oziukai!

05. Dec, 02:51

kaip susitvarkote su 4 metu vaikuciu oziukais?

02. Nov 2013, 19:40

Gelbekit!Uz keliu dienu bus mano vaikuciui 4 metai.Oziai tokie dideli,kad nezinau ka ir bedaryti.Bandziau ir grazei pasisodinus kalbeti ir per sikna pliauksteleti,niekas nepadeda.☹

17. Apr 2011, 15:53

sveikutes
taip su tais oziukais tai didele problema, bet as pati issilepinau tai db ir vargstu, tevelio prisibijo truputi daugiau nei manes ir daugiau klauso o man kartais reikia rykstele parodyti 😀
parduotuvej ir is tolo apeinam zaislus nes tada tai jam reikia kuo brangesniu 😀 '
kartais bet labai retai reikia panaudoti dirziuka bet seip uztenka ir su delnu pliauksteleti juk nera tokios mamos kuri butu su gelezine kantrybe 😀

27. Jan 2011, 19:56

Mum ir 3 metukai sunui tai kosmaras su tais oziukais .ana diena parduatuvei pamate sautuva uz 50 lt jam reike ir viskas as sakau tau nereike nes panasu gavo is senelio salcio .tai tokes isteryjos uzejo zviege kiek gali parduatuvei o man koke sarmata visi ziuri jauciu zmones gelvoja kas per mama ka neperka vaikui zaislo .ir dabar parduatuvei aplenkem zaislus is tolo .

12. Dec 2010, 15:02

mano sunui 3 metukai, irgi nemazi jau oziukai, nu kai tetis namuose, tai dar paklauso 😀 jei ko neduodi, tai paleidzia gerkle net apkurst galima 😀 is darzelio einant pro parduotuves praso gerti nupirkti, pasakau juk ne vasara, kaip gert galima noret, tai iki namu rekia 😀 sunku ypac su berniukais, man tai net jau uzduoda is pykcio...

11. Dec 2010, 13:45

mano dukrai 3,6men.jau kaip uzeina ozeiai tai galima is proto iseiti ,gali kreip gali nekreipt y ozius demesio vistiek zviegs iki springimo ,jai ko uzsimano tai jai turi duot cia ir dabar o ne veliau ir ne rytoj😃 o jau y parduotuve neymanoma aiti nes jai ka pamatys ir uzsimanis tai viskas gali nusisaut o dar kaina buna tos prekes kurios uzsigeide tai ogogo karta net apsauga priejo paklaust ar mums viskas gerai kad taip vaikas rekia,nezinau nei ka su ja daryt ...

20. Nov 2010, 22:24

laura gerai sakai,kuo maziau demesio i ozius tuo greiciau ju nelieka.maniske 3m kartais kai pradeda savo reikalauti as jai viena karteli viska paaiskinu o jai aisku negana,tada atsisedu apsimetu kad negirdziu ir tycia i ja ne neziuriu,parekauja parekauja,uzsidaro savam kambary issisaukia,issilaido ziaslus ir ateina gerute kaip niekur nieko.o tada jau galim ramiai kalbetis su ja. kai kreipdavau demesi i jos ozius tai budavo pasaka be galo,kaip tikras liutas reikalaudavo savo be jokiu islygu.

25. Feb 2010, 14:38

o monitai tai galiu palinketi tik stiprybes ir geru nervu auginant dukryte.is patirties sakau,ko toliau tuo baisiau.😀

25. Feb 2010, 14:34

mano dukrytei 3,5metukai.pas ja ateina ne oziukai o oziai 😀ir nieko negaliu padaryti.jai nera taip kad pasioziuos ir nustos,jinai krioks tol kol gaus.viska ispraso rekimu.o jos brolis dvynys visai kitoks nei sese.taip kad man atrodo kad cia nuo charakterio priklauso.

23. Feb 2010, 13:01

oi su ozkom susitvarkom👍 mums 6 metukai 😃 paprasciauses patarimas nekreipt demesio i ozius tegul sau pasioziuos ir nustos o jaigu jai matys kad kreipiat demesi ooooo saugokites 😃

23. Feb 2010, 12:44

mano sūneliui beveik 3metai ir tik db išlindo visi ožiukai, bet greitai būna su jais susitvarkyta.

14. Jan 2010, 12:56

mano mergaitei tai pat jau 4 bet su oziukais elgiuosi griestai gal darau negerai bet pasinaudoju jos baimem

15. Dec 2009, 10:14

as jau su 1,7 men sava mergyte nesusitwarkau o kas bus toliau nzn...

05. Dec 2009, 14:51

kaip susitvarkote su 4 metu vaikuciu oziukais?