Pametinukai

31. Jul, 02:36

Mamytės auginačius 1-2 metukų mažylius ar nepasvajojate apie dar vieną mažyli iškarto?

12. Aug 2010, 11:43

Na cai jau kaip visada ir visur, kiek zmoniu tiek nuomoniu. Tiesiog kiekviena pora patys nusprendzia koki amziaus skirtuma daryt. Yra mamu kuriom ir su vienu vaiku laaaabai sunku ir nepakeliama. Na koks gali buti ''sunku", juk tavo vaikas ar vaikai, kurie tokie laukti ir mylimi. Smagu ne tik vaikam pametinukam augti, bet smagu ir paciai juos auginti.

01. Aug 2010, 15:27

na hm pamenu iuriau ta temele o dabar jau nebedaug liko 3 savaiteles ir turesime tikriausiaii sesyte bus skirtumas lygiai 2 metukai, dickis mano niekaip nenori sesti ant puoduko kolkas :-)

31. Jul 2010, 23:18

as auginu 4vaikus pirmieji mano pametiniai skiriasi1metais ir 4dienos trecioji nuo antro skiriasi 2metais ir ketvirtasis sunus taip pat 2metais skiriasi nuo dukros treciosios.visko buna ir sunku ir pavargsti bet esu laiminga vienu vargu viska isvargsiu bet vis jie didin vis lengviau darosi bet ir pesasi ir nepasidalina bet buna ir graziai sutaria ir man paciai tada dziugu ziuret kad vaikams linksmiau daugiau kai yra o ne vienam

31. Jul 2010, 22:26

auginau pametinukus as irgi

09. Jul 2010, 16:37

as irgi auginsiu pametinukus dabar turiu mergyte 1,2 men. ir laukiuosi antro vaikelio😀

09. Jul 2010, 15:48

Kazkaip paaiskinimas "vaikams smagu bus augti" manes neitikina... As noriu, kad ir man smagu butu auginti vaikus. Auginu dukryte ir dziaugiuosi kiekviena diena, esu be galo laiminga. Ir nenoriu, kad butu sunku, truktu kantrybe ir pan., gal todel vis dazniau pagalvoju, kad su broliuko pirkimu teks palaukti.

08. Jul 2010, 14:18

trampapam, saunuole! Kaip suprantu turi net tris berniukus😀 As taip pat auginu pametinukus, berniukai😃 Mazasis dar leliukas, o didziajam😀 1,5men. Na buna visokiu dienu, bet uztat smagu broliam bus augti. As irgi pagerbta tarp vyru😀

24. Jun 2010, 01:30

Ups, 1 metai ir 12 sienu tas skirtumas 😀

24. Jun 2010, 01:29

Sveikutes, as auginu pametinukus, tarp ju metai ir dienu skirtumas. Ziauriai buvo sunku ir grazinus laika atgal-nenoreciau, kad pasikartotu. Nors ir vyras mano geras, tikrai padedavo, naktimis keldavosi, bet ojojoj prisiminus. Kai maziausias pradejo kalbeti-tada pajauciau , kad pasidare lengviau, jie susikalba, juokiasi, musasi ir vel juokiasi, apsikabina vienas kita...vienu zodziu dabar man tikrai lengviau. Maziausias labai laukia broliu griztant is darzelio. Beje, be pametinuku yra dar vienas sunus vyriausias, jam nesenai metai suejo 😀 Visi berniukai, esu pagerbta 😀))

23. Jun 2010, 22:42

Vieni nori, planuoja pametinukus, kitiems tai netyciukai. Mano vyriskis jau irgi sneka apie antra, nors maziukei tik 7 men. Kartais ir as pasvajoju,bet bedrasu dar... Butu tai butu, bet gal palauksiu truputi. Uztat ir domiuosi sia tema, skaitau vis atsiliepimus mamu. Tik mazai tu pasakojimu... Turbut laisvo laiko visai nera...

22. Jun 2010, 22:30

Sunkus laikai atejo, bet as esu nusistaciusi pries abortus 😀 tad laikiam pametinuko 😀. Jei viena ismaitinom ismaitinsim ir kita 😀 Rugseji atrodo sesytes sulauksim, tarp vaiku bus 1m8men. skirtumas 😀

16. Jun 2010, 16:59

sveikos mamytes man dar tik bus 20 ir as jau turiu 2 vaikucius,vienam 1,7 o kitam bus 4men ir abudu berniukai tai zinot mamytes tikrai nera lengva,bet jau pripratau ir seip ne taip susitvarkau

14. Jun 2010, 12:09

Labas rasituka83 ,ooo sveikinu,ir kaip bendrauja vaikai?Maniskis jau pasako sesi,pribega kai verkia,paguodzia,kartias papesia uz plauku,abu bijo maudyniu...😛

12. Jun 2010, 15:10

Sveiki,as taip pat esu dvieju vaiku mama.Lukui 1.9m.Rimantei 8men.Norejau paklausti kaip sekas jum augint pametinkus😛

12. Jun 2010, 11:06

turejau omeny rasituk83😀

12. Jun 2010, 11:06

dekui dekui😀rasutuk83 kiek laiko tavo mazyliams?

07. Jun 2010, 15:20

Sveikos mamytes,aar priimsit mane i jusu saunia kompanija😉?As turiu du leliukus,vienam 2metukai ir 4menesiai,6dieneles😀,o antrajai 9menesiai,:😀

05. Jun 2010, 21:50

As ir tajp galvoju nes as skaitaus iki 3 metu vaiko atostogose😉

05. Jun 2010, 21:40

Sveikos atsiprasau kad as cia jum gal neitema bet gal kuri esat buvusios susidurusios as buvau idarbinta iki 3 metu ir tebesu,dabar mazei mano yra1 metai ir 11menesiu bet su vyru bandom susilaukti antro leliuko ir pagalvijom o mes begausim lt uz antra vaikeli? beto as tebesu idarbinta tik kad mano firma bankrutavo cia pasikartojau😀

05. Jun 2010, 20:43

vedu i darzeli,taciau vis viena vaikai tai serga,tai pagailiu ir nevedu,nes vis viena namie sedziu.Bet ar vienas ar du jau vis tiek,kartis geriau kai jie dviese cia man isdarineja sposus,o kartais ir vienas isveda is kantrybes.As is tu zmoniu,kad labai imu viska i sirdi,del visko pergyvenu,todel gal ir sunku.Kitos ziurek po penkis turi,o nieko,ir laimingos sau vaiksto,sypsosi...o kiek tu vaikuciu turi ir kaip sekasi susitvaryti?As is Vilniaus

05. Jun 2010, 16:26

Sveika rasituk.aciu uz malonu priemima i kompanija!As tai tikrai labai pavargstu su dviems tokio amziaus vaikais,nes neturiu,kas mane kur isleistu,namie jau trys metai ir stogas tikrai ciuozia.Zinoma ir finansai mazi,ir bendravimo trukumas.kartais tikrai geda vaikai sveiki,o as nieko nenoriu...Ir lauke su jais sunku,ir namie baisu ka isdarineja.Pati esu pedagoge,taciau isgaruoja visos teorijos...Zodziu issekimas yra gana didelis.vyresnelis kaip jau ir nieko,taciau ka pepradetu daryti,vis maziukas viska sugiauna,sukandzioja,nes butinai abiems reikia to paties zaislo,visiskai skiriasi ju interesai kol kas

05. Jun 2010, 15:16

sveikos,nepykit kad uzejau paskaitinet,as viena vaika turiu,bet ir dar net neplanuoju antro,taip viena pagalvoju.. 😃 ar nera sunku auginti pametinukus,ir kaip gimdymas?esu girdejus nuo pirmo gimdymo jei nera ilgo tarpo tipo nesunkus gimdymas?Ar teisybe?

05. Jun 2010, 15:05

laba diena visoms pametinuku mamoms,labai noreciau rasti bendraminciu,kurioms labai labai sunku auginti vaikucius.As turiu du berniukus,mielai pasidalinciau su kuo nors patirtimi ir bendromis problemelemis.Vaikuciu amzius 3 ir 1,9.Aciu

02. Jun 2010, 11:01

Rasituk83, o kas penktas? 😃
O nebuna siaubingo nuovargio, ar nepagalvoji, kad gal reikejo palaukti su antru. Ar vel ryztumeisi pametinukams?

01. Jun 2010, 21:48

Norėtųsi daugiau paskaityti pasakojimų iš auginančių pametinukus. Kokia kasdienybė, kokia veikla užsiimat, kaip sekasi į kiemą, miestą, į svečius išvykti. Kaip mamos jaučiasi? Daugiau džiugių akimirkų ar visgi rūpesčio ir nuovargio? Kažkaip lyg ir norisi pametinukų, bet ir baisu tuo pačiu. Kol kas mano dukrelei tik 6 mėnesiukai, mėgaujuosi kiekviena diena. Džiaugiuosi būdama namie su dukrele, bet bijau, kad atsiradus antram vaikų auginimas netaptų vargu. Nepritariu nuomonei, kad vaikus reikia auginti "vienu vargu". Vaikų auginimas turi būti malonumas, o ne vargas. Nes tikiu, kad "maži vaikai - maži vargai". Taigi, jei turite laiko pametinukų mamytės, parašykit plačiau kaip sekasi ir kaip jaučiatės 😀

25. Jan 2010, 20:06

ir kaip sekasi blizgute auginti mazylius?
nepavydi mazyle broliukui mamytes demesio?

24. Nov 2009, 21:39

pas man pametinukai gavosi. dukrai tik 1,8men o sunui dar tik dvi savaites😀😀😀😀😀😀😀😀

11. Oct 2009, 11:43

gal ir butu noras..bet niekur neskubu nes esu tikrai jauna 😀 su mazaja kyla problemu truksta kantrybes tad kelerius metus tikrai palukesim 😀

01. Sep 2009, 13:35

antigone oj pavydziu jums leliuko antro labai jau faina teisybe sakai kad atvargsi varga tuo paciu metu

23. Aug 2009, 20:19

na va.. o mes kaip tik visada svajojom apie pametinius.... tai kai dukrytei bus 1,5 metukai, jau tures sesute ar broliuka... tikiu , kad bus sunku, bet tikiu, kad atvargus vienu metu, paskui visas laikas bus tik mano!!!!!!!!!!

1 2