Natūralus gimdymas ar su epidūru?

23. Aug, 10:36

kiek truko gimdymas? ar rysitesdar karta gimdyti?

04. Jul 2012, 16:06

as galvojau be nuskausminimo,bet kai jau nebegalejau kentet,suleido vaistu.o tada nuo ju susistabde gimdymo eiga.kai jie nustojo veikt,tada ir vel saremiai,tik dvigubai stipresni.tada vel vaistai.vel stabdesi.buvo kosmaras.kai jie nustojo veikt,teko is peties papluset ir pagimdziau be nuskausminimo.su tais susistabdymais isviso truko 24val.!!! tad mano atveju geriau be epiduro.kita kart zynosiu 😃

04. Jul 2012, 16:04

Būtent, agnyte, reikia gerbti kitus 😃

04. Jul 2012, 15:17

as tai ir buvau nusiteikus be jokiu epiduru o va teko cezari abu kartus daryt ir teko tas epiduras imt o dabar kartais nugara paskaudena

04. Jul 2012, 14:54

Tai taip,del tavo. Reikia pirmiau gerbt kitus,o tada ir tave brangioji gerbs. As gimdziau su epiduru ir tuo didziuojuosi,o kiek suprantu dar negimdei,esi nescia,tai nespjauk i vandeni,nezinai kas gali buti. Juk buna viskas gerai,o staiga net cezario prireikia,duok D kad taip neatsitiktu.

04. Jul 2012, 14:48

Agnyte, o kas čia ginčinasi? Aš tarkim tik diskutuoju, bet kad kartais neįmanoma dėl kai kurių mamų nekomunikabilumo.

04. Jul 2012, 14:42

arba as kazko nedaskaiciau arba nesupratau,SILVIJANA cia sioj temoj kazkuri yra niescia ir sako tik uz epidura,nepajutusi skausmo,as manau kad daryt epidura ar ne mes nusprendziam kai nebepakeliam skausmo arba jai greitai viskas praeina tada aisku jo nereikia,kaip kazkuri minejo taip ir man buvo,kad man daktare pasiule,nes mate kad nebeturiu jegu,juk temos kuriamos nesipykt mums cia,o tiesiog padiskutuot,issakyt savo nuomone,be pykciu,mamytes draugiskai reikia gyvent,nebukit tokios piktos kaikurios!!!😀

04. Jul 2012, 14:42

Taiva,tame ir reikalas,kad as sneku ir sakau kaip man geriau,nes jau viska patyriau. O yra cia tokiu kurios gincijasi nesustodamos,bet dar net negimde. O cia "miznem" vadintis pradejau ne as,tai taip,kad maziau cia kitus durninkit dviese susisedusios tam forume,o i save pasiziurekit. Varliuk,tu pagimdei be tai ir saunu,kad tau taip pavyko. O Silvijana dar palauk,kad poto nereiketu gerti to pacio vandens,kur spjaudei..

04. Jul 2012, 12:48

na yra tokiu moteru kurios net pagalvot bijo apie gimdyma ir paniskai bijo,lygiai taip pat kaip bijai sokt su parasiutu,nors niekada nesi sokes 😀 o nescioji nezinanti ka reiskia gimdyti,yra girdejusi,kad labai skauda ji ir bijo to skausmo nupasakoto del to nori to epiduro,dabar daug sneka apie tai kaip palengvina epiduras gimdyma,tai nestuke ir nori isvengti to skausmo,manau tai normalu,kad yra moteru norinciu pasinaudoti siuolaikiniais atradimais palengvinanciais gimdyma 😀

04. Jul 2012, 12:29

Spanguolytia, o kaip galima žinoti ar bijosi gimdymo, jei tai pirmas kartas? Klausyti ką kitos mamos kalba? Juk ne visos vienodai skausmą pakelia, o tuo labiau jį suvokia. Kai gyd. siūlo, tai kitas reikalas, bet kai nėščioji pati nežinodama koks tai bus skausmas sako, kad tik su epidūru, tai nesuvokiu ir tiek.

04. Jul 2012, 12:08

o del to kad kenkia visa tai ,tai ir maistas esantis musu parduotuvese irgi kenkia 😃

04. Jul 2012, 12:06

oj kokios cia diskusijos verda 😃 na as manau,kad kiekviena noretu lengvo ir greito gimdymo be jokiu epiduru,taciau ne visom pavyksta paciom taip lengvai pagimdyt,kaip viena is jusu sake daugelis gydytoju mato ar reik ar nereik tau epiduro,as prasikankinau visa nakti ir gydytoja pati ikalbinejo mane pasidaryt epidura,nes buvau labai isvargus,as iki paskutiniu sakiau kad nereikia,bet veliau sutikau ir galiausiai gavosi taip ,kad nespejau as gaut epiduro,nes prasidejo gimdymas,pagimdziau be jo,bet jei gydytoja siulo ji pasidaryt manau nereikia labai spyriotis,ji zino ka daro...epidura patarciau darytis tom kurios paniskai bijo gimdyt...aisku gerai kai moteris sugeba pati pagimdyti,bet jeigu yra galimybe palengvinti gimdyma kodel gi juo nepasinaudojus? manau kiekviena is musu gali nusprest kas mum geriau ir negalima pirsti savo nuomones kitam 😀

04. Jul 2012, 11:42

Manęs neveikia šie laikai ir esu visada linksma 😃 Taip, visos turim savo nuomones, bet kvailinti kitą, tai pati durnės vietoj kad tik neliktum.

04. Jul 2012, 11:14

beto kiek zmoniu tiek ir nuomoniu viena uz kita pries ir nereikia brukti cia savo uomoniu kad va as kvaila kad uz naturalu ar tarkim tu kad su epiduru😀 manau kaip kam lengviau tegul taip ir gimdo tuo labiau ne man ar kitam kenkia o sau ir savo vaikuj

04. Jul 2012, 11:12

jau suklaidom net rasyt pradejau😃D siais laikais*

04. Jul 2012, 11:12

cia tikriausiai sie laikai taip daro visus piktus aplinka 😀) juk siaip laiskais viskas kenkia tai ir zmogu gadina kaip matau

04. Jul 2012, 10:55

Agnyte, aš negyvenu anais laikais, tik yra puikių pavyzdžių. Ateis laikas, kai ir natūralus pastojimas bus neįmanomas. Bet ir piktų mamų yra, žiūriu, kurios net diskutuot normaliai nesugeba 😃

04. Jul 2012, 10:34

As manau kad apie naturalu gimdyma kalab tos kurios kelias valandas tik pasikankino,as tada irgi nebuciau iemus,bet kai prasikankinau22valandas,su nezmoniskais skausmais,tai man daktare sako tu dar negreit pagimdysi ar nenori nuskausminumuju,kaklelis buvo nedaug atsiveres,tai kai suleido tik po6valandu pagimdziau is viso isejo28valandas,ir cia ne silpnumo esme,paprasciausiai,jegos issenka,o gimdyt tai reiks,man jokiu komplikaciju nebuvo ir nemanau kad epiduras susijes su nugaros skausmais,as turiu visa zurnala,kaip kazkuri teisingai minejo,kad seis laikais viskas kenkia visur chemijos pilna,niekam as nekisu epiduros,cia kiekvienos reikalas,bet jai viskas uztrunka labai ilgai as tik uz EPIDURA😀

04. Jul 2012, 09:54

Sveikos, na as tik uznaturalu gimdyma, pati pasigimdziau naturaliai bejokiuepiduru ar kazko kito niekas neplyso viskas kaip ir turejobuti 😀 Jei jau moteris gimdo tai teguir jaucia ta gimdymo visa eiga o jei nuskausmins tai nepajausi to tikrojo gimdymo, bet jau jau yra butinybe tai nieko nepakeisi 😀 Mano nuomone uz NATURALU GIMDYMA😀

03. Jul 2012, 22:21

Tu man keli juoka,jei tu vis dar gyveni anais laikais tai gyvenk,o as cia gyvenu. Ir visi vaistai kenkia,o vistiek geriam. As tau nekisu to epiduro,kentek ta skausma,kankinkis nu ka nori ta daryk. As ne is viduramziu ir darau savo gyvenima kuo lengvesni.

03. Jul 2012, 22:14

Aš manyčiau, kad moteris turi suvokti, jog gimdymas yra natūralus procesas jos gyvenime, jei nori turėti vaikų ir girtis bei savim DIDŽIUOTIS, kad gimdei su epidūru, tai grynai išsireiškimas, kad jokio suvokimo apie tokį natūralų dalyką kaip gimdymas. Anksčiau moterys gimdė daug sunkesnėm sąlygom ir nesigirdavo. Tarkim mano uošvė pagimdė 8 vaikus ir gyvenime iš jos neišgirdau, kad va kokia aš didvyrė, o gimdė tai laikais tikrai ilgiau, kaip pasakojo net 3 paras užtrukdavo, bet taip nenoriai apie tai kalba ir vis sako, kad vaikai tai džiaugsmas ir nesigaili nei akimirkos, kad tiek turi. Agnyte, o tau atrodo, kad čia eiliniai vaistukai, kad tu nejauti stipraus skausmo, tai vis dėlto narkotinių medžiagų sudėtį turintys stiprūs vaistai.

03. Jul 2012, 21:02

Ir siaip beprasmiski cia tie gincai ir diskusijos,kiekviena turi savo nuomone o ka mano kiti...

03. Jul 2012, 20:57

Na jei tu prisiimi sau ta zodi tai jau cia tavo bedos😃 Ir ten i nugara leidzia epidura o ne alkoholi,kad apsvaigtum😃

03. Jul 2012, 20:41

na siaip as kitaip manau del tu mizniu mizne yra ta kuri bijo rizikuoti ar siaip kaip siuo atveju skausmu tai va ta zmogu mizniu vadinti reikia siaip isviso kartais reikia rinkti zodzius o ne bet ka vadinti miznium nemanau kad esu tokia kai beveik 12 val iskenciau skausmus ir poto kaip palengvejo bent blaivia galva masciau o ne apsvaigus nuo vaistu...na cia galima diskutuoti visa gyvenima jei kiekvienas savo nuomones laikysimes tu didziuojies kad leeidaisi as kad ne😀

03. Jul 2012, 20:01

Aš irgi taip manau, nes kitos ir nuo uodo įkandimo alpsta, o kitos po gimdymo nežino kur ten tas stiprus skausmas turėjo būti. Tik faktas, kad anskčiau moterys buvo daug stipresnės nei kad dabar.

03. Jul 2012, 19:47

Gal ir mato,nes man ir priziurinti gine rekomendavo ir per gimdyma priemusi akusere taip pat pasiule.

03. Jul 2012, 19:32

Vilkaviškio ligoninėj. Aš ir taip privačiai gimdysiu ir gyd. sakė, kad aš pajėgi be jokių epidūrų. Sesė ir Kauno klinikose gimdė, nors mokėjo, bet epidūro neprisiprašė. Sakė gyd. mato, kuri gali iškęsti pati, o kuriai reikia.

03. Jul 2012, 19:09

Draugei buvo nustatyta 100%, kad dėl epidūro. Lila, man prieš akis, bet teks gimdyti ligoninėj, kurioj tiesiog neduoda epidūro bet kokiu atveju, perspėjo iškart, nors aš net nesiteiravau dėl to, bet pasakė.

03. Jul 2012, 18:55

Siais laikais viskas kenkia.

03. Jul 2012, 18:30

Draugė po gimdymo su epidūru jau keli metai, bet nugaros skausmas išlikęs žvėriškas ir niekas nepadeda.

03. Jul 2012, 18:15

agnesim,tai pataike tau negerai?

1 2 3 4 5