Nemiega pietu

10. Feb, 01:41

Mano vaikuciui 2 m keliasi jis 10val ryto, o vakare eina miegoti apie 20val ir nemiega pietu, labai aktyvus, judrus, jokiais budais neiseina prikalbinti miegoti pietu nei graziuoju, nei piktuoju, jei gulim kartu, skaitom knygute ar pan, as lieku guleti viena, o jis islipa zaisti.Kaip jums pavyksta susitarti su vaikais kad eitu miegoti pietu?

18. Feb 2011, 16:09

siandien vaikutis pats atsigule puse triju, paskaiciau pasaka ir be jokiu problemu uzmigo, ryta apie 8val atsikele, gal todel ir uzmigo ,kad anksciau atsikele, nes siaip keliasi apie desimta ir veliau

12. Feb 2011, 16:43

mums 1.9m ir miegam pietu na vaikas neiskart uzmieg uz pusvalandzio aisku eidavau paguldyt jei randu atsistojusia

12. Feb 2011, 12:24

mes pietu miegelio be problemu einame, buvo uzejusi bangele, kada jis nenorejo miegoti, bet tada vaiksciodavo piktas, niekas netikdavo, tai teko sugalvoti, kaip priversti vel eiti pietuku miegoti. dazniausiai gelbedavo pasivaiksciojimas lauke, bet turedavo eiti savo kojytemis, kad pavargtu, sugalvodavau, kad reikia kur nors vaziuoti masina, tada iskart luzdavo. ir dabar, kai neina i darzeli, ateina pietu laikas ir miegot, supyksta, kad reikia palikti zaislus, bet vos pasiekia pagalve ir miega po 3 val

10. Feb 2011, 13:23

mano dukra ir nuo 1.6 men nemiega pietu mum dar jau 2.6 men ir bunam be pietu miego, ryte keliasi 8.30 o miegot nuaini tik apie 10val vakaro. nenori miegot pietu ir neverciu

10. Feb 2011, 12:54

Na mano be problemu nuo gimimo, jai dbr 1m.9men. eina pietu miegoti noriai, pasakau, kad einam liulia-liulia ji jau stovi prie lovytes 😀 uzmiega pati, be jokiu supimu, glostymu, ciuciavimu, palieku viena ir uzmiega. Gal sakyciau jusu vaikutis ilgokai miega, o jei pakeltumet anksciau? Tada gal isvargtu ir noretu miegelio???Bet siaip manau, jei nenori, tai versti ir nereikia 😉

10. Feb 2011, 01:41

Mano vaikuciui 2 m keliasi jis 10val ryto, o vakare eina miegoti apie 20val ir nemiega pietu, labai aktyvus, judrus, jokiais budais neiseina prikalbinti miegoti pietu nei graziuoju, nei piktuoju, jei gulim kartu, skaitom knygute ar pan, as lieku guleti viena, o jis islipa zaisti.Kaip jums pavyksta susitarti su vaikais kad eitu miegoti pietu?