Mityba

02. May, 09:27

Sveikutes :) susiduriau su tokia problema,kad mano dukryte (7menesiu) nevalgo jokiu kruopu,ka jus duodate dar papildomai valgyti?

11. Jun 2012, 11:11

Sveikos mamytes, noriu pasiūlyti jūsų mažyliams šviežios triušienos. Skerdžiu tik pagal išankstinius užsakymus, todėl gaunate tik šviežią produktą. 1kg kaina 25Lt, jei domintų rašykite info@manotriusis.lt. Triušius auginu Vilniaus raj. bet pristatau ir į Kauną.

04. Jul 2011, 22:47

na taip jau kantrybes tikrai reikia. turbut del dantuku nevalgo. nes pries dantukus valge gerai.

21. Jun 2011, 21:12

jo jo, bus matyt kaip mum bus, ne uz kalnu 7 men. pakolkas valgo taip , kad nesiskundziu 😀 galetume i rjumi pora simtu gramu paskolinti 😉

21. Jun 2011, 17:50

o gal tiesiog toks laikotarpis, mamytes? vieni valgus labiau buna kiti ne. gal vaikutis per diena uzkandziauja? mano puske vis lakste su kasniu palei vaika, nes ir nieko nevalge, bet pastoviai kazka kramte, taj agurka taj sausainuka, taj galvoju gal paskui vaika ir nevalgo, kai uzkandziauja, kad ir po nedaug 😀

20. Jun 2011, 17:26

eee, o gal cia dantukai kalti?? nes manoji i rvienu metu mazai valge, paskui kai dantukas islindo viskas susitvarke.

20. Jun 2011, 17:25

nu joo, biski gal nesamone..reikia kantrybes ir lako, po biski pratinti, po sauksteli, po du, tada pakeisti maitinima veina, kai jau porcija susidarys. sekmes jum 😀

20. Jun 2011, 16:47

Bandziau keisti ir kosytes, nepadeda. geriam ir pienuka . siandien kalbejau su gydytoja. sake neduoti pienuko, laukti kol kosyte valgys. bet juk alkanos nelaikysiu. verkia jei neduodu pienuko

19. Jun 2011, 09:35

Mamiliukai, o pienuka tavo geria? ka daktare sake, kad nevalgo? beja, o kaip verdi kosytes, bandyk kazka keisti.

18. Jun 2011, 23:46

Sveikos mamytes, mano dukrytei 10men. Ji nustojo valgyti kosytes. Geria tik pienuka. Buvom pas gydytoja, tai buvo mazakraujystes pradzia. Gerem gelezi, vitaminus. Dabar kraujukas geras, bet vis tiek nevalgo kiosyciu visai. Ka galit man patarti?

18. Jun 2011, 21:08

sveikos, kai manoji pradejo asisakyti kosyciu, as pradejau jas gardinti, i darzovienes, kad ir su mesa idedu obuoliuka, kartu su darzovem isverdu ir sutrinu, i kruopienes ipilu biski pienuko, biski biski cukriuko, ar druskytes, ar banana, priklausomai kokia kose ir vel vaikas valgo..dar kosytes gali nevalgyti nes vaikui per tirsta, as gan skystas padarau, kad lengva ryt butu 😀

18. Jun 2011, 21:07

sveikos, kai manoji pradejo asisakyti kosyciu, as pradejau jas gardinti, i darzovienes, kad ir su mesa idedu obuoliuka, kartu su darzovem isverdu ir sutrinu, i kruopienes ipilu biski pienuko, biski biski cukriuko, ar druskytes, ar banana, priklausomai kokia kose ir vel vaikas valgo..dar kosytes gali nevalgyti nes vaikui per tirsta, as gan skystas padarau, kad lengva ryt butu 😀

31. May 2011, 11:30

o as naudoju ryziu dribsnius,nereikia net malti,labai gerai ir greitai isverda

16. May 2011, 22:19

Nadina, mes 10 men sverem 9,3 kg ir 74 cm. tad manau jusu vaikutis labai normalaus svorio. 😀

16. May 2011, 22:16

Sveikos, mano suneliui 10men 3sav kai sveremes pries men tai ir tik per 2 men priaugo apie 100g, bet gyd mane nuramino ir sake, kad vaikas darosi judresnis ir todel maziau priauga 😀 o dar be to, mano pienelis nuo 9 men pradejo savaitem vis labiau mazeti. o gal ir pradejo maziau pienelio gauti, gal skysciu maziau gaudavo. Bandziau pridavineti pieno misini, o MP pasilikti nakciai. Bandem buteliukus, puodelius, misini duodavom ta pati - negere. Bet buvau atkakli, po savaites pasiuliau vel - negere. Pabandziau buteliuka su lateksine soskute - ismauke visa! 😀 o dabar pamato piena buteliukyje tai pilnas laimes! Tad mamytes nera ko nerimauti, ir judrumas, ir dantukai duoda nevalguma. Nuo 9,5 men paiuliau naturalu jogurta dobilo, labai mums patiko, taip pat ir kefyras 😀

16. May 2011, 13:42

sveikutes mamytes,matau mitybos tema ne tik mums kelia rupesciu,musu dukryte taip pat labai prastai tiksliau beveik visai nebevalgo kruopieniu ☹ mums 23d bus 9men nezinau ka daryti ir kaip,kad vel ji jas pradetu valgyti,nors ir darzoviu nelabai nori valgyt. Taip pat labai bijau kad svorio nepriaugsim nes jau zandukai sumazeje.Gal zinot kokiu gudrybiu kad vel pradetu valgyt?beje misiniu nevalgo isbandem ne viena rusi.

16. May 2011, 10:49

Sveiki, norejau pasiteirauti..Internete ieskojau bet nieko nerandu, kas nuramintu.. Mano suneliui 9men, pradejo mazai valgyti, kosyciu visiskai nenori.. darzoves valgo, bet nedaug.. 3men is eiles nieko nepriaugam sveriam, 9.5kg ugis 71cm. Sunelis labai judrus lovyteje vienas laksto, sia sav vel vaziuosim as daktare svertis, tai bijau kad vel pasakys, jog nieko nepriaugom..Gal galit patarti, kaip pagerinti apetita? Beja maitinu MP. Vis raminuosi, kad galbut, del to, kad vaikas judrus yra, kad pati dar maitinu, gal del to svorio nieko nepriaugam(nors akyse atrodo auga).. Bet valgyti mazai valgo, onaktim dazniau pradejo MP valgyti. O gal sutapimas dantukai, jog dygsta...

08. May 2011, 18:22

as ryzius ispradziu paverdu vandeny po to ipilu pienuka idedu truputi sviestuko tada dar paverdu,o isvirus sutrinu ir gaunas kaip tyrele

05. May 2011, 12:29

na gal ir teisingai reiks pabandyt ir sviestuka paivairint skoniui, nors mano mergina valgi ir siaip tai gal netycia su sviestuku ir yziu kosyte kokia valgytu 😀
as tai galvoju su kavamale galima sumalt ryzius ir isvirt taip? arba jau isvirtus sublenderiuot 😀 o su pienuku virt ta kosyte ar vandenuku?

05. May 2011, 11:53

mes tai irgi su sviestuku,skaniau net valgo manoji 😀 o geriam tai similac2.Reikes pabandyti su ta ryziu kose ir bananu 😀gera mintis,o kaip jus verdat ryziu koses?pirma brinkinat vandeni ar iskart verdat o poto su blenderiu?

05. May 2011, 11:25

jo jo giedra ten pagal menesius, pirma pirkau NAN1 (nors reikejo jau is kart antra pirkt, bet kai paskaiciau sudeti ten tas pat), po to NAN2 ir NAN3, dabar jau nuo metuku su vanile geriam😀 nelabai mes turejom bedu del pilvuko, tik pirma menesi... o sviestuka tai rekomenduoju pabandyti😉

05. May 2011, 11:02

sveikutes,mes dar valgom mamos pienuka,bet nuo 4men prdejom ragaut kruopu ir darzoviu kosytes.darzoviu tai labai megsta,o kruopyciu tai nelabai

05. May 2011, 10:37

o tas NAN1 nera kad iki 6 men ji reikia gerti? nes as tai Gustei similac2 pradejau duoti nuo 6 menesiu. ji man nevalge to similac 1 tai as pakeiciau i similac2 ir pradejo valgyt.
as tai pati nelabai megstu sviestuka tai uz tai ir nenaudojau niekad, o visad kai jau baigiasi aliejus tai akcija kokia papuola tai as nesusilaikau ir nuperku to 😃
o is pradziu buvo bedu su pilvuku?

05. May 2011, 10:28

as ir pradziai pildavau aliejaus, bet po to sviestuka kazkaip naudot pradejom, tai net skonis man malonesnis😀 mes nuo 9menesio pakeitem is similac i NAN1, tai kazkaip nei bere, nei su pilvuku bedu buvo, o ir gere skaniai😀

05. May 2011, 10:18

as tai vietoj sviestuko i darzoviu kose pilu alyvuogiu aliejaus 😀 o misinuka geriam mes tai Similac 😀 bandziau duoti kokius kitokius, bet negeria 😀

04. May 2011, 22:33

matyt ne taip supratau😉 o koki misinuka geriat? mes tai tas pirktines beveik visas isbande, o pavyzdziui manoji nelabai pradziai ryziu kose valge, bet labai mego banana, tai duodavau viena sauksteli banano, kita koses, taip apgaudavau ir suvalgydavo ir banana ir kose, veliau jau ir kose tiko.. labai megsta grikiu kose su sviestuku, mieziu, kvieciu, avizu visai nevalgo, tai ir nekisu, svarbiausia valgo kitus produktus😀

04. May 2011, 14:58

o as pagalvojau kad as viena su tokia beda 😀

04. May 2011, 14:57

na varske tai daktare leido duot 😀 tai kad kitko nevelgom,o ir misinuko nebegeria tik rytais😀 sunku su tuo maistu,tik radau nestle kosyte,ryziai su braskem uzpilama,tai sita vienintele valgo...

03. May 2011, 19:59

na as apie kiausinius, varskes, kad viska vienu kartu labai jau duot norit..

03. May 2011, 17:45

sveika nestuke1 .... oi pas mus tokios pacios bedos ☹ maniskis lygiai taip pat .. jokiu kruopu kosyciu, kad ir kaip skaniciau kad ir keliais budais meginciau jas gaminti , ane jokiu ☹ kad ir su tom tyrelem mums blogai, nei obuoliuku tyreles nei bananu su persiku , jokiu ,, mat gal per rugstu, net ir sultytes meginom yra nuo 4 men vaikuciams tai irgi negeria , ... ar istikruju per isrankius vaikus turim ...
bet kaip pripratinti prie viso to ko nevalgo juk kruopos pats sveikiausias maistukas.

03. May 2011, 16:21

Naturalus jogurtas ir kefyras vaikuciams geriau, nei varske. Varske labai daznai alergizuoja, per para galima ne daugiau kaip 30 g. Jogurta pradejome su kefyru nuo 9,5 men o varske 10 men ir savaites 😀

1 2