Nevalgo mėsos daržovių

31. Jul, 07:33

Kaip jusu mazyliai valgo mesyte ir darzoves? Ar valgo zuvi? Turiu beda, dukrytei 11men, nevalgo mesos ir darzoviu. Dabar darau pertrauka. Pries kelias dienas pradejau duot zuvies, suvalge 30ml, antra diena 40ml, trecia ne per niekur neikisi. O ka valgo? Isverdu pati kokiu kruopu su vaisiais, bet ir pavalgys dvi dienas ir viskas. Vandeniu uzpilamas koses. Bet gi jos nieko gero, o ka daryt, jei nieko kito neikisi. Valgo banana, varskyte. Patarkit kas nors, ka dar galiu jai pasiulyt? Gal mano fantazija tiek nenesa, nes pirmas vaikas seimoje.

13. Nov 2009, 12:54

dar galima pabandyt idet dziovintu krapuku ir svoguno,priduoda labai gera kvapa,mano mazius kai idejau pradejo gerai valgyt 😀))

15. Oct 2009, 16:22

as patarciau pabadyti darzoves isvyrus pienuku savo uzpilti ir sutrinti i kosite,pasmane tik tokia ir valgo,dar galima ozkospienu,vyrintu aisku.

02. Sep 2009, 09:33

ten bus ir apie desreles,ir apie miau produkcija,iveskit i paieska jums rupyma produkta 😉

02. Sep 2009, 09:26

sveikos,paskaitinejau ir pamaniau kad jum bus naudinga si info,kuria rasite www.sveikasvaikas.lt paziurekite,ten ivairiu produktu sudetis,kaip kas gaminama,as buvau pakraupus ☹

23. Aug 2009, 19:11

Boni o varškę visąlaik su vaisias pertrini?viena varškė truputį sausoka vaikui,su kuo dar galima ją sumaišyt,su mišinėliu gerai?

23. Aug 2009, 19:09

Kleckai,pabandyk pasiūlyt po kelių mėn.Dabar nenori vėliau gali vėl pradėt valgyt.Pabandyk imašyt daržovių į kitas košytes.Iš pradžių po truputį paskui daugink palaipsniui.O jei nenorės geriau ir neversk,nesveika.

12. Aug 2009, 22:29

Ilija ir boni, man lygiai tas pats. Dukrytei pradejau pirma duoti darzoviu nuo 6men, valge, viskas buvo ciki, tol kol nepradejo berti. Kad issiaiskinti del ko beria, nutraukiau darzoves ir pradejau duoti tas milupos uzpilama ir viskas. Dar is pradziu siek tiek valgydavo darzoviu, bet neilgai. Kol issiaiskinau kad beria bulve, jau kitu darzoviu nebeeme i burnyte. taip iki siol.

12. Aug 2009, 12:28

ir ypac su trintu bananu😃😃

12. Aug 2009, 12:28

manau nuo kokiu 7-8menesiu,bet as biski duodu jau nuo 6,labai noriai valgo😀

09. Aug 2009, 22:03

nuo kada galima duoti varskytes ?

09. Aug 2009, 15:48

Siandien pas mus ivyko stebuklas mano mazoji taip skaniai valge bulviu kose su vistiena su teveliu ziurejom akis isprogine,pasirodo viskas ko reikejo tik pasisodinti ja prie bendro stalo ir valgyti visiems kartu😀

07. Aug 2009, 21:01

ilija man su mergaite taspats buvo valge rodos viska ir viena diena vaziavom i kelione tai galvoju tu uzpilamu kosiu pasidarysiu i kelione nu ir viskas ta ryziu kose su slyvom taip ir liko iki siandien daugiau nieko kito neisiulysi ,o darau taippat kaip tu gudruju kai jau labai valgyt nori darzoviene kisu pirmi saukstai lyg ir nieko ,o po ju dar daugiau dudas paleidzia ir uzkisam jas tik ta kose😃

07. Aug 2009, 13:11

Kadangi mano mazyle buvo alergiska , pradejau pratinti prie visu koseliu darzoviu nuo 5.5 men. pradzioje bulve, po 3 dienu idejau morkyte, tada po sav. kopusta, ir taip toliau kas 4 dienas brokoli, cukinija, ziedini kopusta ...stebejau ar viskas gerai.....ji suvalgydavo 125 g, tai maza hipo indeli, kartais pasiulydavau dar, jei matydavau,kad neuztenka.....kiek veliau pasiuliau visa darzoviene su mesyte ( kalakutiena ir jautiena) valge..., bet kol nepadariau klaidos ir nepasiuliau milupos ryziu koseles - ji jai pasidare pati skaniausia ir mylimiausia.! atsisake visu mano virtu darzovieniu! dabar ji jau .5 men bet kerta rytais ir vakarais tik ryziu kosele, o pietums skaniausiai pirktines vaisiu tyreles...( t.y visokios bananas su ryziais, obuoliu, melynem, kriausem, slyvom.....o mano gamybos niekas neitinka 😀 gal neskaniai darau..vis tik pirktinese yra cukrelio, jos saldesnes jai ir skanesnes kur kas.........
bet as nepergyvenu, nes sakoma yra,kad vaikai atranda viena skoni ir ji valgo, po kurio laiko atras ir kita , tai darzovienes.........bet as kovoju !😀 nenuleidziu ranku ir kasdiena pietums vis tiek pratinu per nauja prie daroviu skonio, paskanindama jau ne aliejuku, o sviesteliu siek tiek.....progresas jau po truputi vyksta- nuo 1 saukstelio suvalgo iki 5 😀o karta ir 100ml suvalge 😀 kovosiu toliau, zinoma per prievarta jai nekisu😀
dar pastebejau viena smulkmena, kad geriausiai duoti kosele, kai ji jau pradeda verkslenti,kad nori valgyti, tada ta darzoviene butent ir duodu, kai alkana ,ja valgo........
o uzkandziams , kad pratintusi prie kietesnio iduodu baranka, ar duonos skrebuti, ar ryziu paploteli, ar spec. kudikiu sausaini........o varskytes ir jogurtai ateis i eile tik nuo 9-10 men.....
zuvi pabandysiu duoti nuo 8 ar 8.5 men.
o kazkas rase apie pieniskas desreles - tai jokiu budu - grieztas Ne! ten vieni EE, paskaityt reik vaikisku desreliu sudeti.........o ir ju galima duoti vaikui jau nuo kokiu 3 metu, pvz kelioneje, kai negalite ko pagaminti skanaus, nera tam salygu ...kaip pvz. mano nuomone

03. Aug 2009, 11:33

kleckas, tikrai nieko neatsitiks, jei ir idesi truputi druskos i darzoviene, mergyte 11men (kaip ir mano, beja), jau nera tokia mazute, o ir siaip sako, kad nuo metu laiko jau galima daut beveik viska ta pati, ka ir pats valgai. Darzoviene as paskaninu krapais, lauro lapeliu ir sviestu (lauro lapeli isimu isvirus), druskos nededu, nes ir taip puikiai valgo. O i grudines koses as dedu truputi cikraus ir sviesto, verdu paprastam karves piene, valgo pasicepsedama. Iki kokiu 9men daznai daviau uzpilamas koses, o veliau pradejau virt normalias koses ir vaikas valgo puikiai. Tik grikiu nelabai megstam😀 Kartais dedu i grudines koses tyreles vaisines ar jogurto.

03. Aug 2009, 10:48

Kleckas jusu vaikutis isaugs ir valgys viska is eiles.Nereikia nusiminti. Vieni vaikuciai valgo daugiau, kiti maziau, kiti noriai, kiti ne.Ateis ta diena juk musu stebukliukai valgys viska. Na gal idek kokiu priekoniu, truputeli druskytes, kokia petrazole, krapuka.Gal tada bus susidomejimas maistu.O gal jau vaikutis duoda uzuomina juk, kad nori nuo bendro stalo valgyti. Idek i tokia pat lekste kur ir tetis, ir tu pati valgai gal tada susidomejimas maistu bus. Tada pamatys, kad ji didele jau😀 ir valgyti prades.

02. Aug 2009, 20:39

Na desrelem as ir nepritariu, nors mano mergytei 11men, bet net as ju nesiulau. As jau nebezinau ka ir duot bvalgyt, zuvies ir nelabai valgo. Tikiuosi isaugs. O kada galima pradet i maista idet kokiod druskytes?

02. Aug 2009, 19:48

Nejuokaukit jus su tom desrelem😀tik jau ne puses metu vaikui (nors as saviskei isvis dar negreit ju siulysiu).
Kas del darzovieniu - o kaip pradejot primaitint? Po viena produkta ivedinejot ar iskart pasiulet visu darzoviu kombinacija? Pradedant nuo vieno produkto, galima pamatyt, ka vaikas labiau megsta, ko nevalgo, ka valgo pusetinai ir t.t. Gal tokiu budu galima atrast tas darzoves, kurias vaikas valgys. Pvz, paprastai pradeda primaitint nuo bulves, morkos, kopusto, bet hal jusu vaikui sitos darzoves nepatinka, o jis laukia, kada pasiulysit kazka saldesnio, cukinijos ar moliugo? Siuo metu tai isvis fantastika, kas del primaitinimo darzovem, tiek svieziu darzoviu😀 tik reikia nepatinget pasicackint su tom paieskom. O kas del mesytes - pabandyt reikia visas, tai kas, kad kiauliena nera labai rekomenduojama pradedant primaitinima, bet gal butent ja vaikas labiau valgys, nei kalakutiena ar triusiena.
As neturiu problemu su mazaja del maisto, valgo viska, ka pasiulau, bet as pati labai stengiuosi jai itikt. Pradzioj buvo daug stebejimo, kas ir kaip. Negalima prarast vilties, jei vaikas nevalgo, juk kazka valgyt turi😀jei svoris prastai auga - reikia daugiau grudiniu kosiu siulyt.
Varskes puses metuku vaikuciui dar ankstoka, mes nuo 9 men pradejom.

02. Aug 2009, 19:16

kokios dar desreles grynas gabaliukas mėsytės kaiuliena jautiena paukstiena kalakutiena ir verdame su darzovemis, o desreles, tai tikrai negerai gi jose kiek prieskonių

02. Aug 2009, 10:39

na mano nuomone apie pieniskas desreles tikrai neigiama. mamos paskaitykite sudeti, kiek ten mesos ieina 😀 manau cia jau toki maista galima duot kai nera jokios galimybes kazkuom kitkuo vaika pamaitinti 😀 o kas liecia darzoves, pas mus irgi nelabai noriai jas valgo 😀 bet vis bent po 100mnl kazkaip sumaitinu, bet ir valgymo procesas vos ne valanda trunka 😀 kruopu kosiu mano gamintu irgi nenori. nei ryziu, nei grikiu, nei kukuruzu. kazkaip vis labiausiai megsta tas pirktines butent vandenuku uzpilamas. tai tenka jas duoti ☹ tik jau tada stengiuos paskaityt kad kuo daugiau naudingu medziagu ten butu 😀 o kodel jus manot kad tai blogas produktas?

01. Aug 2009, 23:13

vat desreliu mum dar neleido,o tas varskytes ji visas valgo,tik as vis pabijau ar dar ne per anksti?

01. Aug 2009, 22:48

bandei duoti bulviu koses su pieniskom desrelem

01. Aug 2009, 22:47

tai pabandyk duoti varskytciu tu miau ir kitokiu yra

01. Aug 2009, 19:10

tai,kad nuo tu musu kosiu sbvoris neauga,vis nuo daktarytes bart gaunam,o padaryt nieko negaliu

01. Aug 2009, 19:06

boni nesisielok jius dar mazos,pauktelesit ir valgisit viska mano maziukas iki metu taipat nevalge nei mesytes nei darzoviu,o dabar mums jau 1,7 tai valgom viska

01. Aug 2009, 12:54

mu puse metuku valgom vaisiu tyreles visokias niekas neelergizuoja,misinuka,ir pieniskas kruopu koses pirktines is pakeliu viskas daugiau nieko neimanoma ikisti☹

01. Aug 2009, 12:49

BONI tai ir ta pati problema. O kiek tavo mergaitei laiko? Tai ka tu jai duodi valgyt?

31. Jul 2009, 21:43

nu mum nei pirmas nei antras neskanus,o po trecio isvis i asaras😥

31. Jul 2009, 19:55

Navat labai keistai , mūsiškis atvirkščiai visokių pirktinių košių neikiši viską ka gaminu sau ir vyrui atskirai mažiui be druskos , mėsytės gabaliukas, bulvytės, morkytės viska trinu su tuo braujeriu ( ar kaip ten jis vadinasi), na verdu barkščius viska ištraukiu iš sriubytės ir trinu, niu valgome uk net čepsime, o vat visiokios pirktinės kaip milupa, arba tyreles nea jau geriau bananas, obuolys trintas, na kruopų košytė, tad manau reikia po truputuka pratinti ir duoti kai labai alkana mergytė, pirmas šaukštelis visada buna neskanus.:-)Sėkmės.

31. Jul 2009, 19:33

Kaip jusu mazyliai valgo mesyte ir darzoves? Ar valgo zuvi?
Turiu beda, dukrytei 11men, nevalgo mesos ir darzoviu. Dabar darau pertrauka. Pries kelias dienas pradejau duot zuvies, suvalge 30ml, antra diena 40ml, trecia ne per niekur neikisi. O ka valgo? Isverdu pati kokiu kruopu su vaisiais, bet ir pavalgys dvi dienas ir viskas. Vandeniu uzpilamas koses. Bet gi jos nieko gero, o ka daryt, jei nieko kito neikisi. Valgo banana, varskyte. Patarkit kas nors, ka dar galiu jai pasiulyt? Gal mano fantazija tiek nenesa, nes pirmas vaikas seimoje.