Microlax klizmutės: ar naudojote prieš gimdymą?

10. Feb, 12:41

Sveikutės. Pati gimdžiau prieš 12 metų, klizmutės buvo būtinos, jas kap ir priverstinai darę ligoninėje prieš gimdymą. O kaip yra dabar? Girdėjau jau keletą nuomonių: 1. Klizmos nereikia, nes prieš gimdymą organizmas pats išsivalo 2. Būtina padaryti tai namie 3. Būtina vežtis klizmutę į ligoninę, ten daktarai nuspręs ar tau jos reikia Dabar jau potruputi ruošiuos gimdymui, tai būtų įdomu sužinot, tai kaip gi yra ištikrųjų. Ačiū

yoko yoko 20. Aug 2013, 18:17

Na, su tom klizmutėm, tai nežinau.. Man buvo taip, normaliai pati "nueiti didelio" ☺ negalėjau nuo 7 mėn., tai dar iki gimdymo tvarkiausi su pagalbinėm priemonėm. Bet vartojau Eva/qu žvakutes, o kai jau atėjo metas važiuoti ligoninėn, kaip tik tą dieną buvau po "procedūros", tai pati gydytojai nieko nesakiau, o ji manęs irgi neklausė, ar aš ten namie dariau klizmą ar ne. 😃

13. Feb 2012, 19:25

as tai pirkau pati,man akusere pasake kad geriau ja turieti,tai vyras nulieke ir nupirko.bet zinau kad pries cezari tikrai statosi klizmutes.

11. Feb 2012, 18:30

klyzmutes reikia paciai pirkt, niekas dykai neduoda😀

10. Feb 2012, 14:49

Sveikutės,kai gimdžiau sūnu 2006m tai state klyzma ligoninėje,o antra karta pati pirkau mikrolax atrodo vadinasi prieš išvežant i gimdykla pasidariau klyzmute pati antra karta gimdžiau 2010.12mėn

10. Feb 2012, 14:03

Olenka, o tu tą klizmutę pati pirkai ar ligoninėje davė?

10. Feb 2012, 13:26

as tai dariausi lygonineje

10. Feb 2012, 13:16

mano draugė pasakojo, kad kai jai prasidėjo reguliarūs sąrėmiai, ji namie prieš važiuojant į igoninę, pasistatė klizmutę, tai vos iki ligoninės suspėjo, dar truputi ir mašinoj pagimdytų. Daktarai barėsi, kad ji užsiėmė saviveikla, kad tas valymas jai pagreitino gimdymą. Sakė, kad ji turėjo klizmą atvežti į ligoninę ir vietoje nuspręstų. Man tai kažkaip keista, kad tai gali pagreitint gimdymą, jai taip tai visos su klizmtėm ir sedėtų😀

10. Feb 2012, 12:57

niekas nelepia jokios klizmutes darytis ar vestis i ligonine,nori perki ja,nori neperki..as jos neturejau,neprireike..

10. Feb 2012, 12:51

as nauduojau ta klizmute,nes kazkaip man organozmas neissivale pats.

10. Feb 2012, 12:41

Sveikutės. Pati gimdžiau prieš 12 metų, klizmutės buvo būtinos, jas kap ir priverstinai darę ligoninėje prieš gimdymą. O kaip yra dabar? Girdėjau jau keletą nuomonių:
1. Klizmos nereikia, nes prieš gimdymą organizmas pats išsivalo
2. Būtina padaryti tai namie
3. Būtina vežtis klizmutę į ligoninę, ten daktarai nuspręs ar tau jos reikia
Dabar jau potruputi ruošiuos gimdymui, tai būtų įdomu sužinot, tai kaip gi yra ištikrųjų.
Ačiū