Nuo kada valgo pats?

13. May, 03:54

tai va,kaip ismokinote savo mazuosius kad patys valgytu.man niekaip nesiseka. jam jau 1.4 ,turim lekste kuri prilimpa prie stalo,duodu saukstuka bet tik zaidzia su maistu,o su mano pagalba nenori,iskart nervuojasi kad pazaisti neduodu.

22. May 2010, 22:48

maniskis tai mato kaip mes valgome ir jis valgo, o jei zaidzia pasakome, kad atimsime 😀

21. May 2010, 20:02

reik paziuret.,gal demesio neatkreipiau😀

21. May 2010, 15:43

jie yra islenkti pagal rankute,kad butu lengviau laikyti. man nupirko anyta is tupperwarre, atrodo maciau ir vaiku parduotuveje tokiu panasiu

21. May 2010, 15:18

kas per spec irankiai?kur pirkot?

21. May 2010, 10:18

mes mokytis pradejom su spec. sauksteliu ir sakute, jie yra islenkti, kad vaikui butu patogu paimti i rankute. o dabar valgo su iprastais irankiais, visai nesvarbu😀

21. May 2010, 09:28

maniskiui saukstuka nesigauna taisiklingai laikyti,del to ir visos problemos,o taip jau bando kazka,nebezaidzia. maniskis teti kopijuoja,viska praso paragauti ka jis valgo😀

20. May 2010, 23:35

sveikutes, mano sunelis nuo metuku pradejo pats valgyti. jis labai nori buti savarankiskas ir neleidzia, kad maitinciau, ypac sriuba, jam gerai sekasi pataikyti i burnyte ir visa suvalgo, aisku apsilaisto, bet nestipriai. o kietesni maista valgo sakute ir rankute, kaip jam iseina ir primaitinu retai. dazniausiai kose sumaitinu, nes ryte tingi pats valgyti, o siaip labai jam patinka ir mus kopijuoja kiek galedamas. prie stalo mes tik valgome ir zaisti neleidziu, bet jis, kai pavalgo saukia, kad viskas ir kelia lekste atiduoti😀 pradzioje valgeme kartu, as laikydavau jo rankute ir taip nesdavome maista i burna, bet greit perprato ir nereikejo vargti😀

19. May 2010, 20:14

jau siokia tokia pazanga darom,bandau su kietu maistu pratint,kad bent iki burnos ismoktu danest,tai va virta kiausini pasiseke suvalgyt paciam,beto ir megsta labai😀

19. May 2010, 18:17

maniškė tai nuo metukų kažkur.Aišku tas jos valgymas tai dar žaidimas kai kada būna.Sriubą kai valgo tai pati su šaukštu damaitinu nors ne visada leidžia.Puoduką jau pati laiko ir atsigeria ir praustis iš puoduko sugeba.
Diana,manau kad sūneliui reikia truputį griežtumo prie stalo,neleisti žaist ir viskas.be to juk visa vasara dar,išmoks.

19. May 2010, 16:17

mano panele pradejo pati valgyti nuo 1,3men

14. May 2010, 11:01

labukas,musu dukryte pati pradejo valgyt irgi kazkur metuku ir menesiuko laiko,tik sriubyte kai verdu pati maitinu,nes jai skystymukas isbega😀,o siaip valgo labai graziai,svariai

14. May 2010, 11:00

mana sunelis 2 bet pats pradejo valgyt pusantru metuku ir po se diena nesileidzias pavalgydinamas viska pats daro.

13. May 2010, 21:38

niu mes esam metu ir 4 menesiu ..dabar pradejo jis pats imti sauksta ir valgyti..aisq nelabai sekasi jam ten..i ta burna ne daug tekliuna,bet va nori..nu ir negaliu neleisti😀 tai as jam duodu su vienu saukteliu jis kabina su savo ..taip ir zaidziam po kol kas 😀) diana,manau kad ismoxit jmus valgyt greitai..iki rugsejo dar laiko yra..ir tavo berniuks bus didesnis ir savarankiskesnis jau😉

13. May 2010, 16:50

mano anrtoji dukryte nuo metuku pradejo pati valgyti

13. May 2010, 16:21

Dekui😀

13. May 2010, 16:21

Dekui😀

13. May 2010, 16:21

mes ir nuo 1m 4 men valgom patys,na sriuba primatinu,bet ir tai nesileidzia

13. May 2010, 16:19

tikrai saunuole😀

13. May 2010, 16:16

1Metuku ir poros menesiu😀

13. May 2010, 16:13

Saunuole😀 .nuo kada cia pradejo pati valgyt?

13. May 2010, 16:11

Manosios mokint nereikejo,nes ji gan savarankiska ir visada pati atlikt turi.taip ir su valgymu buvo jog net neprisileisdavo manes su saukstu o regdavo kad ji viena nori valgyt 😃 ir valgydavo tvarkingai nes matydavo kaip mama ir tetis valgo tai jau ir ji stengesi viska atkartot ir pavaidint kad moka pati 😀

13. May 2010, 16:03

na jo,nekas. gal reikia kokiu gudrybiu imtis. tesiog nuo rugsejo i darzeli prades eiti,noriu kad moketu pats pavalgyt,nes ir taip problemos su svoriu,nemanau kad ten aukletojos sedes prie jo kol pavalgys.

13. May 2010, 15:54

tai va,kaip ismokinote savo mazuosius kad patys valgytu.man niekaip nesiseka. jam jau 1.4 ,turim lekste kuri prilimpa prie stalo,duodu saukstuka bet tik zaidzia su maistu,o su mano pagalba nenori,iskart nervuojasi kad pazaisti neduodu.