Musu savijauta po gimdimo del figuros.

15. Sep, 03:11

Sveikos mamytes,                                                                             Noreciau padiskutuoti apie tai kaip jus ziurejote i savo kuna po gimdimo , kaip sekesi atsikratyti priaugtu kilogramu per nestumo , ko griebetes kad tai padarytumet ir kaip greitai pavyko susigrazinti buvusias linijas? O gal kasnors jas net ir padailinot dar labiau nei iki nestumo :) Aktualu nes mano dziaugsmeliui jaudu menesiais o man dar liko mazdaug 6 kg. kad butu svoris koks buvo iki nestumo.   Tad butu idomu isgirsti kaip sekesi jum ir net gal kokiu patarimu galetumet duoti :)    

16. Sep 2014, 09:10 ona_mont

na jum labai pasiseke 😀 nors as ir nesedziu bet man taip jie netirpsta :/ taciau pradejau mankstintis tad tikiuos greitesniu rezultatu 😀

16. Sep 2014, 08:50

Be jokių priemonių praėjus savaitei po gimdymo dingo visas priaugtas svoris (buvo +14 kg), o dabar sveriu net mažiau nei iki nėštumo - 49 kg.
Mityba visavertė, maitinu pati, sukuosi namie ir jei lieka laiko pabėgioju, daug laiko su mažyliu lauke leidžiam, tad nėra kada auginti svorį. 😀