Naujagimio plaukų kirpimas

13. Aug, 12:27

sveikos mamytes,ar tiesa kad naujagimiuj nukirpus plaukus,atauga daug grazesni ir stipresni plaukai?

01. Mar 2013, 10:03

O mes kirpome 11menesiu kaip buvo,neplikai skutom,bet siek tiek aptrumpinom,nes sonuose buvo taip netvarkingos garbanos ,o dabar graziai auga ir gan greitai auga 😉

01. Mar 2013, 08:36

o kam naujagymui kirpt tuos plaukus?

01. Mar 2013, 07:41

mes nekirpom plaukų,užtad dabar yra gražus. Nesamone,kad reik kirpt plikai. Nekirpau ,ir gražus tie plaukai.

09. Oct 2012, 18:33

mes nuskutom pirmuosius plaukucius.tada ataugo tik ant pakausio.isdrysom vel nuskust ir po to auga labai graziai

19. Sep 2012, 20:26

Mano pussesere ilgai irgi plika buvo, ir kirpo jai plikai tuops plaukucius, bet jai dabar 16 metu, o plaukai ploni, ilgiau negu iki peciu neuzauga. Tai as irgi manau, kad tai mitas 😀

19. Sep 2012, 19:47

Mums irgi visi sako, kirpkit, bet gydytoja sake, jog nebutina iki 1 metuku kirpt plaukuciu ir tikrai nedaro itakos kirpimas plauko storiui ar tankiui.

13. Aug 2012, 14:56

Sveikos, nekirpom pirmagimei plaukuciu, nors aplink visi sake, kad reikia 😀 bet ji ir taip nuplikus visa buvo, o auga plaukucia kuo puikiausiai, garbanoti ir neploni, nezinau kaip butu, jei buciau nukirpus 😀

13. Aug 2012, 12:55

as taip pat manau,kad nuo to jei nukirpsi jie ataugs storesni ir grazesni.man mazai buvo nukirpe tikedamiesi,kad jie bus storesni,deja pasigirti savo plaukais negaliu 😉

13. Aug 2012, 12:52

mano drauge laikesi sio prietaro nukirpo savo dukrai plaukus tai jie ir nebeaugo gerai 😃 mano sunus 2metu turejo dvigubai daugiau plauku negu jos 2,5 metu 😀db tai mergaitei 4m ir va iki siol neturi dar daug plauku....mama labai gailisi ta ka padare su ja maza 😀

13. Aug 2012, 12:47

nu sakau cia nuo vaiko priklauso,mano duktereciai padejo,kitiems jei buvo ploni tokie ir liks,mano kai gime turejo labai daug plauku,po keliu menesiu dauguma nuslinko,kiti augt pradejo😀

13. Aug 2012, 12:46

o as manau cia nuo to nepriklauso tai 😉 bet cia tik mano asmenine nuomone 😀 ne vienam vaikuiui savo nekirpau plaukuciu,o db yra stori grazus 😀

13. Aug 2012, 12:42

mamuk tikrai dar nezadu savo varlytei kirpt plauku 😃 beto ji ju turi nemazai ir ilgoki sakyciau 😃 tiesiog siaip idomu ar kam tas dalykas pasitvirtino 😀 mano mama sesei nukirpus buvo,tai jos plaukai dabar iki uzpakalio,o jai 9metai bus,tai manau mamai pasitvirtino 😀

13. Aug 2012, 12:34

labas del naujagimio nezinau,bet daug kas sako,kad metuku sulaukus laikas nukirpti,mes kirpom metuku,tai dabar ataugineja storesni,spalva siek tiek tamsesne,pasidaviau aplinkiniu nuomonei,bet manau jei vaikas ir taip turi grazius plaukus tai ju kirpti nereikia,taciau vien pavyzdi galiu pateikti,mano duktereciai visai plaukai neaugo,buvo beveik plika,tai tevai nuskuto tos plonycius trumpus plaukus,kai jai buvo beveik2metukai.Plaukai jai is kart augti pradejo,db jai4metukai turi storus,grazius plaukucius.pas mano berniuka buvo daug plauku,bet labai ploni,ziuresiu kai ataugs tokio paties ilgio kokie bus😀cia is tikruju kiekvienos mamos reikalas,vienos i tai skeptiskai ziuri,kitos kerpa.

13. Aug 2012, 12:33

Girdejusi ir as toki reiskini bet ar tai tiesa ar ne -neaisku 😀bet manau dar per anksti tavajai plaukus kirpt 😀)

13. Aug 2012, 12:27

sveikos mamytes,ar tiesa kad naujagimiuj nukirpus plaukus,atauga daug grazesni ir stipresni plaukai?