Moliūgo patiekalai

12. Aug, 12:27

Gal zinote kokiu receptuku. turiu nemazai moliugu, bet nezinau ka dar galima is ju pagaminti, nes iki siol tik vaikui kosem nadoju, labai megsta :D

27. Nov 2011, 13:27

Pagal Beatos virtuvės receptuką gaminti moliūgų-bulvių blynai: sutarkuojame burokine tarka bulves, moliūgą, įmušame kiaušinį, porą šaukštų miltų ir priekonių - aš naudoju vegeta natur, man visur tinka, nes ten pagrindinės prieskoninės žolelės ir daržovės, kurias mėgstu. Viską išmaišome, kepame ant nedidelės ugnies, kad gerai bulvės iškeptų. Padažą pagal skonį galit susiorganizuoti - grierinė, sviestas ar dar kas.

09. Nov 2011, 20:50

yra skanu visai moliugu blynai 😀 ir paprasta ir visai nieko 😀 moliuga reikia sutarkuoti taip pat kaip bulves kepant bulvinius blynus 😀 deti miltu, kiausinio ir pagal skoni ideti druskytes 😀 ir kepti blynukus 😀 bent mum visiem labai patinka, kai issikepam tokiu blyneliu 😉

27. Sep 2011, 22:43

kaip tik turiu moliugo,reikes rytoj virti tokia sriubyte 😀

26. Sep 2011, 10:26

as tai moliugu sriuba taip verdu:puode ant sviesto pakepinu supjaustytus morka su poru, pilu vistienos sultinio, paverdu kelias minutes tada dedu stambiai pjaustyta moliuga, bulves, dar sultinio, baigiant virti sudedu smulkinta vistiena,( aisku pries tai ja isvirus), krapus, petrazoles ir grietines. Viska sublenderiuoju ir viskas. Aisku druskos, pipiriuku pagal skoni. Mano vaikui lb patinka😀 as pries valgydama sau dar parmezano uztarkuoju biski😀

24. Sep 2011, 17:26

galite pabandyti neseniai vienos mamytes pasiulytu moliuginiu sausainiu, pigu, greita ir skanu ( tik reikia but pasiruosus moliugu tyres ). as dar apibarstau sezamo seklomis. cia nuoroda, ir tikrai verta pabandyti http://www.mamyciuklubas.lt/receptai/moliug%C5%B3-sausainiukai-

24. Sep 2011, 14:11

o kaip ta sriuba moliugu verdat, papasakokit smulkiau 😀 aciu 😉

15. Aug 2011, 09:38

mes ir sriuba verdam, bet tik mes su Domuku valgom, vyrui mano nelabai😃

14. Aug 2011, 20:36

viriau snd moliugo trinta sriubyte, tai tikrai skanu, vyras sake dazniau isvirti tokios 😀

neri neri 13. Aug 2011, 17:09

mk yra receptukas moliūgo ir obuolių su citrinom marmeladas atrodo vadinasi ,labai skanu ,mes pernai kelis kartus virėm ( receptai žiemai ten ieškoti )

13. Aug 2011, 16:52

Mano šeimyna labai mėgsta trintą moliūgų sriubą 😀

13. Aug 2011, 16:36

nu pradziai reiks sriubyte pabandyt, nes pati tai as to moliugo nelabai megstu...

ausryte12 ausryte12 12. Aug 2011, 22:56

oi as taip pat turiu daug moliugu, radau internete stai tokia egles (jos yra blogas internete) misraine ziemai moliūgo mišrainė žiemai (egles)

Stai ka ji pati raso : viriau jau kelis kart ir šiandien gavosi tobula mišrainė 😀 todėl drįstu ir jums apie tai skelbti 😉

5-6 litrų puodui reikės:
1,5-2 kg. moliūgo;
4-5 svogūnų;
4 didelės paprikos;
vieno čili pipiro;
1kg pomidorų;

viską stambiai supjaustyti, kad verdant daržovės nepasileistų, smulkiai tik čiliuką reik suriekt 😉 tada dedam į puodą ir užpilam aliejumi apie 100ml, tada 2 šaukštai druskos ir 3-4 cukraus, vienas šaukštas acto esencijos ir didelė stiklinė vandens uždengti ir virti kol moliūgo gabalėliai ims skaidrėti tada išpilstyti į stiklainius ir užsukti.

12. Aug 2011, 12:33

as gaminu moliugu sriubyte trinta 😀

12. Aug 2011, 12:27

Gal zinote kokiu receptuku. turiu nemazai moliugu, bet nezinau ka dar galima is ju pagaminti, nes iki siol tik vaikui kosem nadoju, labai megsta 😃