Pagalba

09. Sep, 12:35

Sveikos mamos,prašau visu pagalbos,gal kasnors galės padėti.Pažystu viena moteri kurei reike labai pagalbos. Ji turi 10mėn sūneli laukesi antro berniuko. Sugyventinis baisus pijiokas,pridarė jai daug skolų,gyvena pas jo mama. Gal atsiras galinčių padėti,drabužiais vaikams,žaislais,vaikiška tėchnika. Prašau parašykit.

Beniukas Beniukas 14. Oct 2022, 11:38

Sveiki,
Prašau jūsų skubios pagalbos, turiu vaiką kuris turi problemų su stubūrų, jam šiuo metu ieškau prisitaikančios kėdės kuri lengvai priimtu visas formas ir matmenius. Daktarai siūlo man ergonominę kėdę. Šiuo metu suradau kur daug maž atitinka viskam tik šį puslapį kur lygtais galima netgi įsigytį ergonominį stalą - https://www.ergonomiskoskedes.lt/lt/parduotuve/kedes.

Gal pas kažką buvo panašį problema arba jus sau ar artimiesiems pirkote pašų dalyką. Būčiau labai dėkingą už jūsų visus komentarus.

16. May 2016, 13:42

Sveiki, galėčiau rekomenduoti teisnia pagalbą dėl skolų. Pati po skirybu susidūriau su vyro skolom.. Labai padėjo www.fps.lt komanda. Už mane kovojo su kreditoriais, tad galėjau skirti laiko sau ir sūneliui
Jie yra ir fb VšĮ Finansinių problemų sprendimai

14. Dec 2015, 12:13

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

09. Sep 2013, 17:05

Deivukė šeip ji iš tokio kaimo. Bet aš gyvenu vilniuje. Galėčiau paimt ir perduot. o iš kokio miesto tu?

09. Sep 2013, 14:39

Sveika,mielai padeciau,bet gyvenu uzsienyje ir turiu tik mergaitisku drabuzeliu.

09. Sep 2013, 14:25

Koks miestas? 😀