Nusitraukinėju pientraukiu

29. Oct, 07:08

Sveikutes,noreciau pabendrauti su mamytemis kurios nemaitina krutimi,o nusitraukia piena su pientraukiu nuo pat trecios dienos?

28. Nov 2014, 20:33

Mano mergaitei jau 2 m. 2 mėn. Anksčiau ji puikiai ištraukdavo, nors apžiodavo rudo laukelio mažiau nei reikėtų, tuo ir buvo blogas apžiojimas. Dabar dar žindau, bet tik nakčiai, mažinam.

28. Nov 2014, 13:50 mellisa

tai kaip ji sugeba "istraukti" pienuka is kruties ir pavalgyti?

28. Nov 2014, 11:16 divka

Mano mergaitė taip ir neišmoko taisyklingai apžiot, o speneliai priprato, bėdos kankino iki 3 mėn.

28. Nov 2014, 09:59 mellisa

Ka jus darete, kad vaikutis vel pradejo taisyklingai spzioti kruti.Nes pas mus viena is problemu-netaisyklingas apziojimas, nuo kurio nuolat traumuojami speneliai

28. Nov 2014, 00:50 divka

Mums truko 2 sav. maždaug.

27. Nov 2014, 17:06

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 17:06

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 14:02

Aš tai labai norėčiau grįžti prie žindymo iš krūties. Bet tai prilygtų Kalėdiniam stebuklui. Ar tai įmanoma? Ir kiek laiko vyksta tas "kankinimasis".

27. Nov 2014, 13:38 Aiste_Mamyte

Nenorit grįžt prie žindymo iš krūties? Mano situacija buvo kaip jūsų, nusitraukinėjau 2 sav., dingo pienas, bet vėliau kankinomės ir atstatėm pienuką, žindau iki šiol, mergaitei 2 m. 2 mėn.

27. Nov 2014, 09:05

Koki tepaliuka tu naudoji?

26. Nov 2014, 17:29

Kokiu tik as nenaudojau. Nepadejo. ..☹

26. Nov 2014, 16:36

tai pas mane panasi situacija, tik dar viena beda- ploksti ir labai jautrus speneliai.man ir del pientraukio juos skauda

26. Nov 2014, 16:21

dar tik bus du menesiukai. Nelabi ir skiriames😀O kokia tavo zindymo istorija?Kodel nusitraukineji? Ar is karto pradejai nutraukti , ar dar kazkiek zindei vaikiuka?

26. Nov 2014, 15:53

Pas mus problemos jau ligonineje prasidejo. Mergyte daugiau miegojo, nei valge, nukrito svoris, pradejo duoti misinuka is buteliuko. Kad ir kaip stengemes, niekaip neismokom taisyklingai apzioti kruties ir pavalgyti. Ji nepasisotindavo, speneliai nuciulpti, man skaudedavo krutis nuo neisvalgyto pieno ir pan. Visaip bandem mokintis, bet neisejo. Teko nusitraukineti, nors labai to nenorejau.O koks vaikucio amzius?

26. Nov 2014, 14:27

Koks vaikucio amzius?Ar is karto viena karta nusitrauki, ar anksciau dazniau. Klausiu, nes as nusitraukineju vos ne kas 4 val. Ziauriai varginantis darbas. Be to, dukryte pradejo dazniau valgyti - tai tiesiog nespeju "gaminti " pieno. Vis tikiuosi, kad viskas susitvarkys, tas rezimas, pieno taip pat pakaks ir pan...

26. Nov 2014, 12:31

Labas aiste_mamyte. Kiek kartų duodi mišinuką? Kaip sekasi nusitraukinėti?Pieno nemažėja?Nes man, pavyzdžiui vakar, šiandien kažkodėl sumažėjo pieno, tai buvau priversta šiandien duoti mišinuką☹Kaip sekasi trauktis pienuką kaip valikutis nemiega?

25. Nov 2014, 15:54

Sveikos pienuką nusitraukinėjančios mamytės😀Noriu atgaivinti šią temukę.😀 Pasidalinti patirtimi, problemomis, pojūčiais, savijauta - manau, daugeliui iš Jūsų tai ne pats lengviausias būdas duoti savo leliukui pienuko. Kas nusitraukinėja, tas suvokia, koks tai sunkus "darbas" . Aš nusitraukinėju pienuką nuo mėnesiuko. Papasakokite ir jūs savo patirtį bei pasidalinkime patarimais.

28. Aug 2012, 17:12

Sveikos jaunojimamyte,manau tau turetu buti svarbiau vaiko sveikata o ne vyro norai 😀 kudikiui ypac naujagimiui GERIAUSIAS DALYKAS yra mamos pienas,isai igauna imuniteta,stipresnis rysis tarp mamos ir vaiko,as tavo vietoj pati maitinciau kol galeciau 😀

28. Aug 2012, 15:39

sweikutes ar galetumet patart kas geriau laukiuosi antro vaikelio ir mano draugas nenori kad maitinciau antrajy vaikuty krutimi todel kad krutine isvis pasidaris negrazi ka galetumete patarti?☹

22. Aug 2012, 20:49

laba diena mamos maitinu pati vaikiuka jeigu nenusitraukineju piena ar blogai ?

04. Feb 2012, 00:01

sveikos mergaites, pasipasakosu ir as.
jau kelios dienos kaip berniukelis atsisake zysti is papulio,tiesiog matyt jam buteliukas geriau, tad tenka pries maitinima nutraukineti.jam 4,5 men.
praejus kai bunant 1 men nuejom pas gydytoja, pasirodo per mazai priaugom svorio, speneliai mazi, teko viena papuka su antspeniu naudot, dar praejus porai sav supratom kad jis ne kiek nepasunkejo nuo vizito, supratom kad nepasisotina per antspeni, teko damaitint misinuku, bet nevisada ji eme, ir ima. kol galop visai atsisake papulio.

03. Jan 2012, 23:55

as apsileidau, svenciu maratonas, sveciai..maza vis laiko traukti, nakti sunku akis pramerkti..☹

03. Jan 2012, 20:32

si tema jau mire? ar galime ja dar prikelti? svarbi tema.

16. Jul 2011, 15:08

sveikutes.noriu prisijungti prie jusu 😀mano mazylei 4para,is pradziu maitinau is krutines,bet lb daznai valge.pabandziau nusitraukti,daviau 20gr,miegojo rami,vadinas jai tiek uztenka.o kiek gramu duodat ir kas kiek laiko maitinat?tikrai daug geriau maitint is buteliuko,pritariu 😀

29. Mar 2011, 10:34

Mano sunelis gyvena misinuku Nan😀 suvalgo 100ml per maitynima tai ir tavo panasiai turetu valgyt😀

26. Mar 2011, 19:04

na as maitinu jau3savaites ir aciu dievui dar pienuko kolkas uztenka,bet jau visdaugiau ir daugiau valgo...nors isikro nelabai zinau kiek ml turetu jis suvalgyti 😀Bet manau kad nemazai kerta 😀 Tikiuosi kad pirmus 2men pienuko turesiu nusitraukimui 😀O ka dabar lafe duodi,koki pienuka?

24. Mar 2011, 19:06

Gerdusiux as pamaitinau tik dvu savaites,paskui susirgau buvo temperatura 39.5 ir dingo man pienukas. O kol maitinau tai buvau taip pat nukandziota kaip ir tu,as nusitraukinejau kas trys valandas diena ir karta per nakti.😀 O pientraukis tai tikrai pasaka buvo nei tau skauda kai ciulpia nei kas kandzioja😀

15. Mar 2011, 00:54

sweika lafe ir vel mes bendrausime 😀)Na as maitinau krutimi iki 3dienu,nes taip pat nukandziojo kaip reikalas,ir kraujuoti pradejo,o skausmas nebepakeliamas buvo su kiekvienu ciulpimu,taip kad pradejau nusitraukineti,nors jau buvau nusipirkus pries gimdyma jei kas,o dsabar pasaka kaip padeda 😀Nutaukineju pienuka kas 6val kazkur tai diena,o nakti tai vakare nusitraukiu paskui tik ryte,nes daug pieno turiu tai i saldytuva idedu paskui pasildau 😀kaip tau su pienuku,daug turi?😀

25. Feb 2011, 09:31

Sveikos ir as va savaitele kaip nusitraukineju,nes nuo pirmu dienu nesiseka musm su zindymu,kol buvau ligoninei tai maziukas labai mane sukandzio tai va pirmadieni grizom iskart namo ir vyras nuvaziavo pientraukio,va taip ir valgom. Mamytes kas kiek laiko jus pienuka nusitraukinejat???

24. Dec 2010, 01:27

Mielosios, artėjant gražiausioms Metų Šventėms LINKIU JUMS LAIMĖS IR SĖKMĖS! 😀 Jūs jau mamytės! 😀 Kūdikiui pats geriausias, natūralus ir tikrai sveikas maistas yra pačios gamtos jam paskirtas motinos pienas. O žindymas yra svarbus normaliam vaiko psichikos vystymuisi ir labai naudingas mamos sveikatai: stabdo kraujavimą po gimdymo, gerokai sumažina osteoporozės ir krūties vėžio atsiradimo tikimybę vėliau gyvenime. Svarbi žindymo sėkmės sąlyga yra mamos noras vaikelį maitinti pačiai, geros sąlygos bei artimųjų pritarimas ir parama, Tačiau vien to neužtenka, reikia ir mokėti. Lankėtės nėščiųjų kursuose, dabar bendraujate čia ir pasitariate su patirtį jau turinčiomis mamomis, semiatės reikalingų žinių iš specialios literatūros. Aš rekomenduočiau ir knygą „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“. Į ją sudėjau daug informacijos ir patarimų žindymo tema. Tapkite MAMOMIS – PROFESIONALĖMIS! Juk nenorėtumėte gyventi statybininkų „mėgėjų“ bet kaip suręstame name, skristi „mėgėjo“ pirmą kartą pilotuojamu lėktuvu... Tai kuo blogesnis būtų Jūsų vaikas, kad jam liktų tenkintis tik spėliojančia mama – „mėgėja“? Kviečiu užsukti į Žindymo Mokyklą: www.zindyk.lt

1 2