Miego sutrikimai

06. Sep, 02:39

prastas vaiko miegas, blaskymasi, bijojimas miegoti ir nenoras uzmigti savo kambaryje. klausimai ir patarimai.

29. Nov 2012, 11:31

Laba. Mano merginai per kucias db bus 3 metukai. Tai db gal koks jau geras pusmetis, kai baigesi mano kancios, nes nuo pat gimimo nemiegojo naktimis. Pabusdavo begele kartu, verkdavo tiesiog isteriskai. Jau ir man nervai buvo pakrike nuo nemigos.Vaiksciojom pas ivairiausius gydytojus, net siunte miego terapijai, bet nejome. Niekas negalejo pasakyti, kas, kodel....... Tik sakydavo-isaugs, veliausiai iki 7 metu ☹ Tai as duodavau Sedalia sirupa (homeopatinis) paskui pakeiciau i zirniukus raminamus irgi homeopatiniai. Tai padedavo, bet trumpam... O db kai jau geriau miega,turbut jau isaugo 😀 , tai pastebiu, kad labai neramiai miega, kai buna per silta arba per salta. Pabandykite atkloti nakti, geriau aprenkite silta pizama, bet nakti atklokite. Gal pades, bent jau man db padeda 😀

18. Jul 2012, 19:24

Labas, niekada nei supau, nei dainavau, uzmigo ir uzmiega savarankiskai manoji 3m.2men. panele Emilija. Tik dabar kai jau didele mergaite, ir miega savo kambaryje, skaitau pasakas pries kiekviena miegeli, tiek pietu, tiek vakaro miegeli. Ir klauso ji taip idemiai, paskaitau, pasibuciuojam ir iseinu, uzmiega viena nuo gimimo 😉

18. Jul 2012, 17:29

as turiu 2 metu berniuka keliasi n kartu per nakti vis verkia nesuprantu jau kas darosi gal kokius kosmarus sapnuoja ar ka labai prastai miega ir taip kas nakt gal buvot kas su tuo susidure

18. Jul 2012, 16:55

mano 3m bernuzelis irgi turi bedu su miegu. tiksliau su uzmigimu. uzmigdyti sunku. muistosi duodasi, bet nemiega. jau akys vos atsimerkia o jis sumasto tai sysiu noriu tai kaku noriu tai dar kas. viska daro, kad tik neuzmigtu

23. Nov 2011, 09:49

sveikutes. mano panelei db ira 4 men ir 2 savaites ir lb sutriko miegas beuzmiegame 1 ar 12 val. nakties o keliasi ivairiai ir 10 ir 8 ryre jau 4 dienas sitaip varkstame

14. Nov 2011, 19:47

as tai turiu problema su dukryte 4metuku,labai mazai miega ir labai anksti keliasi,gal turit patarimu?

09. Nov 2011, 14:15

sveikutes,kaip migdote savo vaikelius? supate,dainuojate ar kaip tai atliekate,skatindami miegeli? pasidalinkite

28. Sep 2011, 11:01

Neturi saugumo jausmo,manau,kad reikalinga dar mamyte salia.... Ko cia skubet ta vaikeli migdyt viena?

06. Sep 2011, 14:42

mano mazoji ji bijo uzmigti vie, labai blaskosi savoloviteje del to pabunda naktimis..

06. Sep 2011, 14:39

prastas vaiko miegas, blaskymasi, bijojimas miegoti ir nenoras uzmigti savo kambaryje. klausimai ir patarimai.