Mergaitė serga LENOX GASTAUT sindromu (smūginė epilepsija)

27. Jan, 08:50

SVEIKOS MAMYTES,NORECIAU PABENDRAUT PASITART,KURIE TURI VAIKA SU SMUGINE EPILEPSIJA.PASIKLAUST KAIP JIE GYVENA SU TOKIA LIGA,KAIP ISVENGIA TU SMUGIU BAISIU.KOKIUS VAISTUS GERIA.NES AS JAU NEBEZINAU KAIP GYVENT SU TA LIGA,NIEKAS NESIKEICIA.NORIU PATARIMU,PAMOKYMU.IR TIKIUOSI ATSIRAS KAS NORES PABENDRAUT APIE TA LIGA.

19. Feb 2014, 00:16

Dar karta, laba kur ta mama kur augina dukryte su smugine epilepsija,man rupi kaip joms sekasi,nes pati ta pati turejau varga su dukra 3 m diena is dienos iki 9 smuginiu priepuoliu kol lygtais pritaikem is daug daug rusiu vaistu,daba apmazejo,bet jau kakta randuota,barzda 2 kart siuta,netekom priekinio nuolatinio dantuko ir t.t.kol pats nesusiduri su sia liga ir kai vaikui niekuo negali padet tada buna sunkiausia,ir gyvenam sia diena dziaugiames jei isvengiam smugiu,augam ir bijom, kad arteja brendimas,kad liga nepaumetu.stiprybes liduskai buk stipri ,nenuleisk ranku,tikek tik i gera puse kaip ir as lauksiu atsakymo!

17. Feb 2014, 13:38

Labukas as taip pat auginu dukra su smugine epilepsija jei jau bus 12 m susirgo nuo 5 m tikra tiesa daug vargom 5 metus kol apmazejo priepuoliu skaicius jei kas domina daugiau galim susurasyti telefonu.ilona

17. Nov 2010, 17:08

reikes isbandyt.dekui 😀

17. Nov 2010, 11:48

Jau si recepta esu anksciau pateikus.

17. Nov 2010, 09:48

mane mama sia slykstyne girdydavo,(jai ji skani ) o as pakest negaledavau ,bet padeda tai 👍

17. Nov 2010, 08:46

mes irgi geriame ridiko sultis su medumi, tai ne tyik nuo persalimo, bet ir nuo kosulio, taip pat stiprina imuniteta😀

17. Nov 2010, 08:18

SKANI IR NAUDINGA,ŠI DARŽOVĖ.

27. Jan 2013, 20:50

SVEIKOS MAMYTES,NORECIAU PABENDRAUT PASITART,KURIE TURI VAIKA SU SMUGINE EPILEPSIJA.PASIKLAUST KAIP JIE GYVENA SU TOKIA LIGA,KAIP ISVENGIA TU SMUGIU BAISIU.KOKIUS VAISTUS GERIA.NES AS JAU NEBEZINAU KAIP GYVENT SU TA LIGA,NIEKAS NESIKEICIA.NORIU PATARIMU,PAMOKYMU.IR TIKIUOSI ATSIRAS KAS NORES PABENDRAUT APIE TA LIGA.