Neramus miegas

22. Jun, 12:52

Sveikos mamytes, norejau paklausti ar esta susidurusios su tokia problemele, kai vaikas miegodamas savo lovyteje vidury nakties keliasi ir verkia arba tiesiog inkscia miego metu, nuraminu paguldau ji ir vel jis atsikelia. lyg mane dabodamas, ar tiesiog bijo tamsos........ Su manim miegodamas tokiu dalyku nebudavo. Pries menesi pradejau pratinti miegoti viena, ir gera savaitele tiesiog buvo puiku, kaip gerai naktimis ismiegodavo. Tiesa pietu miegelio metu taip pat prabudineje, bet vel greitai paguldau ir uzmiega. Negaliu sakyti, kad tai lunatikavimas, nes jai tik tuo metu uzkalbinu jis bendrauja.

09. Jul 2010, 09:43

musu mazylei 1 metkai sveriam 9 700, o ugis 74 cm. gyd sake, ad jei vaikas gime 3 kg, tai metuku turi sverti apie 9. 😀

08. Jul 2010, 21:33

mano mazylis be drabuzeliu atrodo, toks kudutis, lyg jam niekas neduotu valgyti..... ugis 82 cm, o sveria apie 11kg. Kai issiriecia net griuciukai matosi. Taciau daug juda. nenustygsta vietoje, negali pabuti vienoje vietoje net keliu minuciu. 😀

08. Jul 2010, 19:42

Mano mergaitei tai 1,9m tai sveria 1,210kg,o ugis 84cm. o STELPA kokie ilgi tavo dukrytes plaukuciai!!!Mano dukrytes vos keli cm tik☹ vis laukiu laukiu kada kasos uzaugs...

07. Jul 2010, 14:29

o ka cia zinosi 😃

07. Jul 2010, 14:09

Gal i zentus 😃D ?

07. Jul 2010, 14:06

tai zinoma,kad nereik jokiu iskrovos dienu 😃
grazus vaikinukas auga😉

07. Jul 2010, 13:59

Nu gerai, nedarysiu iskrovos dienu jam 😃 siaip buvo su vitaminu d problemos, kaip gyditoja sake, kad arba maziukai labai arba dideli turi problemu, nes maximumas svorio buvo kaip buvom 😀

07. Jul 2010, 13:53

mano mazyle poryt bus 1metuku ir 7menesiu,sveremes praeita menesi,tai svere 11.290kg,o ugis 84.5cm 😀
tovera,berniukai turi but tvirti 😉

07. Jul 2010, 13:50

Mergaites pasakykit kiek sveria jusu vaikuciai, pasiskaitiinejau siek tiek, isigandau kad mano vaikas per daug sveria, nors tikrai nestoras, o tik toks labai tvirtas 😀 metuku ir 3 sav, o sveria 12,3, ugis 80 😀

07. Jul 2010, 12:54

sveikos mamytes, mes miegam loveleje, tetukui ne motais, kai mazoji verkia. jis kietai miega 😀 o su puodeliu dar nedraugayjam. mums tuoletas patinka 😀 gal jus pabandykit i wc vesti maziukus. juk jie viska kartoja.girdejau, kad kai kurie maziukai negali ant puodelio daryti, o daro tik i wc kaip tetis ir mama 😀

06. Jul 2010, 23:33

Nu tie vaikai, prajuokinai 😃 maniskis siandien ir buvo pasodintas, tai pamate per mtv shakira ir tik atsistojo ir sokiai 😃 sedek pati jei reikia vadinas 😀

06. Jul 2010, 23:00

as isvis nesuprantu kaip vaikas nemokedamas dar atsisesti jau sedasi ant puoduko, kai mano vaikiukas atsisedo tik 9 men, jis dar nesupranta kas tas puodelis, ir kam jis reikalingas. Na su puodeliu sunkoka. Klaida padarem kad pirma karta apsodinau i muzikini puodeli, tai jis padares isgirdo muzika atsistojo sokti, nuo to laiko jam tas puodelis zaidimas. Padarem menesio pertaruka ir vel pratinames po truputi, bet kolkas, nesiseka. Atsiseda ir stojasi nieko nepadares.

06. Jul 2010, 20:16

O kaip su puodu reikalai pas jus? maniskis tai pasedi biski ir stojas eiti, jei ilgiau liepiu sest tai jau ir rekt pradeda supykes 😀 nezinau kaip tos mamos nuo 6 men vaikus ismokina ant jo sedet 😀

06. Jul 2010, 13:49

as buvau jau pripratinus mazyli uzmigti savo lovyteje ir miegoti. Tai uzmiega iki siol, bet ismiegoti visa nakti tai tik dvi naktis, o dabar vel prasosi pas mane.

06. Jul 2010, 13:48

mano mazyli lygiai taip pat. Nakti atsistoja lovyteje ir saukia, kad pasiimciau pas save. bandau ji nuraminti paguldyti, bet tenka pas save pasiimti. tai puse nakties savo lovytej pramiega kita dali nakties pas mane. Tetukas taip pat atskirai miega. Kitaip kita diena nepadirbtu.

05. Jul 2010, 12:57

Maniskis miega tik su manim, lovyte tai kaip siaubas jam, prabunda, stovi atsistojas ir verkia. Tai nutariau nakti nesokinet ir atkrausciau pas save nuo kokiu 7 men, nes pradzioje miegodavo lovyteje. O tevelis issikrautes i kita kambari, nes reik pailset pries darbus 😀 O tavo kaip?

05. Jul 2010, 11:41

O kaip tetukai, ar pailsi, ar miegat atskirai.

05. Jul 2010, 11:41

Mamytes tai kai taip neramiai miega jusu mazyliai miegat kartu su jais ar tiesiog lovyte salia saves pristumiate. Mano mazylis iki praeitos savaites miegojo savo lovytej dabar jau persikle pas mane......

05. Jul 2010, 00:06

Tai jau tikrai kantrybes ir sekmes 😉

04. Jul 2010, 22:00

Na malonu bent zinoti kiek laiko truks tie miego sutrikimui musu mazyliams. Apsisarvokime kantrybe mamytes, visoms sekmes.

04. Jul 2010, 12:31

na cia suprantama, kad per dantu dygimo laikotarpi prasteja miegas, bet va, kad iprastai skaitoma, kad metuku laiko vaikas turi miegoti visa nakti. kai buvom pas gyd. mums pasake, ka sie miego sutrikimai uzsitesia iki 3 metu. tai kitaip tariant dar 2 metus apie ramu miegeli pasvajosim tik 😀

04. Jul 2010, 11:29

maniske sianakt prastai miegojo... ryte ziuriu dantukas baltuoja 😛

04. Jul 2010, 00:30

manau, kad kolkas beviltiska to tiketis 😃

02. Jul 2010, 23:57

istiesu tos pacios problemos, ir kadagi isaugsime mes jas????

02. Jul 2010, 23:50

sveikos mamytes, ziuriu cia visur tos pacios bedos, maniskis metu ir 2 sav, prabunda nakti ir jei nieko nera salia pravirksta ant viso namo .. nakti ir panasiai, jei neduodu gerti, neuzmiega, burzgia, kol gauna porcija sulciu 😀 bandziau su vandeniu atpratint, bet to negeria, verkia, reik normalia atsigerti 😀 taip ir kankinames, bet kam dabar lengva 😉

02. Jul 2010, 15:23

labux mamukas83 na musu daktare sake kad jokios sveikatos problemos cia nera kad turi praeiti kazkiek laiko ir jis miegos geriau.visada stebedavaus kaip triju ar keturiu men kai kurie leliukai jau ismiega visa nakti jiems net valgyti nesinori na o maniskis matyt sunkokas vaikutis😀😀😀

01. Jul 2010, 23:41

Mes miegojom prastai kai dantukai kalesi, o pries ir po to tai miegas buvo viskas jei. net kad ir pamperis pilnut pilnutelis jei vienodai, net kartais ir valgyt nereikejo 😃

01. Jul 2010, 23:02

mariuko mamyte ir niurka ka jums sako daktarai?gal ,mariuko mamytes mazyliui dantukai kalsi?ar ilgai tesiasi si bedele?

01. Jul 2010, 21:49

Maniskis tai tiesiog budineje is miegu. Jis ne valgyti atsikelia. Tiesiog naktimis verkti pradeda, atsistoja lovytej ir iesko manes, nors as salia jo miegu. O ryte keliames kaip laikrodukai 7 ryto.

01. Jul 2010, 20:09

zinokit o mano tai gali nueit miegot labai velai vis tiek kaip laikrodukas pirma trecia sesta val kaip kudikis pabunda nors jam jau du su puse😀

1 2