Nedirbanti nėščioji

02. Apr, 06:24

sveiki,siuo metu laukiuosi kudikio,bet esu dideleje nezinioje,siuo metu niekur nedirbu,stoviu darbo birzoje gaunu socialine pasalpa netekejusi. norejua paklausti gal kokia pasalpa priklauso man ar ne?

12. Dec 2012, 10:30

jei mokiniesi studijuoji ir laukiesi tikrai priklauso pasidomekit labiau del tikslios sumos😀

28. Aug 2012, 10:36

laba diena, o kaip yra su studente? as laukiuosi jau 24savaite ir mokinuosi dieniniame skyriuje dirbau tik vasara zinoma legaliai. tai mano darbo stazas yra 4menesiai. Sodros tinklapyje raso,kad jai mokiniesi dieniniame skyriuje tai metu stazo nereikia. Kai buvau sodroje man pasake,kad kai bus 32savaites ateiciau su baigimo atestatu ir is ginekologes atnesciau israsa. o kai nuejau antra karta paklausti kur man juos pristatyti cia klaipedoje ar plungeje( nes ten esu registruota) man pasake,kad jau jokios ismokos nepriklauso. Tai kaip yra istikruju gal galite padeti, nes dabar esu nezinioje.

25. Aug 2012, 16:47

Pagal istatymus skaitosi didelis, bet pragyvenimui tai katino asaros.

24. Aug 2012, 17:36

Man nepriklauso soc.parama 😀 Is birzos irgi niekas nepriklauso nes stazo nera.

22. Aug 2012, 20:56

Man darbo birza nieko nemoka, nes neturiu darbo stazo metu.. sakau per visa savo gyvenima pradirbus puse metu.

22. Aug 2012, 14:45

Siaip geriausia nueiti tiesiai i Sodra ir pasiklausti. As taip ir padariau, tai ten zinok viska issamiai ir maloniai tau paaiskins 😀

22. Aug 2012, 14:44

Beje, is birzos taip pat turi gauti ismokas, tad jos taip pat skaiciuos kaip stazas ir bus itrauktos skaiciuojant ismokas uz nestuma ir vaika 😀

22. Aug 2012, 14:42

Labas lialia88, gausi, o skaiciuos taip - visas tavo paskutiniu 12 menesiu pajamas padalins is 12 menesiu ir tokia suma gausi, tik aisku pries tai atskaiciuos GPM. nestumo ir gimdymo atostogu metu gausi visa 100 proc., o po to atitinkamai kuriam laikotarpiui pasirinksi vaiko auginimo atostogu trukme.

22. Aug 2012, 13:38

O as ka nors gausiu? 😀 Esu istekejusi, darbo stazo turiu puse metu (praradau darba, nes firma bankrotavo, bet vadoves isake rasyti kad iseinu savo noru) ir po savaites suzinau naujiena kad laukiuosi. Siuo metu d.birzoje. Man 29 sav.

24. Jul 2012, 13:20

mano vyras gauna alga, as su vaiku gaunam neigalumus, bet kur bepasisuksi visi sako kad neigalumas skaiciuojasi i seimos pajamas. tai kaip suprantu pasalpos jokios nepriklauso. bet norint is banko pasiimti paskola bustui isigyti, tai paaiskino, kad neigalumo pasalpos i pajamas neisiskaiciuoja. tai ka tokiu atveju daryti?

17. Jul 2012, 16:07

O GERAS NEZINOJAU. TAI JEI VAIKAS GAUNA NEIGALUMO PASALPA TAI JAU JAM NEBEPRIKLAUSO JOKIOS PASALPOS 97.5 IR KITOS? NES MES NEBEGAUNAM 97.50 NUO 1METU 10MENESIUKU.

15. Jul 2012, 12:37

sveiki, mano panasi situacija, as esu vienisa busima mamyte, siuo metu dirbu bet sezonini darba, tai jis kiek zinau nesiskaito. Norejau suzinoti ar man taipat vienisai ir nedirbanciai, stovint darbo birzoje, bet negaunant soc. pasalpos priklauso visos Aurimo isvardintos pasalpos? nes as kai nuejau i soc rupyba pasidometi man pasake kad tik 97lt gausiu nes esu bedarbe :/ tai nesuprantu ar ivyko nesusipratimas ar as ko nesupratau, ar tiesiog darbuotojai nebuvo nuotaikos nes tikrai grubiai buvo kalbama su manimi.

05. Apr 2011, 20:13

jei siauliuose tai bent jau mes socialiniame skyriuje tvarkomes, Aido gatveje, nes gyvename pietiniame

05. Apr 2011, 17:22

tai taip suprantu as turiu nueiti i savibaldybe taip nes gyvenu siauliuose😀 aciu visiems uz atsakymus kazkaip nezinau laukiuosi antro kudikio bet tokioje nezinioje esu😀

04. Apr 2011, 21:56

laba. del pasalpu reiketu kreiptis i savo miesto seniunija ten duos tau dokumentus visus susipildyt.
o darbo birzoj tai zinok as pasakiau kad as laukiuos ir nesiulykit man jokio darbo tik del soc draudimo esu ir viskas 😀 tai taip ir nesiule nieko ir ramiai iki 7 men prabuvau birzoj. bet gal ne visuose miestuose taip eina susikalbet..

04. Apr 2011, 19:38

o kur turiu kreiptis del pasalpu? beto ar darbo birza mane gali idarbinti jei as laukiuos,balandzio 20 man reikia eiti i darbo birza.

02. Apr 2011, 18:42

mne 30savaite isbrauke is darbo birzos

02. Apr 2011, 18:42

kai sueis 30sav,gausi vienkartine nesciosios pasalpa-260lt,ir po gimdymo 1420lt(ar kazkiek panasaus) , kai vaikas gims dar priklausys uz vaika soc pasalpa ir vaiko pinigeliai-97.5lt

02. Apr 2011, 18:24

sveiki,siuo metu laukiuosi kudikio,bet esu dideleje nezinioje,siuo metu niekur nedirbu,stoviu darbo birzoje gaunu socialine pasalpa netekejusi. norejua paklausti gal kokia pasalpa priklauso man ar ne?