negeri vaikai

30. Aug, 10:56

turiu penkis vaikus ir jie manes labai neklauso mazyliui dar nera dveju as nenoriu must nes man ju labai gaila duokit patarima ka man daryt jie nuolt musasi ir pykstasi tarpusavy o mano zodis jiem neidomus labai prasau patarkit noriu pasakyt jusu laida nuostabi mano seima ziuri visada

08. Nov 2010, 00:01

vaikai negeri???negeras ju elgesys..,o vaikai visi geri

06. Nov 2010, 10:46

man rodos visi vaikai ira geri viskas priklauso nuo auklejimo ir bendravimo su mazyliu

tifer tifer 25. Feb 2010, 08:26

pas mane irgi penki vaikai,tai kartais kai isijaucia i savi judriuosius zaidimus,tai apacioj po mumis gyvenanti kaimyne sako,kad atrodo,jog zirgynas pas jus.kai noriu ramybes,tai randu greitai kaip visus i ramia veikla ikinkyt,pvz.paprasau,kad man ka nors nupiestu,sakau labai graziai piesait,noreciau gaut dovanu kokiu piesinuku,tai puola visi piest,ne tik man,bet ir visiem dovanom piesiniu pripiesia ir ramu kuri laika kol piesia buna.

22. Jan 2010, 20:17

sveikutes, na manau negeru vaiku nera, yra tik nepaklusnus, islepinti, uzsispyre ir pan...Ir isvis vaikui negalima sakyti, kad jis yra negeras...jis yra geras tik negerai kartais pasielgia..

15. Jan 2010, 17:42

sveikos mano dukrytei 5m. negaliu sakyt kad vaikas negeras tik siuo metu turi viena zodeli ka jai bepasakytum atsako ne. Noriu paklaust gal pas ka panasei yra ir ka darot?

14. Jan 2010, 15:54

as turiu mergyte ketveriu metuku ji padykus bet mane gerbe ir klauso stengiuos jai vis aiskinti kas gerai grazu o kas ne

13. Jan 2010, 16:11

o koks tavo kasandra mazylis?

13. Jan 2010, 16:09

visu pirma vaikai tokie negimsta,koks bus vaikas priklauso tik nuo taves,su vaiku reike elktis nevaikiskai nes jis viska supranta,jai nori,kad tavo vaikelis taves paisytu neleisk jam tavimi manipuliuoti,jai jam viena syki nusileisi jis darys tai nuolat.tik aisku daryti reike viska su saiku,perdauk vaika drausminti ir nuolat barti tai pat negalima,tada jis gali jaustis nelaimingas,arba dar blogeu nemylimas,o beto kiekvienos mazylis yra visiskai skirtigas.palinkeceu kiekvienai mamytei buti labai kantrei ,supratingai ir mylincei tada ir vaikucei bus geri

25. Nov 2009, 18:00

negeru vaiku nera.tik ju elgesys kartais buna netinkamas.jei daznai tai kartosi,jis gali pradeti tokiu jaustis.

17. Nov 2009, 20:27

na,isatikruju,kad negeru vaiku nebuna!Turbut visi vaikai pasimusa,o jau apie isdykavima tai ner ka ir kalbet.Mano dukryte atrodo jau tokia rami,o ima ir vistiek kam nors taukstelna.As kartais net nezinau kaip reaguot 😀 ,nes nezinau,ka ta maza galvele masto...manau,pirmiausia,kad vaikas klausytu,tai turi tiket motinos ir tevo zodziu-jeigu pasakei,kad bus taip,jei neklausys,tai taip ir turi buti,ka pasakei,nes nevykdant zodziu,atsiranda netikejimas ir nepaisymas zodziu visai.Vaikams daug reikia aiskint ir dar pastebejau,kad padeda kalbejimas pavyzdziais.ir zinoma visame kame reikia diiiiideles kantrybes 😀

17. Nov 2009, 09:51

man nepatinka posakis'' negeri, blogi vaikai''.... juk cia ne kokia preke! parodykit man kudiki, kuris gime negeras? tokiu negimsta... augant jis tampa toks ar anoks

16. Oct 2009, 20:37

Negalima taip grupuoti-geri vaikai,o sitie blogi.Blogu vaiku nera.Yra tik blogas elgesys.Ir bausti reikia uz bloga elgesi,o ne uz tai kad tu toks ar kitoks

03. Sep 2009, 13:56

Klausimas is kur vaikai išmoko agresijos???kad mušasi tarpusavy. gal per daug žiūri japoniškų filmukų, kur visi tik kovoja ir žudo priešus? na manau, reikia tik kantrybės su jais, išauks, mes su sese labai mušdavomės, net iki kraujų, po to klupėdavom skirtinguose kampuose😀 bet išaugom ir dabar negalim viena be kitos😀 laikykis TETA , sunku, vargina toks zuikių elgesys, mušimai nepadės tik tam kartui nebent, reikėtų daugiau su jais kalbėti ir aiškinti, kad broliai tai svarbiau už viską😀 sėkmės😀

02. Sep 2009, 16:40

geri vaikai 😀 tik energijos per daug.

rainiukas rainiukas 01. Sep 2009, 23:10

kristina labai gerai rekomendavo, bet turint 5 vaikus panasaus amziaus reikia daug kantrybes, dar patarciau dazniau isleisti i lauka, kad ten galetu issidukti, pabegioti, pavazineti su dviraciu, nes vaikai tikrai nesedes tyledami ir nejudedami

01. Sep 2009, 19:19

mano nuomone tai jei vaikas duksta tai yra sveikas,zinoma su oziukais reikia kantrybes,bet jiug isauks,o TETA tau linkiu kantrybes ir vaikutciams sveikatos tu tikrai saunuole

01. Sep 2009, 13:38

oj tie musu padauzos maniskis tai jei ko tetis neduoda tada jau gauna i kakta nuo vaikiuko tetis musu labai megejas yra erzintis tai va ir gaunanuo sunaus i kakta😀

31. Aug 2009, 18:09

visos taip sako , kad mano vaikas pasiutes ar pan...taciau ar nera taip kai sedite kompanijoje kur yra vaiku, jusu vaiko net nesimato,ir tada pagalvokite apie tuos vaikus isterikus , kurie krenta parduotuvese ant zemiu ir t.t. ir ar tikrai tada tie musu vaikai jau tokie negeri kurie namuose siunta?

31. Aug 2009, 10:46

su vaikais reikia uzsiimti,tik va laikai tokie atejo , kad nevisada yra laiko,juk mums mamytems reikia netik vaikuciu rupintis o ir teveliu ir namais ir skaniais pietumis 😀 nelengva ta musu kasdienybe, nors sakoma kuo daugiau darai tuo daugiau speji ir padarai 😀 TETA as nezinau kokio amziaus tavo vaikuciai,bet pirmiausia siulyciauitraukti juos visus i bendra veikla, pvz visiems kartu eiti pasivaikscioti ar pazaisti koki zaidimeli, galu gale itraukti juos i namu ruosuos darbus, manau jiems butu smagu padeti mamytei...o kai atsirastu naudingos veiklos gal ir jie ramesni paliktu ir idomiau jiems butu... 😀

30. Aug 2009, 21:30

taip taip vaikams netinka pastovumas 😃 zaidzia ramus 5min kakaryne paleista-atsibodo 😀

30. Aug 2009, 20:23

Oas galiu visa diena rodyti foto,bet jam atsibosta ir jis vel kaip velniukas duksta😃

30. Aug 2009, 13:20

maniskis ir ne is geruju bet as su juo pradedu uzsiimti ar tai rodyti foto jo ar musu jam tai ydomu ir jis nurimsta ir baigiasi visi piktumai

30. Aug 2009, 12:03

Manes taipat neklauso maniskis,per daug islepinau😀

30. Aug 2009, 10:56

turiu penkis vaikus ir jie manes labai neklauso mazyliui dar nera dveju as nenoriu must nes man ju labai gaila duokit patarima ka man daryt jie nuolt musasi ir pykstasi tarpusavy o mano zodis jiem neidomus labai prasau patarkit noriu pasakyt jusu laida nuostabi mano seima ziuri visada