Naujagimio maitinimas ir arbatėlės

24. Jun, 11:30

Idomu viskas .Kaip maitinot paciomis pirmomis dienomis ,mamos kurios savo pienuku ir mamos kurios maitino misineliais? Ar itraukdavot arbatele vandenuka i maitinima?Nuo pirmu dienu ar tik po keliu menesiu ..kokias arbatas duodavot :)

29. Nov 2012, 15:14

paieskok misinuko kuris butu anti reflux o firma pati pasirink pvz yra aptamil

08. Oct 2012, 15:27

Mačiau assorti.lt yra specialios paskirties pieno mišiniai, tarp jų yra ir pieno mišiniai atpylinėjantiems kūdikiams - http://www.assorti.lt/vaikams/maistas/pieno-misiniai/specialios-paskirties.

08. Oct 2012, 15:16

Kiek žinau, tai NAN, bet gal yra ir geriau žinančių 😀

08. Oct 2012, 13:49

Norejau paklausti gal zinot koks yra misinukas labai atpilinejanciam vaikam?

08. Oct 2012, 13:47

Na gali buti, kai kito neteko naudoti tai todel tiek ir tezinau 😀 bet siaip ta ir norejau pasakyti kad reikia daryti taip kaip parasyta, gal ne taip issireiskiau 😀

03. Oct 2012, 12:24

Pritariu mamukui, nes žiūrinėjau kitą mišinuką, tai jis ruošiamas ne tokiam karštam vandeny, o tarkim būtent Hipp ruošiamas tokiam, kaip aprašė ramintaz, nes mano mažiukė jį geria.

03. Oct 2012, 11:27

Ramintaz kiekvieno misiniko pakuoteje misinuko darymas aprasomas kitaip,taip kad taip teikti kad reike va taip daryt kaip tu parasai nereiketu 😉

24. Sep 2012, 20:24

Na as tai msisnuka labai tiksliai darau, nes svarbu kad isliktu visi vitaminai, tam ir reikia ispradziu atsaldyti nuo 40 iki 50 laipsniu, tada deti miltukus, gerai isplakti ir tada jau iki 37 laipsniu, nes jei desi i karstesni vandenuka miltelius dings visi reikalingi vitaminai, o i saltesni, blogai gali miltukai istirpti.

08. Jul 2012, 19:14

as taip pat iki 6 menesiu pati maitinau ir jokiu papildomu skysciu nedaviau kol nepradejom ragauti kosyciu...maniskis irgi vandenuka nenoriai gerdavo bet nedaviau nieko kito ir priprato,nes jei pradedi nuo arbateliu ar skiestu sulciu skirtu vaikiukams,tai vandens paskui ilgai nenori jie...o misinuka kai pradejau duoti,tai turedavau atvesinto virinto vandens ir dapildavau karsto tik uzvirusio,laikui einant jau tiksliai zinai tas proporcijas kiek salto kiek karsto ipilt,kad vaikui iskart butu tinkamas gerti 😉 o siltuoju metu laiku isvis duodavau kambario temperaturos 😀

08. Jul 2012, 17:10

As maitinau pati iki8menesiu,bet nuo pirmu dienu,tiksliaupo2savaiciu pradejau duot arbateles ramuneliu ir zoleliu,spec kudikiams,pankoliu,nes neramus labi buvo piluko problemas turejomn,bet nepadejo niekas mums,beto kadangi pati maitinau,nelabai jis man gere arbateles...

08. Jul 2012, 12:51

Tai visos manau zinom kad ant pakuociu raso .. pvz ant mano pakuotes net temperatura rasokokia turi buti vandenuko,taika nejaugi kiekviena karta desi termometra ir matuosi- ne ,todelir klausiu kaip jus darot?Ar su virintu siltu vandenuku,ar vesiu ir t.t. Dabar jau aisku viskas 😀

08. Jul 2012, 10:18

na ant visu pakuociu turi buti instrukcijos kaip daryti misinukus,As tai kai nakti sunku budavo keltis tai virinta atsaldyta vandenuka pasildydavau truputeli ir viskas ir sudedavau miltelius 😀

07. Jul 2012, 13:32

Net ir ant pakuociu parodyta kaip daryti😀

07. Jul 2012, 12:45

Su saltu virintu vandenuku neistirps pieno misinuko milteliai. Vanduo turi buti gerokai siltas, o paskui jeigu misinukas per karstas kudikiui, reikia ji atvesinti

07. Jul 2012, 11:54

sveikos 😉as visada darydavau tik su virintu 😀

07. Jul 2012, 11:34

Tarkim darbe pas mus naujagimiams ir kūdikiams duodami mišinėliai šiltu virintu vandenuku, tačiau visada turim atsargos šalto, jei teiktų dapilti, jei per karštas.

06. Jul 2012, 21:05

O kaip mamytes misinelius darot su virintu vandenuku bet visai atvesusiu jau ,ar su siltu dar ?😀

25. Jun 2012, 10:14

As maitinau ir savo pienuku, kartais tekdavo ir misinuku primaitinti - nes labai jau valgi panele pas mane buvo...zinoma pasiulydavau ir arbatos kartais, dazniausiai ramuneliu, jei pilvuka skaudedavo berods pankoliu arbatytes duodavau. Nematau cia tragedijos, vaika auginu remdamasi ir savo galva, ne vien pagal sausa literatura perskaityta knygose.

25. Jun 2012, 09:32

sveikos mamytes, svarbu psichologiskai pasiruosti, nusiteikti tam kad norit savo pienuku maitinti 😀 pati pradzia yra sunki, nes ir speneliai skauda, kol vaikutis ismoks graziai apzioti ir krutys kol pripras, man tas apie 1,5-2 savaites truko, o paskui viskas susinormalizavo 😀 budavo kad sunus ir kas valanda po valanda zinde, aisku as ir valgyt nevisada spedavau pagaminti, ir betvarka namie buvo, bet svarbiausia man buvo issaugoti pienuka savo angeleliui ir stai jau beveik 9men maziukui o pienelio pakanka 😀 del skysciu man mama irgi vis priekaistavo kodel vandenuko neduodu, bet turejau savo nuomone kad mano pienuko jam pakanka, nuo 5men pradejom ragauti kosytes, tada ir vandenuko pradejau duoti atsigerti, bet nelabai norejo, nes mp skaniausias 😀

24. Jun 2012, 20:55

mano mergaite ir nelabai ji geria,bet vis pasiulau ir vistiek gauna kazkiek papildomai skysciu,as tai esu tik UZ. Juk ir pacios geriam,o jei dar karsta diena,juk tas vaikas ne kitoks,ir ji troskina.

24. Jun 2012, 20:43

Aciu uz info. Kiek zinau jau ir as..kad maitinant savo pienuku nereike nieko duoti papildomai.Bet jeigu misineliais tada duodama arbateles ir vandenukas,nes vaikiukas irgi buna istroskes ,misinelis jo troskulio neuzgesina 😀 Todel keista..kaip vienos nuo pirmu dienu duoda arbatas,vandenuka o kitos tik nuo 4-6menesiuku 😀 Manau jeigu maitinsiu krutim,tai viskas aisku.Bet jeigu misineliu tai vandenuko viryto ar arbateles duosiu .. Noooors va viena mama rase man kad ji norejo duot vandenuka o negere 😀 Visko buna..

24. Jun 2012, 18:59

Maitinau savo pienu menesi laiko,poto damaitinau misinuku. Vandens nereikia duoti tik tada kai vaikas maitinamas mamos pienu. Arbatele duodu Hipp ramuneliu. Dabar jau valgome ir kose😀

24. Jun 2012, 16:22

maitinau misinuku nuo pirmu dienu, vandenuka itraukiau 8para, arbateles nuo 1menesiuko.

24. Jun 2012, 12:55

silvijana, as maitinau taip savo dukryte, kaip tu rasei 😀 Vien savo pienuku maitinau iki 4men., paskui kai pastebejau, kad ima trukti pienelio pradejau misinukus duoti, bet ir pati dar maitindavau. Nuo 4men. pradejom ir kosytes ragauti, tada ir arbateles pradejau duoti

24. Jun 2012, 12:47

Mane irgi tai domina. Norėčiau maitinti pati savo pienuku ir kuo ilgiau, tik nerimauju, kad gali būti kaip mano sesei, kurios abu vaikai krūties neėėmė ir pienuko nebuvo beveik. Man sesė netgi sakė pasiruošti mišinėlio į ligoninę ir buteliuką, nes nelabai nori duoti ten, nors mato, kad pati negali maitinti. Kiek teko skaityti apie žindymą, tai jei pati maitini savo pienuku, tai galima iki 6 mėn. nieko papildomai neįtraukti, nes mamytės pienelis yra be galo maistingas, o jei mišinėliais, tai galima jau nuo 4 mėn. įtraukti arbatėles, vandenuką ir tyreles. Aišku, čia tik teorija, nors gal irgi remiamasi mamų patirtim, bet kai išgirsti iš pačios mamos tai daug tikroviškiau atrodo.

24. Jun 2012, 11:42

nu as pati maitinu,tai jokiu arbatu,jokio vandens,soskiu ar buteliu .o nuo 6men gerdavom is puoduko arba per siaudeli

24. Jun 2012, 11:30

Idomu viskas .Kaip maitinot paciomis pirmomis dienomis ,mamos kurios savo pienuku ir mamos kurios maitino misineliais? Ar itraukdavot arbatele vandenuka i maitinima?Nuo pirmu dienu ar tik po keliu menesiu ..kokias arbatas duodavot 😀