Motinystės pašalpa besilaukiančiai studentei

06. Sep, 09:30

Sveiki, turiu siuo metu didele iskilusia beda ir niekur nerandu atsakymu, kad ir kur besikreipciau visi guscioja peciais. Gal cia bus mamyciu susidurusiu su panasia beda kaip mano ir gales man padeti. Esu studente, toliau tesenti studijas ir neturinti darbo stazo jokio nes mokausi dieniniame kurse, todel dirbti aisku negalejau. Siuo metu laukiuosi vaikelio, ir nezinau ar man priklauso kokia nors pasalpa po gimdymo vieneriems metams motinystes atostogu ir kokio dydzio ji panasiai galetu buti,nes kitaip nezinau is kokiu pinigeliu mes gyvensime :) Beto su draugu esame nesusituoke ir nelabai dabar norime tuoktis nes kiek supratau is to mazai kokia nauda butu ;/ gal zinote ir galite man padeti? Nuosirdziai aciu :)

21. Oct 2011, 12:10

tiesa, kai ji pastojo ir ejo akademiniu, pramete dar ismoka, skirta tiems, kurie mokosi dieniniame ir gauna stipendija.turejo jai dar priklausyti stipendijos dydzio suma, bet ji tuomet to nezinojo ir nesusitvarke popieriu.

21. Oct 2011, 12:07

na su teisininku aurimu del kompetencijos nesigincysiu😀 savo nuomone ta tema geriau pasilaikysiu sau.
taigi, ji ir pastojo besimokydama (aisku,dieniniame). susirase. kai suejo 30 savaiciu, gavo 520 lt (260 lt vienam vaikuciui, pas juos dvynukai😀 ) pasalpa bei pagimdziusi is savo savivaldybes 2860 lt. tetukas isidarbino, gauna 1000 lt, vienam seimos asmeniui turi iseiti 525 lt, jiems neiseina, tai gauna 500 litu pasalpa + beveik 200 lt uz vaikus, viso 700 lt.

21. Oct 2011, 09:20

sweiki norejau pasiteirauti gal zinote kokius dokumentus reikia tvarkyti nescei vokietijoje?kokiu dokumentu reikia?

20. Oct 2011, 22:21

Todel kad draugas dirbantis o as studente ir susituoke is jo algos mes neisgyventume niekaip juk seima jau butu 3 asmenys, o pragyvent jo algos neuztenka mums dviem, nes nuomojames busta ir pan ...

11. Oct 2011, 20:02

o beje mano drauge nesusituokus tai ji sustvarke taip kad tipo vienisa mama, bet gauna irgi nedaug apie 500,. bet ar verta taip daryt kai galima susituokt? 😀

11. Oct 2011, 20:01

tiesa pasakius nesuprantu kodel jus nesusituoke?? papasakosiu savo istorija. pastojau dar nebaigus mokyklos. pasiemiau atostogu metam. taigi pasibaige bent jau mano vyras. iskarto susirasem, jis istojo i dieninias studijas todel kiekviena menesi gaunam beveik 1000, plius stipendija apie 400lt. aisku gimus vaikeliui gavau vienkartine pasalpa 1000,o kadangi niekur nedirbau gaunu motinystes pasalpa 95lt. dabar istojau mokintis ir as tik neakivaizdiniu budu ir taip pat tureciau gaut stipendija. taigi... manau visai neblogai 😀 ir manau tuoktis ir daryt dideles vestuves nebutina,mes irgi jas dar darysim 😀 bet susirasyt kodel ne? 😀

11. Oct 2011, 12:58

Mano vieni pažystami buvo analogiškoje situacijoje. Deja dabar kažką papasakoti nelabai galiu, nes ir nesidomėjau jų finansais, gaila kad tik dabar užmačiau tavo klausimą. Ši svtgl kaip tik turiu susitikimą su jais, tai visko išklausinėsiu, bet esme ta, kad jie visai neblogai gauna pašalpų ir lengvatų. Minti savivaldybės slenksčius - beprasmiška, nes darbuotojai niekada nepasakys visų galimybių, kaip pati sakei - trauko pečiais, Aurimo patarimas ir bevertis, šitai gali pasiskaityti kiekvienas Sodros puslapyje. Tai kas ten rašoma - prieinama mums visiems, o štai spragos ir niuansai....Apie kurias tyli soc. darbuotojai.
Vienu žodžiu, po savaitgalio atreportuosiu viską, tikiuosi kam nors tai pravers😀

06. Sep 2011, 21:30

Sveiki, turiu siuo metu didele iskilusia beda ir niekur nerandu atsakymu, kad ir kur besikreipciau visi guscioja peciais. Gal cia bus mamyciu susidurusiu su panasia beda kaip mano ir gales man padeti. Esu studente, toliau tesenti studijas ir neturinti darbo stazo jokio nes mokausi dieniniame kurse, todel dirbti aisku negalejau. Siuo metu laukiuosi vaikelio, ir nezinau ar man priklauso kokia nors pasalpa po gimdymo vieneriems metams motinystes atostogu ir kokio dydzio ji panasiai galetu buti,nes kitaip nezinau is kokiu pinigeliu mes gyvensime 😀 Beto su draugu esame nesusituoke ir nelabai dabar norime tuoktis nes kiek supratau is to mazai kokia nauda butu ;/ gal zinote ir galite man padeti? Nuosirdziai aciu 😀