Padėkite man apsispręsti

13. Nov, 06:42 Netyčiukas Netyčiukas

Sveikos. Esu 20 metų. Mano partneris 18 metų. Esame kartu tik 10 mėn. Laukiuosi jau 6 sav. Mums yra šokas. Iš pirmo buvo sunku. Partneris nori kad nutraukčiau nėštuma dėlto kad negalės jis suteikti savo vaikui gero gyvenimo. Ir jo artimieji mama ir tėtis. Jie išvis sako nesigadink gyvenimo, tu turi daug ką pasiekti. Jau beveik pas mūsų konfliktuojama su tuo klausimu, aš visiškai nepritariu abortui. Kaip galiu nužudyti savo pačios vaiką. Tam mes ir esam kad daugintumėmes. Mes susiburiam kad sukurtume šeimas. Vaikai mūsų ateitis. Taip, jis netinkamu metu, bet manau tikrai įmanoma viską padaryti dėl vaikelio. Jis man džiaugsmas. Nežinau ką daryti. Su draugu ir jo šeimos nariams kai jie man nepritaria. 

Jennysmith Jennysmith 27. Apr 2020, 21:04

Sveiki visi, mačiau komentarų žmonių, kurie jau yra gavę paskolą iš „Anderson Loan Finance“. Nuoširdžiai maniau, kad tai sukčiai, ir tada nusprendžiau kreiptis remdamasis jų rekomendacijomis, nes man tikrai reikėjo paskolos. Prieš kelias dienas asmeninėje banko sąskaitoje patvirtinau 12 000,00 USD sumą, kurios paprašiau verslui su 2% palūkanų norma. Tai tikrai gera žinia ir mielai patariu visiems, kuriems reikalinga tikra paskola ir kurie yra labai tikri, kad grąžins paskolą, susisiekite su jais el. Paštu. (faksas) +1 315-329-6320.

Jie gali jums paskolinti!
Susisiekite su ponu Andersonu
Paštas: andersonraymondloanfinance@gmail.com
Telefonas: +1 315-329-6320
Apsilankykite biure adresu @ (68 Fremont Ave Penrose CO, 81240) ..