Mikroklizmute pries pat gimdyma

23. Nov, 04:18

ar daret pries vaziuojant i ligonine mikroklizmute? o gal jums ja padare ligonineje? pries pirmaji gimdyma nedariau o ir man jos ligonineje niekas nedare,tad per stumima buvo staigmenele.pries si gimdyma,pries vaziuojant i ligonine nusprendziau ja padaryt kad ramiai pagimdyciau.kokia jusu nuomone apie tai? uz ar pries ir kodel.

25. Nov 2013, 13:33

As pries naturalu gimdyma, kai visa nakti buvau su saremiais kas koki pusvalanduka puskuodavau i wc rimtam reikalui, kai gimdykloj paklause ar reikia klizmos, sakau, kad jau ko gero ne 😃 o va su antru dare cp, bet nieko nedare, matyt nebuvo laiko, nes vandenys jau nubege buvo 😀

23. Nov 2013, 19:28 zivile g.-b.

O man visko būna, pamenu, kai atsisakiau hormoninio gydymo ir gydžiausi tik kontraceptikais ir žolėm, aišku, mažai ten ką padėjo, nes nepastojau niekaip, dabar net juokas ima kai tiek drąsos turėjau atsisakyt 😃 Gerai, jog pasitaikė gera gyd. 😃 Tiesa, dar reiks nuvykt į Kauno klinikas pas kelis medikus net, kurie man siūlė tik dirbtinį ir sakė, jog natūraliai niekaip nepastosiu, reiks nusivežt abu vaikus 😃

23. Nov 2013, 19:01 zivile g.-b.

Jei būtų leidę, tai tikrai būčiau pasidarius, bet sakė jokiu būdu, neva gali įtakoti. Nesiginčijau su medikais 😃

23. Nov 2013, 19:01

man paciai ramiau butu 😃

23. Nov 2013, 18:53

tai uztad ir kyla toks klausymas

23. Nov 2013, 18:52 zivile g.-b.

ne naturalus,jau net isitate i dubeni.bet va kitam forume mamytes sako kad darys pries vykstant,o lt kaikurios gines neva net iskarto pasake pries atvykstant namie pasidaryt.o kaikuriose ligoninese atseit pries nat.gimdyma gydytojai padaro ta klizmute

23. Nov 2013, 18:47 zivile g.-b.

Bet prieš cp neleido jokios klizmos, sakiau pirštu krapštysiu, bet gavosi šiaip taip 😃

23. Nov 2013, 18:42

su pirmuoju nubegus vandenims nei karto nenorejai i tuoleta.isvis nepamenu kad per tas 24val daryciau koki reikaliuka 😃 nebent kai buvau su epidiuru nejuciom padariau ☺

23. Nov 2013, 18:37 zivile g.-b.

Man gyd. sakė išsivalyt žarnyną vien dėl to, kad būna vidurių užkietėjimai ir būtų lengviau po operacijos.

23. Nov 2013, 18:36 Ingaa

Pakalbėk su gyd. geriau. Juk antras gimdymas greičiau, kad po to nebūtų taip, jog nespėsi.

23. Nov 2013, 17:56

o ka darysi pries si gimdyma? zinoma jai gimdysi naturaliai. sa galvoju kai jau prasydes saremiai,pasidarysiu ta klizmute kuri suveikia iskarto.o kai su bus suveikusi tada iir vaziuosiu

23. Nov 2013, 17:52

Kandangi turiu bėdelių su užkietėjusiais viduriais, tai klausiau gyd. ar galiu prieš gimdymą iš vakaro (pas mane buvo cp) kažką įsikišti (turėjau spec. žvakučių, kurios galimos nėštumo metu), tačiau sakė jokiu būdu. Va prieš visas operacijas man paskirdavo spec. vaistukus žarnyno valymui - neskanūs žiauriai, vimdo begeriant, po to linksmybės tolete ir net aplink reik valyt 😃 Bet svarbiausia, kad viskas kuo puikiausiai po operacijų 😀