Padekite

16. Nov, 06:27

Laba diena mamytes neviniosiu i vata mano vyra alkoholikas kuris myli savo mergaite mane ir musu seima visuma bet man truksta silumos,isejimu kazkur kartu su juo ar su visa seima patarkite ka man daryt kad vyra istempti is namu o galiausiai kad mes su mergaite butume smagesnis laisvalaikio praleidimas negu alkoholis :)

03. May 2016, 14:19

Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos mokslo tema. Jeigu turite vaikučių ir dirbate kviečiu užpildyti šį klausimyną ir sudalyvauti tyrime, kurio tikslas įvertinti kaip dirbantiems tėveliams pavyksta suderinti darbą su šeima http://apklausa.lt/f/psichosocialiniu-darbo-veiksniu-veikianciu-darbuotojo-savijauta-darbe-ir-ben-qesa9zp/answers/new.iframe. Būčiau be galo dėkingą už skirtą Jūsų laiką.

22. Nov 2014, 15:57

as toki vyra pasusciau toli toli😃 sakiciau arba keitiesi arba viso gero

21. Nov 2014, 20:23 rima59

Tada belieka arba susitaikyti, arba daryti kitokias išvadas.

21. Nov 2014, 17:42 mellisa

Taip esu buvus ir pas drauge su mergaite 2 paras tai isvadino jisai ir jo seima vos ne valkata kad tokiu dalyku negali buti seimoje ir likau as kalta.Siulau jam gydytis bet jis nenori nes neisivaizduoja savo gyvenimo kitokio.

21. Nov 2014, 12:17 rima59

Aišku, kad sunku, skaudu išeiti atskirai, tačiau jei viskas išbandyta, tai kartais tai padeda. Nebūtina pasakyti, jog paliekat vyrą, galima tiesiog kelioms dienoms išvykti pas draugę. O gal vyrui vertėtų pradėti gydytis alkoholizmą? Ar esat apie tai kalbėję?

21. Nov 2014, 11:35 mellisa

Vyrui 32 man 24m 😀 mergytei 2 metukai beveik 😀 nenoriu nei atskirai gyventi nei issiskirti tiesiog kazkokio kompromiso noriu rasti 😉 taciau taip MELLISA toks variantas gal ir butu lengviausiai isbandyti bet labai baisus man kaip jaunai mamai kuri nori kad mergyte augtu seimoje o ne atskirai su mama 😀 taip mus uzpuolus gyvenimiska rutina as stengiuosi kazka pakeisti bet jis nenori keisti nera labai blogas nera nemylintis bet didelis savanaudis vaikas ☹ geria jis senai ir pats pripazista kad blogai daro bet wistiek nieko nekeicia...

19. Nov 2014, 16:19 rima59

Sveika, tiesiog jūsų šeimą užpuolė monotonija. O vyras seniai geria?
Pritariu kitoms mamoms, bet jei vyras nei pats eina, nei pačiai leidžia išeiti, tai ar verta toliau kankintis? Gal verta pagyventi atskirai? Kokio amžiaus vyras?

19. Nov 2014, 15:55 Daiurchy

Kad palikti ji su mergaite o man susitikti su draugem kad ir kavos kokioj kavinej atsigerti tai neimanomas dalykas niekur neisleidzia darbo dienom tipo aj pawarges ryt i darba o savaitgaliais ai pavarges reikia man issilseti....

18. Nov 2014, 14:44 Daiurchy

o tu teisi tegul paziuri kaip istikruju yra sunku buti su jais,kiek jiegu atema ir panasiai😀

17. Nov 2014, 18:44

buvo sakyta ne viena karta kas yra kad atsibodo rutina norisi kazkiek ir sau laiko skirti ir kad jis su mumis kazka paveiktu ne tik namie tarp keturiu sienu.. nezinau lyg ir pasakius as jam isdescius aiskiai ko noriu bet jis man pasakes yra kad nenori keisti gyvenimo jam yra taip gerai kaip yra,,,

17. Nov 2014, 16:31

o meginai jam pasuliti aiki kartu pasivaikscoti su vaikais,pasakyk ko tau truksta is jo puse,ko noretum,oi tie vyrai😀

17. Nov 2014, 12:14 Žm♡nelė

tai va tame esme kad as isbandzius esu jau daug ka ir viena su mergaite ejau,ir pussesere atvazius buvo su ja ir mergaite ejau ir jam net geriau nuo to jis sau vienas namie lieka jauciasi iswis kaip karalius vienas gyvendamas 😀 as suvokiu kad jis pavargsta po darbo nori pagulet,pamiegot,pailseti bet jis manes nesupranta niekada kad ir as noreciau laisvu minuciu sau kad nereiketu galvoti ka vaikui valgyt paduot ar kur koki ruba isplauti ☹

17. Nov 2014, 05:37

Imkis iniciatyvos pati, nesutiks, eikit vienos. Gal paskui susivoks kai jusu nebus namie