Nepilnametės santuoka su vyru be tėvų

05. Oct, 02:09

sveiki, noreciau zinoti ka daryti jaigu mes norim susirasyti su busimu vyru turiu vaika tas vaikas nuo jio. esu nepilnamete 17m o mano tevai abudu isvaziave y uzsieny. kaip daryti del sutikimoo gal gali kas nors kitas parsayt is giminaiciu ar kaip?nes jie gryztu tik diena pries surasyma. nes negali jiem darbas.padekit labai prasau

05. Oct 2011, 17:53

na taip pasiklausinek nes cia ystatymai tai keiciasi labai daznai pries pora metu reikejo tik tevu sutikimo nes pazystama tukesi tai tevai sant rumuose pasirase kad sutinka jog dukra nepilnamete tuokesi ir to buvo gana

05. Oct 2011, 17:47

nu aisku va kaiptik rytoj vaziuosiu ir pasiklausinesiu labai dekui jum

05. Oct 2011, 17:45

bet geriausiai pasiteirauk sant rumuose

05. Oct 2011, 17:44

reikia,kad butu notaro patvirtintas laiskas

05. Oct 2011, 17:44

vyte judu turit nueiti y santukos rumus pasiteirauti ar tiktu jai atsiustu sutikima faksu. uztenka tik tevu sutikimo bet aisku turit pasidometi metrikacijoj nes tvarka daznai keiciasi. nesvarbu kad vyras jau daves vaikui savo pavarde tuokentis reikia jy ysisuninti(jai ystatymas sitas dar galioja)

05. Oct 2011, 17:39

jus nesupratot, tevai viska zino tik taip yra visa ceremonija jau su jais bus tik jie viena diena anksciau grys iki tos ceremonijos. o kaip manit ar tiktu toks dalykas jai motina parasytu ta sutikima uzsieny ir aysiustu faksu ar voke?

mamyt mamyt 05. Oct 2011, 17:31

jei tvarka nepasikeitus,tai dabar tik tevu sutikimo neuztenka.reik duot i teisma ir tik su leidimu galima tuoktis

blogietee blogietee 05. Oct 2011, 16:27

Atrodo, kad norima viską padaryti prieš grįštant tėvams, nes šiaip be jų sutikimo neapsieisite..o dėl vaiko pavardės, tai gal tėvelis ją jau suteikė ir be santuokos, gi liudijimo santuokos nereikia, kad pavardę vaikas gautų.. palaukite 18 gimtadienio ir tada tuokitės, kam jums dabar vargti su tėvų leidimais..

05. Oct 2011, 16:17

o ko jus taip skubinates vyte.palaukit kol tevai gris...jei jau vaikas nesantuokoje,tai nieko ir palaukimas nebepakeis...

05. Oct 2011, 15:14

vyras pilnametis?jus susirasyti jai jis pilnametis galit tik tada jaigu tavo tevai duos sutikima. na y metrikacija jus kai eisit nesti pareiskimu tevai turetu pasirasyti sutikima kad leidzia nepilnametei dukrai tuoktis. o ar zinojai kad db yra toks ystatymas kad jaigu tu pagimdei ir nori tuoktis tas vyras noredamas kad vaikas turetu jo pavarde turi jy ysisunint arba ysidukrint?na aisku cia nesamone,gal jau pakeite sy ystatyma bet dar pernai tai jis galiojo.

05. Oct 2011, 14:09

sveiki, noreciau zinoti ka daryti jaigu mes norim susirasyti su busimu vyru turiu vaika tas vaikas nuo jio. esu nepilnamete 17m o mano tevai abudu isvaziave y uzsieny. kaip daryti del sutikimoo gal gali kas nors kitas parsayt is giminaiciu ar kaip?nes jie gryztu tik diena pries surasyma. nes negali jiem darbas.padekit labai prasau