Migrena ir nėštumas

03. Nov, 09:44

Sveikos mamytės, neseniai sužinojau, jog laukiuosi..Mane kankina siaubinga bėda- migrena su pykinimo ir vėmimo priepuoliais :(..Prieš nėtumą vartodavau Nemisilio miltelius,man padėdavo..O dabar....Gal kuri susiduriat su šia problema ir žinote kaip sau paėti?

25. Mar 2013, 13:14

nestumo pradzioje iki 4 men. buvo momentas ,kad siaubingai skaudedavo galva ,tiesiog akis pramerki ir jau skauda ir su tuo skausmu vakare guliesi vel ,ir ryte vel tas pats-maniau isprotesiu...gydytoja pasake,kad tai gali buti dehidratacijos pozymiai ir patare gerti daugiaus ksysciu taip ir padariau ,pradejau gerti daugiau vandenuko ir viskas issisprende 😉

23. Mar 2013, 13:06

as geriu paracitamoli kai suaktyveja migrena, daug miegu, ir va jau 38sav pratempiau taip 😀

03. Oct 2012, 19:03

Sveikutes 🌷 as esu planuojanti...turiu migrena ir geriu Nimezilio miltelius...labai blogai? 😕

03. Oct 2012, 16:01

Turejau ir as sia problema, ypac kankinausi per pirma nestuma. Geriausia pasitarti su ginekologe, kokiu ir kiek vaistu galima vartoti ekstra atvejais. Daug kas sako, jog nestumo metu migrena dingsta, bet man ji suaktyvedavo. Tiesa, priepuoliai budavo lengvesni. Stengdavausi apseiti be vaistu - jeigu tik iseidavo, eidavau miegoti. Profilaktiskai gerdavau magni, nes gydytoja patare.

02. Oct 2012, 16:06

Man irg siaubingai skauda galva, laukiuosi 7sav. gal mamytes patars ka galima daryti, ar kaip numalsinti skausma be vaistu?

03. Nov 2010, 10:15

prasom 😀

03. Nov 2010, 10:13

Aciu uz patarima,jau nebegersiu jokiu vaistu, tik gydytojos paskirta folio rugsti...

03. Nov 2010, 10:04

delfiniuk, siaip dek geriau koki kompresa ant galvos, bet pirmus 3 men jokiu vaistu, nebent paracetamolio tablete.

03. Nov 2010, 09:59

na bet vakar tai buvo ziuaru,grizau is darbo ir nuo 5val iki 9val prasikankinau su galvos skusmu nezmonisku ir net vemimu...paskui jau nebegalejau isgeriau kazkokia tabletuke,nemisilio pakaitala,skaiciau kad nerekomenduojama zindancioms bei planuojancioms nestuma,tai gal viena nepakenks..labai nenorejau to daryti,bet jau nebegalejau kenteti....☹

03. Nov 2010, 09:49

delfiniuk, as turiu drauge migrena jau 7 metai, pastojus ji kazkur stebuklingai dingo, kelis kartus paskaudejo tik galva 😀 Nenusimink, galir tau ji nebeuzeis, o nestumo metu pirmus 3 men. negalima gert jokiu stipriu vaistu.

03. Nov 2010, 09:44

Sveikos mamytės, neseniai sužinojau, jog laukiuosi..Mane kankina siaubinga bėda- migrena su pykinimo ir vėmimo priepuoliais ☹..Prieš nėtumą vartodavau Nemisilio miltelius,man padėdavo..O dabar....Gal kuri susiduriat su šia problema ir žinote kaip sau paėti?