitė 😃

15. Jan 2010, 15:54

neri.pamegink pagooglinti manau vistiek kazka rasi 😀

15. Jan 2010, 15:52

su plaukais ir man sunku stori sausi toks jausmas kad ant galvos butu pauksciu lizdas ysikures😀

15. Jan 2010, 15:46

o gal del to, kad pripratinai plaukus kas dien plauti 😀 nes mano vienos drauges plaukai nesiriebalavo, o kai pradejo plauti kiekviena diena tai ir plaukai pradejo riebaluotis

15. Jan 2010, 15:45

mano tai dar ir dabar ziauriai stori, o nusikirpciau trumpai, tai pasisiauciau ir atrodyciau kaip su afro 😃

15. Jan 2010, 15:44

Tai siuo metu naudoju aliejuka galam tepti, bet ir galvyte kiekviena diena yra plaunama. Daug visokiu priemoniu isbandziau, niekas po kol kas nepadejo...

neri neri 15. Jan 2010, 15:44

tai va laura1116 aš nenoriu kad dukra kasas prisimintų kaip košmarą,o ir nukirpt gaila ir ji pati nenori kol kas 😃

neri neri 15. Jan 2010, 15:42

o kai išpeši tai dar labiau suplonėja 😃 gal vitaminų trūkumas 😀

1 2 3