Mityba nėštumo metu

03. Aug, 02:57

papasakokit mamytes ka valgot ir ko ne ( ko stengiates atsisakyti ) nestumo metu? man butu labai ydomu, nes as valgau ir atsigaivinu viskuo kuo ir pries bestuma ... :) ;)

07. Nov 2009, 14:35

labai dziaugiuosi kad negaliu net praeiti pro rukytus, nes gydytoja uzdraude rukyta mesa valgyt 😀 tai ir nesinori :0

22. Oct 2009, 09:56

as irgi pirmais menesiai negalejau ziuret i mesa. o mus darbe kasdien maitino ko nors is miesos, tai tekdavo ka nors paciai pirktis lengvo. geriau negazuotus gerimus, sultys. kavos negeriau. o taip valgiau viska

07. Oct 2009, 20:42

na mano nestumui dar tik pati pradzia tai pokolkas viska valgau, va per pirma tai mesos i burna negalejau isidet 😀

06. Oct 2009, 20:45

O as pries nestuma labai megau obuolius, pirmus tris menesius negalejau i juos paziuret, pykint nepykino, bet vat nesinorejo, o nuo 4 men staigiai vel "ant obuoliu pramuse", po kokius 6 per diena sukramtau😃 Saldumynu norisi daug maziau😀 Kavos pries nestuma isgerdavau kelis puodelius, dabar tik puodeli su pienu is ryto, ir visai nejauciu trukumo😀

15. Sep 2009, 15:20

as valgau viska, ypac norisi obuoliu 😀 bet kaip ir anksciau maziau traukia saldumynai...
o kaip su kava? ar geriate? as isgeriu viena puodeli per diena, o siandien pradejau gert be kofeino 😀

28. Aug 2009, 01:10

na as buvau visad smalize,bet nestumo metu nebetrauke manes sokoladas ar siaip koks saldainis,nors gime dukryte..tad nemanau kad pagal tai galima spresti... 😀

25. Aug 2009, 00:39

savanyte,is patirties pasakysiu valgyk viska ko tik nori sirdele kol gali,nes kai maitinsi,tikrai negalesi-pus pilvuka ar dar kas negerai bus..☹patarciau daug vaisiu valgyt..as kai maitinau tai jogurta kibirais norejau kabliuot,bet maciau kad nelabai gerai maziukei tai uzteko karto kito kad tai suprasciau ir nustojau..valgyk,tik neapkrauk skrandzio,ir zalia mesa nelb gerai manau..

23. Aug 2009, 11:56

nevalgau majonzo,nebent pasterilizuota,nes negalima valgyti zaliu kiausiniu,galima gauti kazkokia bakterija.O seip visa nestuma mane prie mesos traukia,o saldaus isvis nesinori 😀

22. Aug 2009, 03:05

per nestuma vien vaisiu,riesutus,piena,vynuogem persivalgydavau,,o i sriuba ,tik suvalgau ir isvemiu,,

20. Aug 2009, 17:32

tik riebiu patiekalu nenoriu

20. Aug 2009, 17:29

As viska valgau ko tik noriu... ypatingai pieno daug isgeriu 😃 ir visiskai nekankino manes jokie pykinimai...

14. Aug 2009, 20:38

As valgau viska, nors skaiciau, kad negalima pasteto, del jame esancio vitamino A, rukytu mesos gaminiu, bet kazkaip visko norisi ☹

11. Aug 2009, 20:24

sveikutes as dar cia naujoke 😀 taigi as imbiero arbatos su medumi negaliu gerti, tikriausiai medus alergizuoja 😀

10. Aug 2009, 20:59

Labai džiaugiuosi už tas besilaukiančias, kurios viską gali valgyti. Mano valgomųjų produktų meniu galima suskaičiuoti ant abiejų rankų pirštų, ir tai dar keli liks 😉 Todėl ir svoris pradžioje nėštumo labai krito

10. Aug 2009, 16:06

kaip sakoma ir as susipykau su mesa😀)negaliu ziureti i ja.nors man dar tik 8 savnestumo

09. Aug 2009, 21:35

Sueje jau try smenesiai, manes absoliuciai ne kiek nepykina, bet pastebejau, kad receptoriai labai aktyviai reaguoja i pievagrybius ir zuvi - tai pradejau valgyti itin retai, nes net alkis dingsta tai pamacius.
sakyciau ne tnuobodoka, kad i joki maista neveja manes 😀😀

09. Aug 2009, 15:32

O as visa savo nestuma praveliau, o ypac pirmus 3men tai istisai kasdien ir daugiau nei viena karta. O valgyt isvis negalejau mesos. Tai pagrinde maitinausi viskuo tik mesa pakeiciau zuvimi, o pagrinde lasisa, niam niam tada buvo pagrindinis mano maistas.

07. Aug 2009, 13:17

seip esu didele saldumynu megeja, bet pirmus tris menesius negalejau net paziureti i saldumynu puse,taip pat iki siol negaliu isideti nei vieno riesuto i burna... ejau ir ikisiol einu is proto del dalyku kurios nelabai anksciau megau, tai obuoliai, persikai, galiu po kilograma per diena ju suvalgyti, o anksciau del manes siu vaisiu galejo ir nebuti😀

05. Aug 2009, 13:48

mane gal tik pora kartu pradzioj supykino, nors jau 27 sav,nei katr nevemiau ,o valgau daug i visko taip norisi 😀

04. Aug 2009, 21:04

mane tai pykino nuo pat nestumo,verkiau ir sakiau kad vemiu uz visas kurios tai nedaro,,iki pat 9men,pamacius vandeni dar labiau,,tad isejau anksciau zymiai dekretiniu,,

04. Aug 2009, 16:09

nuo visu tu kepsniu ir saslyku is tolo pykindavo vien nuo kvapo,o daugiau tai valgiau viska is parduotuves negaledavau iseit nenusipirkus vytintos duonos ir vynuogiu valgiau tikrai be proto daug😀

04. Aug 2009, 10:27

Va man tiesa maziau norisi butent ant lauzo keptu gaminiu, o vasara jie visur....

04. Aug 2009, 08:42

ir mes valgeme viska, tik as pieniškų produktų nuo vaikystės nevalgau.

03. Aug 2009, 19:51

Zinokite valgau viska, na buna kai kada keistu igeidziu, bet siaip viskas panasiai kaip ir pries nestuma😀

03. Aug 2009, 18:03

o silke 😀 noriu silkes, bet tingiu i parduotuve lekti 😀

03. Aug 2009, 17:55

per nestuma labiausiai megau valgyti jogurtus ir silke 😃

03. Aug 2009, 17:44

o as kaip tik saldumynus db dievinu. nera dienos vei vienos be ju 😀 ir be arbuzo 😀

03. Aug 2009, 16:57

nestumo pradzioje kazkur 5 saviate, man operavo apendicita.. tai nzn del ko bet savaite laiko isvis nieko burnoj neturejau.. niekas nelysdavo... tai jau namiskiai klausdavo ko labiausiai uzsimaniau, tai iskart vska temdavo, bet vos tik atvezdavo maista ( mat neturejau galimybes pati eiti ir pasiimti ko noriu, ns pragulejau ligonineje menesi laiko) ligonones maistas tragisks buvo..

03. Aug 2009, 16:02

A, ir dar visiskai nebegaliu jokios mesos valgyti...O anksciau ne dienos be mesisko patiekalo neapseidavau...Ir kolkas netraukia prie nieko...

03. Aug 2009, 16:01

Na saunu, kad viska galite valgyti, o as 3men praktiskai nieko nevalgiau, budavo dienu kad galiu tik koki greifruta suvalgyti, nuo visko pykino ir viska isvemdavau☹( Tai galejau tik juoda duona, koki vafli ar kazka kas neturi kvapo ar kas nera is karstu patiekalu, is karstu tik bulves arba virtas, arba kokia sriuba is bulviu ar Fry bulves. Aisku svoris krito ir nieko padaryti negalejau. Dabar jau pradedu ir normalaus maisto galeti suvalgyti. Nors va ketvirta diena maitinuosi vien rugstyniu sriuba, tai sakyciau nera labai normalu...

1 2