Metukų vaiko lavinimas

12. Aug, 08:55

Sveikutes:) Visos sulaukusios savu mazyliu pirmuju zingsniu, ir reagavimo i kiekviena teigiama ar neigiama zodi, pradedame lavinti vaikeli:) pradedant nuo namuose esanciu daiktu, artimu zmoniu ir baigiant lauke, sveciuose:) kaip tai darote?gal jau nutiko kokiu idomiu dalyku, mokinant vaikeli?pasidalinlkite tuo:) nuosirdziai dekui is anksto...:)))

19. Mar 2014, 00:58

Sveikos mamytės, turiu sukūrusi savo interneto svetainę vaikučiams, kuri auga ir tobulėja, augant mano pačios vaikučiams beveik keturmečiui sūneliui ir nepilnai dviejų dukrytei, o čia įkeliu nuorodą, ką būtent žaidžiu šiuo metu su dukryte http://pasakukampelis.eu/lt/?Vaikiski_zaidimai

28. Jan 2010, 14:33

turbut 😃

28. Jan 2010, 14:32

dar per maza ir nesupranta, ko is jos nori😀 palauk, po menesio pati demonstruos savo sugebejimus😀

28. Jan 2010, 14:31

mums beveik 8 bet dar nemoka... tik labai dziaugiasi kai as ploju ir atrodo jau plos... suploja karta ir abi rankos staigiu judesiu nukeliauja i burna... nzn kdl ji taip keistai daro 😃

28. Jan 2010, 11:49

mes nuo 8 men mokejome savarankiskai rodyti katutes ir viru viru kose😀

27. Jan 2010, 15:56

kada jusu vaikuciai ismoko ploot katuciu gal pamenat?

27. Jan 2010, 15:49

na cia perskaicius ir is temos pavadinimo supratau kitaip,nes daug dalyku kas cia parasyta, kad zaidzia nuo metuku ar dar daugiau mes mokomies jau seniai 😀. bet nesvarbu 😉

27. Jan 2010, 15:30

agne, bet niekas nesako, kad vaikucio iki metuku nieko nemokai. cia kalbama apie, tai ka gali jau pats vaikutis padaryti, kiek daug jis jau ismoko ir kaip tobuleja. o vaiko lavinimas prasideda nuo gimimo😀

27. Jan 2010, 15:17

mums visos gyd kaip tik sako, ka iki metu i vaika idesi ta ateiti ir turesi, todel kiek galima su juo daugiau uzssimt nors ir nieko doro jis dar nemoka. vaiko kurybingumas ir pan priklauso nuo to ka ismokysim vaikeli iki metuku 😀 taigi jamadu- gerokai veluojat 😉

27. Jan 2010, 12:18

Mes lankome Yamahos mokyklele nuo 6,5men, skaitau knygutes, rodau paveislelius, aiskinu, tik beda, kad sunukas megsta viska kramtyti, tai vis nori pakandzioti knygeles. O siaip tai ir pats pasiemes varto😀 Visa diena paskui mane sekioja, tai as jam ir pasakoju ka veikiu, kodel. Turim ne mazai lavinamuju zaislu. Labai smagu ziuret kaip vaikutis megdzioja mane ar teti😀 taip jamadu, sutinku su tavim, kad kaip gera buti mama. As dabar net neisivaizduoju saves be vaiku

25. Jan 2010, 12:16

vis delto, kaip gera buti mama....😀) tiek daug visko ismokstame....😀

24. Jan 2010, 22:45

mes namuose viska darome kartu. mano maziukas zino, kaip reikia skusti bulves (jis padavineja), kartu valome dulkes, siurbiame grindis,laistome geles, tereikia pasakyti, o jis jau bega pasiemes inda ir rodo, kaip pilna gelei😀 jis labai noriai atkartoja ir paskui vienas zaidzia, taip kaip kartu dirbome, net judesius mano kartoja😀 uztenka pasakyti, kad einame daryti valgyti, jie bega i virtuve ir traukia pjaustymo lentele, ir deda ant stalo. manau, kad reikia daryti viska, kaip kasdien, ir vaikas isisavins ir ismoks. mums 1.4 ir bandome patys apsirengti, ypac gerai sekasi auti kojines, jis ir teciui bande apauti, kad nesusaltu tas😀 ir turbut nebutina pirkti daug brangiu zaislu, uztenka kartu leisti laika, zaidimu forma mokyti ir bus kuo puikiausias lavinimas, bent jau tokia mano nuomone

24. Jan 2010, 16:57

Jamadu, ir aš panašiai darau. Tik kas mažiui dar ne viskas įdomu, be to greitai atsibosta😀 Kartą valiau dulkes, tai, pasigavęs šankšluostį, valė kartu. Taip įdomu buvo jį stebėti ir juokas ėmė😀

24. Jan 2010, 14:50

As savo dukriuke nuo metuku pradejau vest i Yamahos muzikos mokyklele.Bet lavinimas manau yra dar ir tai,kad daug ka leidi daryti savarankiskai,ypac jei vaikas to nori.Tu teisingai ir elgiesi jamadu 😀

24. Jan 2010, 12:08

na mes nlb galime sau leisti papildomu lavinamju mokykleliu, bet man kuo puikiausiai tai pavyksta padaryti paciai, namie, mes ir skaitom, ir sokam, ir dainuojam, ir skaiciuojam, ir piesiam, ir tvarkomes kartu😀) viksa ka darau paaiskinu dukrytei kaip ir kodel😀))db jau 1m. ir 8men.pati man stengiasi padeti 😀) nunesa dubeneli, stikline, pavalo dulkes ir t.t...😀))

19. Jan 2010, 19:03

Musu mazojo lavinimasis prasidejo jau nuo pirmuju savaiciu. Gal as ir reklamos auka, bet labai tikiu Fisher price lavinamaisiais zaislais 😀 Tai pirmiausia turejom zaidimu kilimeli, po to po truputi pradejom pirkti kaladeles, o dabar jau draugaujame su Fisher price zaislais, kalbanciais lietuviskai ir mokanciais ivairiausiu dainu, skaiciu ir spalvu. Stebedama sunu suprantu, kad jam sitie zaislai is tikruju patinka.

10. Sep 2009, 22:03

man keista, kad jus jus rasote, jog vaiko lavinimas prasideda sulaukus metuku. manau, kad vaikutis pradedamas lavinti, vos tik jam gimus. kalbiname ji, stengiames aiskiai tarti garsus, nuo to priklauso kalbiniai vaiko gebejimai, dainuojame lopsines, daineles - laviname muzikinius gebejimus. mes su dukryte nuo 4 men. lankome Yamahos mokykleles Ruoniuko grupe. atrodo, ka toks mazutis gali veikti muzikos mokykloje? ogi klausytis, kaip mama dainuoja, ploti katuciu, veliau sokti, tupcioti. lankeme mokyklele metus. vasara pradejome kalbeti. tuo metu pamokos nevyko, juk atostogos. o dukra uzdainavo butent tas daineles, kurias girdejo mokykloje. pasirodo, ne tik klausesi, bet ir isimone zodzius, melodija, ritmika 😀
daugiau apie mokyklele galite pasiskaityti cia
http://www.muzikosmokykla.lt/programos/ankstyvasis_muzikavimas/robis.html
siemet vel lankysim, tik jau vyresniuju grupe 😀

03. Sep 2009, 18:48

kartais skaitom.bet jai dar greitai atsibosta.😀

02. Sep 2009, 22:34

o pasakas ar skaitote, mamytes?pries miega, ar siaip dienos metu?😀))

31. Aug 2009, 23:38

mum dar tik 10 men.tai ir lavinimas kolkas tik toks😀

31. Aug 2009, 23:37

mes zaidziam su kaladelem medinem ir lego,statom bokstus,namus.ji idemiai stebi,sugriauna ir vel statom😀taip pat mokinames figureles deti i atitinkancias skylutes.dar flomasterius i metaline dezute dedamam ir istraukiam.sandainius patinka tarsyt didelim krepsely.zodziu,sumastom vis kaip tas rankeles uzimti.ir susikaupia labai mergina😀

21. Aug 2009, 13:04

mano sakau 9menesiai nebenori vaikstynes,idedam ir i asaras,priprato po kambarius duotis,o vaikstyte tai blogai praeiti visur negali,,

17. Aug 2009, 23:28

mes jau truputi didesti nei 1m bet pirkom sukuti tai iki sios zaidzia vaikas su jiuo dar turim isardoma kamuoli ,dar meksta zaisti su didelem lego kaladem

16. Aug 2009, 08:19

Dėl vaikštynės, tai aš tik pradėjau dėt nuo 9 mėn kažkur, nes mano tinginukas tik 8 mėn atsisėdo. O vaikštynė mums labai pagelbėjo, pabuvęs joje po savaitės pradėjo stotis, sutvirtėjo kojytės. Ją panaudojom porą mėn, dabar mažius jau pats vaikšto😀

15. Aug 2009, 16:36

o kaip mamytes su vaikstyne?,,,nuo kada nebededat,,,mano 9men dar kartais idedu,,

15. Aug 2009, 00:10

mums jau uz 3men bus metukai,,tad skaitau jusu patarimus,,

14. Aug 2009, 12:53

kaip miela😀))

rainiukas rainiukas 14. Aug 2009, 12:34

perku lavinamuosius zaislus, pvz. sukuri, raizgini, kad vaikas mokytusi, patinka nagrineti masinytes, sukti ju ratus, stumdyti. Tai atlieka labai rimtu veidu. Bet labiausiai patinka atidaryti virtuvine spintele ir mokytis parodyti kas ten sudeta. Paklausiu kur medus, kur cukrus, kur arbata, ir viska rodo su vienu pirstuku. Jau moka sudeti i kibiriuka zaisliukus, nes vaikai viska kartoja ka tevai daro ir ismoksta.

14. Aug 2009, 10:01

aha, maniske panasiai, taskosi, zaidzia, tik leisk jei ilgiau pabuti😃

14. Aug 2009, 09:19

O maudytis kaip megsta......Tik pamato kad jau vandenį leidžių į vonę, iš kart makaluoja ranka ir sako tek tek😃 Sušlampam abu, taškosi į visas puses, pridedu jam ten kamuoliukų, laistytuvėlį ir murgdosi sau patenkintas😀 Tik didžiausia tragedija išimt iš vandens. Jau ir vanduo atšala, vistiek taškosi, nenori lipt. Tai pradėjau jam sėdint dar vandenį išeisdinėt vandenį, kai visas išbėga tada jau pats rodo norą išlipt😀

1 2