Naktinis 11 mėn. kūdikio miegelis

10. Nov, 03:40

Sviekos mamytes, lb noreciau suzinoti ar normalu, kad 11men. kudikis nakti prabunda 7 - 12 kartu kiekviena nakti ir taip nuo 8 menesiu vargstam..Ar reiketu kreiptis i medikus jau?

17. Jan 2011, 22:06

pagaliau mes miegame ramiai 😀 pasibaige kancios mano 😃 daugiausiai 1 kart prabunda 😀 valio 😀 DB MUMS JAU 1M IR 1 MEN. 😀

06. Jan 2011, 18:23

mano mazajai greit 10men,bet su miegu nuo pirmu dienu vargstam,o ypac,paskutinius 3 menesius,kai dantukai dygt pradejo.uzmiega devinta,dvylikta piena geria, o po to kas dvI VALANDAS PRABUDINEJA,TAI ARBA ARBATOS DUODU,AR SOSKYTE,BUNA KAD IR SUPT TENKA KOL VEL UZMIEGA.atsibunda astunta ryte,bandem homeopatines zvakutes,bet nepadejo.o jau kuiciasi nakti-siaubas,atrodo,kad n kartu lovytej apsisuka.laukiu nesulaukiu kada gi visa vtai baigsis.

06. Jan 2011, 17:58

Mano panelei irgi 11 menesiu, bet keliasi nakti daznokai buna kad kokius 2-3 kartus prabunda tai cia skaitau, kad rami naktis buvo, o buna pradeda vartytis, muistytis ir taip kokius 6 kartus per nakti, duodu arbateles, arba vandenuko, dar kartais ir pasupt reikia ir nezinau kaip padaryt, kad ji ramiai miegotu...

17. Dec 2010, 18:10

Ui, pramusiau arbateles. 😃 11 men. sunus kuo puikiausiai atprato nuo kruties per kelias dienas. Is pradziu nakti kelesi 3 kartus vietoje 5 ir valgyti prase 2 kartus. Dabar keliasi 2 kartus ir valgyt praso 1 karta. 😀 Cia viskas ivyko per paskutinias 2 savaites. 😀 O galvojau, kad bus asaru ir bus sunku, o cia pasirodo trac bac ir viskas. 😀 Sunkiausia buvo pieno baro uzdarymas ta prasme, kad krutis pilnos buvo. Dar ir po siai dienai pieno yra nors jau praejo 2 savaites, tiesa, krutu neskauda.

04. Dec 2010, 22:34

Pries pora dienu nupirkau mazylei Balvociutes arbatos miegui gerinti. Nezinau sutapimas ar ne, bet vakar tikrai gerai miegojo. Ziuresiu kas sianakt bus

03. Dec 2010, 19:45

mums ir israse homeopatiniu vaistuku, bet jie nepadeda...tai tikekimes, kad isaugsim kuo greiciau 😃

28. Nov 2010, 21:17

sveikos, tai normalu 😀 kiti leliai ir visa kudikyste naktim keliasi, o ka padarysi jei jis alkanas 😀 mano maze dabar ir naktim pradejo keltis, bet manau kad dantukas primasis pradeda kaltis😉

28. Nov 2010, 21:03

Mano mazyte taip pat nakti daug kartu prabunda. Mums jau metukai. Nuo gimimo nebuvo ne vienos nakties, kad neprabudusi visa nakti ismiegotu. Seimos gydytoja sake, kad nieko cia nepakeisi, jautresnis vaikas ir tiek. Gerem homeopatinius vaistukus, bet nepadejo. Gydytojos teigimu turetu isaugti...

braskee braskee 27. Nov 2010, 19:44

sveikos mamytes,mano dukrytei jau bus greit 11menesiu ir buna kd pabunda naktimis bet tai labai retai,aisku yra ir taip kad paverkia naktimis,nes miegsta miegodama sukinetis tai buna daznai bum,arba susapnuoja ka nors negero,bet manau dabar ramiai miegos nes isigijom apsaugos lovytei ,o siaip jokiu problemu neturim,vaikas eina miegot 11val o atsikelia apie 12 dienos, pietu miegas pas mus 4valanda,o taip nieko patart negaliu....

25. Nov 2010, 12:10

😃 oij jurgitav sunku jums,maniske tai vandenuka geria,arbateliu mazai duodu 😀

25. Nov 2010, 11:43

A ti ka daryt, jei vaikutis arbateliu negeria po siai dienai? 😃 Dar nakciai misinelio padaro, bet po to tik mamos pienas. 😃

12. Nov 2010, 15:15

israsys nebent arbateliu,jei nera didesniu problemu...nu pas tave labai dfaug keliasi,sunku labai

12. Nov 2010, 15:02

na mes buvom pas gydytoja, tai va sake nera gerai ir mus siuncia pas neurologa konsultacijai, tokio amziaus negali be priezasties tiek kartu keltis kaip manoji daro...zesim ka sakys neurologe, gal kokiu vaistuku israsys...na bus matyt...😀

12. Nov 2010, 14:03

siaip tai greiciasuiai normalu,nes maniske igi nuo 7 men iki dabar (11,5men) atsibudineja 3-4 kartus,pavalgo ir miega,kita syki ir pagrybauja naktimis valanda laiko...o va krikstasunis mano iki dabar (virs 3 metu) keliasi po 8 kartus nakti,o siaip ramus vaikas,viskas ok,aukleja labai ramiai,bet va,kazkas jam nakti blogai,atsibudineja ir atsibudineja ☹

12. Nov 2010, 13:55

tikekimes😀

11. Nov 2010, 22:05

oj maniske irgi buna prabunda l daznai,manau nieko tokio...iduodu tiutiuka ir vel miega.kazko buna issigasta-verkia...siaip ne vienos mes tokios,yra ir kitu kuriu leliukai taip..is mano rato😀manau praeis

11. Nov 2010, 14:14

o nuo 5 men iki 8 ismiegodavo visa naktele, tai man lb keista kad taip staigiai vaikas pasikeite...

11. Nov 2010, 14:13

Dantukai tai jau isitikinau, kad cia nekalti...labai sunku kai kiekviena nakti sitaip reikia keltis, issekau psichologiskai...☹

10. Nov 2010, 16:05

maniskis prabunda tik tada jei serga ,o siaip visa nakti ismiega 😀 manau cia ner gerai... gal dantukai labai sunkiai dygsta ?

10. Nov 2010, 15:55

nenormalu manau, manoji nei karto arba karta pabunda tik

10. Nov 2010, 15:40

Sviekos mamytes, lb noreciau suzinoti ar normalu, kad 11men. kudikis nakti prabunda 7 - 12 kartu kiekviena nakti ir taip nuo 8 menesiu vargstam..Ar reiketu kreiptis i medikus jau?