Mišrainių receptai

22. Nov, 06:51

sveikos mamytes gal zinot kokiu misrainikiu. kad butu neatsibodusios. ar gal seip turit kokiu savo isgalvotu. ;D :D

27. Nov 2009, 16:36

Ant "prancuzisko" batono riekeliu uztepti tepamo lydyto surelio be priedu,ant virsaus deti rukytos lasisos juosteles,tuscius tarpus uzpildyti paprastais juodais ikriukais,puosti agurko gabaleliu,petrazoles lapeliu.Ir grazu ir skanu! 😀

26. Nov 2009, 17:04

tikrai seiles varva

26. Nov 2009, 13:58

o man labiausiai patinka brokeliu salotos, reikia virtu brokeliu cibulio koncervuotu zirneliu majonezo.. brokelius sutarkuoti supjaustyti kubeliais cibuli supilti zirnelius ideti druskos pagal skoni ir ideti majonezo super skanu ir sveika

25. Nov 2009, 20:56

net seile varva paskaicius 😃 liuks receptukai!! 😀

25. Nov 2009, 19:16

burokelius ir mes megstam,as kartais prisiverdu,susitarkuoju,ipjaustau svoguno,sumaisau su grietine ir valgau(cia kai tingiu)o kai netingiu kaip juse darau😃

25. Nov 2009, 15:32

kokios mes gaspadines

25. Nov 2009, 14:12

Oi kokie lobiai cia, viska persirasiau ir darysiu.

As labai megstu virtu arba marinuotu burokeliu salotas:
burokeliai, morkos bulves, pupeles, svogunas ir majonezas, dar galima jeigu turit rauginto agurko arba obuolio idet. su juoda duona. Apsivalgymas 😀

25. Nov 2009, 12:17

kubeliais pjaustyta kepta duona
lyditas suris irgi kubeliais
konservuotos pupeles
daug cesnako
viska sumaisyt su majonezu

lesiai
salto rukymo kumpis
svoguno laiskai arba poras
viska maisyt su majonezu

ant keptos duonos tepti majonezo,deti kelis gabaliukus silkes ir griezineli svoguno

ant keptos duonos deti tarkuota suri,kiausini,cesnaka sumaisyta su majonezu

tikrai visos tinka prie alaus👍

25. Nov 2009, 08:34

man skanus tokie sumustinukai,valgydavom studentaudami.
kepta duona,ja tepame majonezu,dedam virta kiausini,svoguno pusziedi ir ant virsaus pomidoru padazo.oi kaip skanu.

25. Nov 2009, 08:32

prie alaus.
lydytas surelis mildute,sviezias agurkas,paprika,pomidoras,cesnakiukas.darzoves pjaustom kubeliais,susidariusi skysti nupilam,ir darzoves sumaisom su sureliu.gauta mase tepam ant keptos duonytes.

24. Nov 2009, 21:01

prie alaus:
duonos
150g surio
150g alyvuogiu
konservuotu kukuruzu
konservuotu pupeliu
majonezas
cesnako
druskos

Supjaustok duona kubeliais apkepam.Toliau viska supilam.Suri taip pat supjaustom kubeliais sumaisom su majonezu ir paliekam pastovet 30 min

24. Nov 2009, 20:05

o gal kas turit kokiu receptu misrainikiu kur buna prie alaus

24. Nov 2009, 19:34

MAKARONU SALOTOS

išverdame makaronus(man patinka bantuko formos) ir perplauname su saltu vandeniu ,tada dedame kubeliais supjaustyta kumpi,konservuotus kukurūzus ir smulkiai pjaustyta svogūną,viska sumaišome su majonezu.Greita ,pigu ir labai skanu ;0

24. Nov 2009, 17:11

1.tarkuotos morkos per burokine tarka,lydita suri taippat sutarkuojam,dedam avinzirnius cesnako ir majonezo👍
2.sluoksniais i lekste,pekino kopustas,ogurkas,pomidoras,krabu mesa,balta duona kepinta kubeliais,kiausinis ir apipilam viska Vilniaus majonezo cesnakiniu padazu,ir krapai dar labai tinka,bet ziema jie nebutini nes brangus😀
3.stambus virti makaronai,kiausinis,svogunas,virta morka ir skardine tuno aliejuje,viska maisome su majonezu

man vistiek balta mistaine skaniausia😀

24. Nov 2009, 14:29

pameginsiu nutis😉 skanaus perliukai😉

24. Nov 2009, 13:50

nu ka moteriskes. jau parsitempiau visko.sendien darysiu eglikes misrainike ir ir lauros ir nes turesime sveciu. ir galvoju lauros misrainike sudesiu y kiausini virta isimsiu ta geltona dali.

24. Nov 2009, 11:08

regina,as valgau pomidoras,mozarela,alyvuoge,alyvuogiu aliejukas,ir butinai bazilikas

24. Nov 2009, 11:06

grudeta varske,agurkas,pomidoras,paprika,ir daug zalumos...su juoda duonyte

23. Nov 2009, 22:12

pomidoras, mozarelos suris, poras ir salotu uzpilas su krapais.... niam kaip usimaniau😉 su juoda duona as jas valgau

23. Nov 2009, 15:04

man skani tokia...suris tarkuotas,ananasas koncervuotas,daug cesnako ir majonezo.

23. Nov 2009, 15:03

eglike,tavo siuloma misraine ziauriai skani

23. Nov 2009, 11:57

ryziai,sprotai,pekino salotos,majonezas , kiausinis

23. Nov 2009, 11:53

pikantiskos salotos:kiausiniai,fermentinis ,suris ,cesnako skiltele,majonezas,pipiriukai

23. Nov 2009, 11:50

...krabu lazdeles,zinoma,turi buti supjaustytos gabaleliais......(priedas)

23. Nov 2009, 11:49

Man tai labai patiko si paparstai daroma misraine: i "vaza" dedama sluosniais-konservuotu ananasu gabaleliai,ant ju-krabu lazdeles,o ant krabu lazdeliu-tarkuotas fermentinis suris.Ant siu triju sluoksniu pilamas majonezas ir vel sluoksniuojama.Druskos jau nereikia,nes ir taip uztenka surumo,nebent kas labai megsta suriai,tai gali siek tiek iberti.Sluoksniai neturi buti labai stori ir majonezo nepadauginti.sluoksniai nepermaisomi.Virsu galima papuost zalumynais,pomidorais.Man tai labai skani.... 😉

23. Nov 2009, 10:14

as baltos misraines gal jau koks 10 metu newalgau 😕 tad man cia bus idomu 😀 na mamytes siulykit 😉
perliukai, ten zemiau yra mano pomidoru misraine 👍 bet ji swentiniam stalui nelabai tinka ☹ bet labai skani

22. Nov 2009, 21:06

liaba,
neseniai ragavau tikrai skania misraine: pomidorai, porai, krabu lazdeles (stambiai supjaustytos, mazdaug 1 lazdele i tris dalis padalinta), suris, cesnakai. pataisyta buvo su grietine, bet as, kai bandziau daryti tai su majonezu taisiau.

22. Nov 2009, 18:51

sveikos mamytes gal zinot kokiu misrainikiu. kad butu neatsibodusios. ar gal seip turit kokiu savo isgalvotu. ;D 😃