Pabrinkusios naujagimio krūtelės

26. Aug, 11:02

labas visom mamytem kurios turit dukrytes as nors auginu antra dukryte bet su tokiu atveju nebuvau susidurus :) dukrytei auga krutine :)mum dabar 2 savaitelesir apie speniukus susidare tokie pakietejimai ir gana nemenki :) daktare sake kad cia nuo pernelyg didelio hormonu kiekio kuri gauna is manes :) bet man atrodo kad dukrytei skauda ir kazkaip noretusi daugiau kaska suzinot apie tokius reikaliukus o gal galima kazkaip padet :)? laukiam patarimu :)

26. Aug 2012, 16:04

sveikos mamytes mes ir turejom sita problema,tik man taip buvo su berniuku,kai pamaciau,taip buvau issigandus,kad sakes maniau nuprotesiu.konsultavomes su keleis gydytojais,net siuntima i kauna dave ir ten pasake,kad nieko daryt nereike tik siltai laikyti jas, kokios vatos uzdejus,tai mes taip ir darem ir greit praejo.sekmes

26. Aug 2012, 15:50

na viliuosi kad praeis 😀 nesinori tokios mazutes pas tu daktaru laukt ten tarp serganciu 😀 kaip kiekvienas vaikelis turbut vistiek kazka naujo turim ismokt ir suzinot 😃 aciukas kad nuraminai 😀

26. Aug 2012, 12:01

man sake,kad nieko nereikia daryti,turi praeiti ir taip 😉bet aisku stebek,jei labai slapiuoti prades,ar dar kazkas,tada jau ir su gydytoja gal reiktu pasitarti 😉

26. Aug 2012, 11:51

na mum kiek pastebejo kad biskiuka paslapavo vakar diena 😀 bet taip nedaug 😀 kazkaip tikiuosi kad greit praeis ir mums nes jau buvau persigandus kad nemazeja o dar dideja.... kazkaip baisiai atrode net paraude aplink ciut ne kaip melynes... bet siandien ziuriu jau vaizdelis geresnis truputuka...nebera taip baisiai tai gal sakiau prades mazet 😀 o kaip padet turbut jokiu galimybe nera? 😀

26. Aug 2012, 11:14

sveika.as taip pat auginu dvi dukrytes,ir su pirma mums taip nebuvo,tad pamaciusi antrai savo dukrytei tokius dalykus kaip tu ir minejai ,as issigandau.atejusi gydytoja mums paaiskino,kad taip tikrai buna ir nesinervuociau ,tik stebek ar is ju skystis neteka.na keli lasiukai sake nieko.praejo gal po kokios savaites,net nepamenu.😉

26. Aug 2012, 11:02

labas visom mamytem kurios turit dukrytes as nors auginu antra dukryte bet su tokiu atveju nebuvau susidurus 😀 dukrytei auga krutine 😀mum dabar 2 savaitelesir apie speniukus susidare tokie pakietejimai ir gana nemenki 😀 daktare sake kad cia nuo pernelyg didelio hormonu kiekio kuri gauna is manes 😀 bet man atrodo kad dukrytei skauda ir kazkaip noretusi daugiau kaska suzinot apie tokius reikaliukus o gal galima kazkaip padet 😀? laukiam patarimu 😀