Odontologė Garliavos poliklinikoje

13. Jan, 06:30

sveikos, norejau pasiteirauti gal yra prisiregistravusiu garliavos poliklinikoje? ir gal galetumete patarti kokia ten geriausia odontologe? nes buvau pernai pas viena uzsiregistravus tai nepatiko labai pasake kad mano dantys sveiki.... nors taip nebuvo tai teko privaciai eiti ir moketi pinigus didelius, o dabar vel reiktu man apsilankyti pas dantiste, tai nzn pas kuria eiti garliavos poliklinikoje gal galetumet patart ar pakomentuoti kas yra buve?:)

rugpjutis rugpjutis 21. Jan 2012, 20:34

sveika,mes visa seimyna lankomes tvarijono klinikoje ten dirba super dantiste dalia vilcinskiene.super dantiste,ir susitarus galima ir issimoketinai pas ja susitaisyti dantis.

13. Jan 2012, 18:30

sveikos, norejau pasiteirauti gal yra prisiregistravusiu garliavos poliklinikoje? ir gal galetumete patarti kokia ten geriausia odontologe? nes buvau pernai pas viena uzsiregistravus tai nepatiko labai pasake kad mano dantys sveiki.... nors taip nebuvo tai teko privaciai eiti ir moketi pinigus didelius, o dabar vel reiktu man apsilankyti pas dantiste, tai nzn pas kuria eiti garliavos poliklinikoje gal galetumet patart ar pakomentuoti kas yra buve?😀