Nėštumo metu tepliojimas

25. Mar, 10:58

Mielos mamytes noriu pasikonsultuoti su jumis : ar jums kada nors buvo taip ,kad nestumo metu templiotu rudai ??? buvau pas ginekologe ji padare tik slapimo tyrima ir viskas, sake jei pradesiu smarkiai kraujuoti vaziuot i ligonine... su pirmu kada vaiksciojau nieko panasaus nebuvo... dabar net nakti miegodama galvoju, kad tik viskas gerai butu ,kad tik nebutu persileidimo... beje man 5 savaites., labai nedaug... pasidalinkit savo nestumu,ar jums tepliodavo, ar tai normalu ? ???ar verta sunerimti ? esu anglijoje, cia daktarai tikrai nepasiruose pagelbeti.../ :(

Anastasija Anastasija 10. Nov 2021, 17:19

Sveiki, noreciau pasikonsultuoti yra rudas tepliojimas, bet buvau pas gydytoja pasake kad viskas gerai ir sirdele dauzosi, esu 7 sav nestumo

23. Jan 2013, 15:23

Aš siūlyčiau vykti pas gyd., o jei nedirba, tai tiesiai į ligoninės priėmimą. Aš taip dariau, mane priėmė, bet jau tik valymą tegalėjo padaryti. Tiesa, man tada buvo jau 13 sav. o kai tepliojo anksčiau aš nekreipiau dėmesio, neva tai normalu. Bet NĖRA normalu kad ir menkiausias tepliojimas nėštumo metu.

23. Jan 2013, 14:35

nes negali i laukti.

23. Jan 2013, 14:33

Dabar taip bijau.. Na visa diena kiek buvau tualete, daugiau nebuvo jokio tepliojimosi,tik ryte kai kelis sykius ėjau buvo.. Duok Dieve kad tik viskas būtų gerai...

23. Jan 2013, 14:33

siulyciau nelaukti, o tiesiog i registratura skambinti ir prasytis pas kita daktare, nes negali.

23. Jan 2013, 14:27

Man toks tepliojimas pirmam nėštume baigėsi nėštumo nesivystymu.

23. Jan 2013, 14:23

Skambinausi savo daktarei,sesele pasakė jog daktares nebus pora diena.. Jai nepraeis per kelias dienas toks tepliojimasis tada užrašys pas kita daktare...

23. Jan 2013, 14:17

tepliojo ir man buvo mazdaug 6-7 saivaite nustebau labai nes pirmu nestumu netepliojobet daktare pasake nieko baisaus

23. Jan 2013, 14:04

Siūlyčiau pas ginekologę kuo greičiau, nes rudas tepliojimas nėra gerai, kai tiek savaičių.

23. Jan 2013, 13:43

Sveikute,aš esu nėščia 6savaites,man šiandiena ryte pasirodė rudas tepliojimasis,bet labai neryškiai,nedaug... Užeina pradeda pilva arbo šoną kaip spazmais,staigiai ir trumpam... Pas ginekologe man tiktais sausio 30d.....

12. Apr 2012, 12:41

labas ,matai jau tas baigesi tepliojimai😀

06. Apr 2012, 14:25

Manau daug kas turi patirties su tuo vadinamuoju rudu tepliojimu .. Tik vienoms pasibaige geruoju kitoms nelb 😀 Sekmes lialia 😀

03. Apr 2012, 17:55

Sveikos, sioje temoje turiu patirties. Esu nescia 8sav. man teplioja rudai,vaikstau pas daktara kas savaite nes ziuri ar dirba sirdele,ar vistosi. Taip pat geriu dyphaston tabletes,3 kartus i diena. Rudas tepliojimas pasako kad nestumas yra labai silpnas, tai didelis simptomas persileisti,todel cia tik gali isgelbieti tik dievas.

26. Mar 2012, 11:56

Uzsienyje mazu nestumu nelabai stengiasi issaugoti, viska palieka gamtai. Gal del to Anglijos gydytojai atrodo nerupestingi, bet kiekviena salis turi savo medicinos sistema.

26. Mar 2012, 11:30

tikrai kai teplioja israso duphastoną,kad issaugoti nestuma.kaip uzsieni nzn,bet girdejau,ten jokiu vaistu be recepto neparduoda ☹

26. Mar 2012, 11:23

rubi2ir stenkis kuo daugiau ilsetis ,guleti ,gerti skysciu kadangi esi uzsienyje nezinau kokios ten prieziuros ir salygos.. bet lietuvoje jau turetum gult i ligonine kad jei kas medikai spetu isgelbeti gyvybe ligoneinese duoda vaistuku kurie stabdo kraujavimus ,skausmus kokiusnorsir pns,kokiu negalima gerti be mediku prieziuros .As kai pirmo laukiaus ir turejau persileidima 7 savaiciu man jis prasidejo nuo tepliojimu ,veliau kraujas ,skausmas pilvo apacioje ir viskas uzsibaige tuo kad buvo uzdegimas ir teko daryt isvalyma.Patarciau jeigu buni uzsieny ten gult i ligonine ir darytis issamesnius tyrimus..nestumas nera didelis visko gali buti ,kiekviena diena svarbi.sekmes tau

26. Mar 2012, 10:05

rubi, kai man prasidėjo su pirmu nėštumo rudi tepliojimai irgi nekreipiau dėmesio, galvojau, kad taip turi būti, bet kai pasirodė kraujo, tai skubėjau į ligoninę, ir pasirodo, kad nėštumas nesivystė jau net 1,5 mėn. (13 sav. padarė valymą). Rudos išskyros rodo, kad nėštumas nesivysto. Taip pat mėnesinių metu rodo, kad galima endometriozė. Pilvą mausti gali bet kuriuo nėštumo metu, tik svarbu stebėti ar tas maudimas praeina pailsėjus šiek tiek, ar jis nepanašus į mėnesinių skausmus.

26. Mar 2012, 08:58

Nera gerai, kai nestumo metu teplioja, ypac pirmus tris menesius. Mane gydytoja perspejo, kad neturi buti jokiu rudu, rausvu isskyru, nemausti pilvo. Jeigu atsiranda tokie simptomai iskart skambinti gydytojai arba vaziuoti i ligonine. Tik jau pacios be gydytoju nurodymu nepradekit gerti jokiu duphostonu.

26. Mar 2012, 08:25

labas, man israse tabletes pagert,geriau kazkur apie savaite,gal biski daugiau, duphoston atrodo vadinasi dabar tiksliai neatsimenu, galit vaistinei paklausi, tik ne skistas ,nes yra panasaus pavadinimo nuo viduriu , seip geriausiai daktaro klausti, nes jis sako po kiek ir ka gerti

26. Mar 2012, 07:57

Justina... sekmes tau ir pranesk kaip sekesi ? ?

26. Mar 2012, 00:11

labas rubi2ir man irgi taip yra as pirmo laukiu,5 savaiteles yra, nezinau dar pas ja nebuvau , nes esu uzseinyje ,ryt gryztu ☹ man tik 19 metu

25. Mar 2012, 22:58

Mielos mamytes noriu pasikonsultuoti su jumis : ar jums kada nors buvo taip ,kad nestumo metu templiotu rudai ??? buvau pas ginekologe ji padare tik slapimo tyrima ir viskas, sake jei pradesiu smarkiai kraujuoti vaziuot i ligonine... su pirmu kada vaiksciojau nieko panasaus nebuvo... dabar net nakti miegodama galvoju, kad tik viskas gerai butu ,kad tik nebutu persileidimo... beje man 5 savaites., labai nedaug... pasidalinkit savo nestumu,ar jums tepliodavo, ar tai normalu ? ???ar verta sunerimti ? esu anglijoje, cia daktarai tikrai nepasiruose pagelbeti.../ ☹