Nerodo meilumo mamai

06. Sep, 10:51

laba.norejau paklausti kokel vieni vaikai dar metuku neturedami jau glaustosi ir myluoja mamas o manoji 1.5m ir sunku priprasyti kad duotu bucki.kartais prieina ir koja pabuciuoja,kartais paprasyta duoda bucki o buna tokiu akimirku kai musasi jei paprasau padovanoti bucinka.kai buvo dar kudikid mazai myluodavau tai gal man atsilygina tuo paciu/o gal isaugs,juk taip buna gera kai leidzia kad ja apkabinciau,atrodo verksiu is laimes

21. Mar 2010, 11:12

Ir manau MAMUKAS nepergyvenk, kai nores pati ir ateis, tik elkis su ja graziai, mandagiai ir svelniai. Aisku pagal ribas, neuzsileisk visai ant sprando, tik rodyk meile, graziai kalbek, ir ji paskui prades taip elgtis.

21. Mar 2010, 11:07

As nerimauju, kad manasis per meilus 😃 Ir kuo toliau tuo jis labiau mamyciukas darosi. Be manes niekur. Eina vis prie manes, glaustosi, apsikabina, tiesia rankytes, kad ji pasimciau. Guliu lovoj, tai jis ateina ir salia isitaiso... Labai svelniukas vaikas, tik nezinau ar tai gerai, nors dabar man tai aisku patinka, bet but ramiau jei taip elgtusi mergaite 😃

28. Oct 2009, 19:52

mano patarimas butu paprastas bet nuosirdus,jei nenori nebuciuok,tik po truputuka pratink,eina i lauka sakyk o kur bucinukas,pati iseini vel,cia daug laiko nereikia,musu seimoje buciniai turi didele reiksme,pries miega,iseinat,na tikrai daznai,taip lengviau bendrauti,as jei miegu ryte ir vyras iseina i darba,tai paraso as tave ryte pabuciavau,,

12. Sep 2009, 09:31

pirmiausia manau tau reik nusiraminti,suprantu,kad daug ka tau teko iskesti,bet visgi reikejo i viska reguoti ramiau(turiu omeny tuos buitinius dalykus),o del maitinimo tai esi super,kad kentejai tokius skausmelius ir maitinai.....bet visgi vaikuciai labai jaucia kada mamyte yra pikta ,susierzinusi,todel viskas atsiliepia ir jiems....manau,kad pas tave dabar tos visos mazos problemeles susitvarke,tad pradek gyvent ramiai,negalvodama apie jokias uosvenes ar liustrus....ir siulyciau kuo daugiau savo maziuka buciuoti ir myluoti sakyk jam,kad myli jy labai,kad ir 1000kartu per diena.....o kai labai susinervini ar pavargsti,taigi yra lb daug atsipalaidavimo budu,kad savo pykti nukreiptum kur nors kitur(cia sneku apie tave pacia) na sekmes tau😀nerisliai viska parasiau,nes dukrike zuja aplinkui......

12. Sep 2009, 00:20

mano metuku dukryte kiekviena ryta duoda pa

11. Sep 2009, 22:51

na kodel mazai mylavau manau jau rasiau kad buvau pervargusi,nervai kad vaikas auga o buto nebaigia remontuoti,negalejom kraustytis i savo namus nes pas anyta mazai vietos,tekdavo daznai su vyru vaziuoti i parduotuves tai dazu tai liustru ir visko ko reikia buti,tiesiog nebudavo kada.beto buvau susikoncentravusi i maitinima.pirma menesi tiek puliavo speneliai kad artejant laikui maitinti verkdavau zinodama kaip skaudes,dantis sukasdavau ir kisdavau papuli rekenciai is alkio merginai.arba as nemokejau maitinti arba ji nemokejo paimti,makaluodavo liezuveli ir niekaip nepavykdavo ikisti spenelio tik verkianciai.paskui baisiniai atpylinejimai fontanu,atrodo nera misinuko pilveli tai vandeniu atpildavo nors jo nebuvo net ragavusi.nuolat galvodavau ka renkti,nespedavau skalbti rubu nors ir daug turejau neuzteko.

11. Sep 2009, 19:12

o kodel kudyki mazai myluodavai?
kada daugiau myluot jei ne maziuka, kai paauga ir pats svelniausias vaikas naturaliai nuo tevu atitolsta - toks gamtos desnis. abu mylavau ir myluosiu kol leisis 😃 dicke jau 6, bet dar leidziasi, o buckiai iseinant/pareinant jau kaip ir tradicija.

11. Sep 2009, 16:02

Maniškis irgi pradėjo bučiuotis jau 1 metukų, bet greitai pamiršo. dabar jau 1 m. ir 4,5 mėn. vėl pradėjo bučiuotis, bet ne visada ir tai normalu, vaiko charakteris tik formuojasi, jis pats pasirenka, kada jam bučiuotis, o kada muštis.... ačiū dievui pamiršo kandžiotis, bet pradėjo žnaibytis ir dirbtinai juoktis....... griūk iš juoko..... tokiu atveju mušti beprasmiška, geriau nukreipti dėmesį kokiu nors žaislu ar žaidimu........

11. Sep 2009, 12:51

visos mes esam geros mamos savo vaikuciams.as taip pat manau kad cia jusu mergytes oziukai.vaikai yra geri psichologai.jie tikrina ribas,kiek daug teveliai jiems leidzia.ir jei tu ribu nenubrezi anksti,veliau darosi sunku...

10. Sep 2009, 14:49

mes su dukryte tai buciuojames,glaustomes ir tttt,kazkaip dar ne karto nebuvo,kad mane mustu...nu bet kai maitinu tada skaudziai gnaibosi.....esi tikrai puiki nuostabi mamyte😀

08. Sep 2009, 20:15

toki pypliukai ir yra arsiausi😀 mano dukrytei 1.1m tai toke oziuota kad baisu, visas demasys tik jai turi but, ir dar mane kandzioje kad neleidziu su klaviatura zaist😀 nereikia cia prisigalvot kad esi bloga mama! 😀

08. Sep 2009, 15:25

sakot principus rodo o as pagalvoju kaip tokie pypliukai gali rodyti principus.as jau prigalvoju visokiu nesamoniu,kad esu bloga mama ir pan.pati esu skardziabalse o dar pabaru panike kai neklauso kai graziai prasau ir reikia karoti 10 kartu,tai ir mastau gal todel ant manes pyksta.o kartais buna kaip suaugusi atrodo viska supranta gali kalbetis ramiai isklausys.taip noreciau kai uzaugs panele mes butume kaip dvi geros drauges,galetume bendrauti artimai.zinau kaip truksta kartais to bendravimo nes musu su mama santykiai tokie kaip geru kaimyniu gal kad augo be mamos internate.kartais ramus o kartais vien priekaistai is jos puses.

07. Sep 2009, 22:57

mano mergaitei jau beveik 2m., tai jai labai nuo nuotaikos priklauso 😀 viena ranka glaudzia, kita - musa. vaikai gi labai impulsyvus. ji stumteli mane, paskui klausia :"ko verki?" ir buciuoja, buciuoja,buciuoja. cia toks lyg ir zaidimas iseina 😀

07. Sep 2009, 16:07

kristinaaa taip ir galiu patikinti kad nei vienas vaikas be ju neapseina😀

07. Sep 2009, 15:09

ir man atrodo kad cia tik rodo savo principus 😀

07. Sep 2009, 13:39

tirai pritariu leja1😀 cia vaiku principas tik ir neimk i galva

07. Sep 2009, 10:54

mano dukryte ir labai nepatinka buciuotis todel labai retai is jos sulaukiame bucinuko, manau kad cia tik vaikai rodo savo charaktery, ir nieko cia blogo😀

07. Sep 2009, 08:46

seimynele na del buckiu davimo mes su vyru nespejame jam ju duoti, bet kartais kai jau tai atsibosta gauname i kutneri kad nebuciuojame mazylio manau tai turi praeiti ir nieko detas cia kad kai mazas vaikis buvo nemyluodavot .😀

06. Sep 2009, 22:51

laba.norejau paklausti kokel vieni vaikai dar metuku neturedami jau glaustosi ir myluoja mamas o manoji 1.5m ir sunku priprasyti kad duotu bucki.kartais prieina ir koja pabuciuoja,kartais paprasyta duoda bucki o buna tokiu akimirku kai musasi jei paprasau padovanoti bucinka.kai buvo dar kudikid mazai myluodavau tai gal man atsilygina tuo paciu/o gal isaugs,juk taip buna gera kai leidzia kad ja apkabinciau,atrodo verksiu is laimes