Nereguliarus ciklas-pastojimas

02. Feb, 03:35

Sveikos,mamos! Su vyru dar ne taip ir ilgai 3cikla bandome pastoti,bet vis nieko!(nors kartu 7metai,apsisaugojam Tik nutraukimu)  visa gyvenima turiu nereguliarias mmm,(nuo 30iki 50d)turejau pries 3m.dermoidinės cistomos operacija,po jos pora men. Geriau kontraceptikus,veliau pradejau gerti nakvisas.ir dabar jas geriu kartu su folio r.pas ginekologa vaikstau reguliariai,vis patarineja pastoti kad viskas susitvarkytu.Bet Kai pradejom bandyti pasirodo ne taip viskas paprasta(dar pas gin.del to nebuvau) meile darom kas antra ar kas dvi dienas,guliu su pagalve ir ant pilvo ir su kojom virs galvos...ir jau ima depresija ir pati jauciu kad darausi,tokia irzli ir pikta:( ar jum pavyko pastoti su ilgu ciklu?

12. Mar 2015, 15:10 egle_egluze

Sveika, pas mane ryškesnis buvo neigiamas. Jums mm ir darot testus?

16. Feb 2015, 20:10

Na as dar labiau susipainiojau....paskutines mmm buvo sausio 19d Mano ciklas 40-50d. O pries dvi dienas pastebejau vos vos (telpa po nagu) sviesiai rusvu isskyru.Vakar nieko,o sian vel pasirode bet sviesesnes spalvos ,nei uzvakar.Bet prie viso to jauciu tempima pilvo apacioje ,ar labiau kaireje puseje ir temp. 37. Na su vyru po men. Meile darom kas antra ar kas trecia diena,ir po mmm prabego truputi daugiau kaip 3savaites. Ar tai galetu buti Ovuliacijos simptomai? :O 🤓|

06. Feb 2015, 11:30 Herukas

Suprantu...toks laukimas kankina...tikiuosi, kad jums viskas greitu laiku pavyks 😀 Gerai, kad kalbate apie savo nerimą, dalinatės, tačiau pasistenkite neliūdėti labai, nes liūdesys irgi savotiškas stresas organizmui...pasikalbėkite su artimu žmogumi...

05. Feb 2015, 12:15 i'm G

Na as save taip pat ,taip guodziu ,kad leliukui dar ne laikas ir jis pats zino ,kada ateiti....:/ bet taip sunku,to laukti. O kaip nepasiseka ,galvoju kad tai vis Mano toks ciklas kaltas☹

05. Feb 2015, 11:24

Mano nuomone, nereguliarus ciklas tik padidina tikimybę pastoti...Patarčiau tiesiog atsipalaiduoti......Taip jau nutinka, kad mes planuojam, o Dievas juokiasi (aš tai patyriau). Leliukas žino savo laiką,kada jam ateiti...O šiaip jei su sveikata viskas tvarkoje, per vaisingas dienas tikrai turėtų "užkibti"...Tiesiog džiaukitės vienas kitu😀

04. Feb 2015, 20:27

kažin kai jį nustatyti