Paraudusios lytinės lūpytės

04. Sep, 04:59

Gal kurios mamytes dukrytei taip buwo? pastebejau sendiena kad dukrytes putyte raudona, keitemes pampersiuka ir pamaciau, vakar taip nebuwo, ir nesiduoda valoma, paziurima... :S baisiausia, kad sestadienis, neturiu kam pasiskambinti, pirmadieny pulsiu skambint gydytojai, gal koks uzdgimas? bet temp.nera.nesenai atnibiotiku kursa sugerem , nes angina tuejom....

19. Sep 2010, 14:50

Pabandykit patepti su tepalu NEUTRAL. Sudetyje yra cinko, kuris labai gerai salina visokius paraudimus ir t.t.

13. Sep 2010, 11:14

na mano mergytei praejo, po poros dienu kai pradejom gerti gerasias bakterijas, praejo ir nebeduodu ju. ir nemanau, kad cia issutimas gali buti, nes mes sauskelnes keiciam gan daznai ir kaskart plaunam vandenuku, na bent jau stengiames kaskart plauti....
ar nuo skiepu tai net neisivaizduoju, bet va, kad buna nuo antibiotiku tai jau garantuota 100%

13. Sep 2010, 11:03

mano mazyliai 1,5metuku,pasiskiepijom nesenai,ir netrukus pastebejau raudona tarpviete,toks vaizdas kad issute butu,nezinau ka daryti,tepu bepantenu,bet nelabai padeda,ar tai gali buti nuo skiepu? patarkit mamytes,kas tai galetu buti?

05. Sep 2010, 14:00

na va, vakar vakare sudaviau LINEX, patepliojau sudocremu, syryt sudaviau t geru bakteriju, ziu, kad jau ji man leidziasi ir pampery pakeisti, nzn.kas cia padejo, o gal sawaime praeina, bet dar kiek turiu t geruju bakt. tiek suduosiu, tikiuosi kraujukui itakos netures.

04. Sep 2010, 18:23

kraujui poveikio manau neturi😀beje,mums gydytoja liepe gerti tol kol nepageres,o mums pagerejo per 3dienas😀tai tu bakteriju ne tiek daug ir reikejo😉

04. Sep 2010, 18:06

o tos gerosios bakterijos jokio poweikio kraujui neturi?nes po č sawaiciu mums reikia kraujuka tyrimams priduoti...

04. Sep 2010, 18:05

Mes irgi bifolac 👍

04. Sep 2010, 18:03

Mes gerem Bifolac po antibiotku. O rezultato nera kaip pamatuoti. Tikiuosi atstate reikalingas bakterijas

04. Sep 2010, 17:59

o BIFOLAC kaip?

04. Sep 2010, 17:53

mums padejo linex😀

04. Sep 2010, 17:23

nu bl nesikeikiant, gydytojos dar paklausiau ar reikia gerasias bakterijas gerti, sake uztenka naturalaus jogurto!!!!pyzda kokia nesikeikiant, tai aisq nuo antibitiku, man drauge buwo minejus, kad jos vaikui taip buwo...aciu mamytes uz patarimus, o kokias bakterijas jus dawet?as turiu LINEX ar tos geros?ar nusipirkti kitu?

04. Sep 2010, 17:11

gali buti kad ir nuo antibijotiku juk viska salina is organizmo per slapima...

04. Sep 2010, 17:11

nes mums irgi po antibiotiku taip buvo,reikia butinai zarnyno flora atstatyt,nes mes kol nesugerem tu geru bakteriju,tai jau ir zaizdeliu ant dupciuko turejom☹

04. Sep 2010, 17:09

yra buve atveju, kad kai mazoji sirgo ir gere antibijotikus ir pakakojus labai greitai issusdavo uzpakaliukas nuo ju.

04. Sep 2010, 17:09

mums ir taip buvo as niekuom netepiau tiesiog dazniau keisdavau pampersai ir praeidavo viskas gal net nuo slapimo gali buti kad parausta ji,na cia nera nieko baisaus nusiraminkit mamyte

04. Sep 2010, 17:07

nes kaip zinom antibiotikai naikina ir geras ir blogas bakterijas.

04. Sep 2010, 17:07

ta prasme paciam viduj? viduj lupyciu ar pacioj ten skylutej? na manajai irgi budavo panasiai, bet as atsargiai su trupuciu bapanthen patepdavau ir labai greit praeidavo

04. Sep 2010, 17:07

gal nuo antibiotiku?

04. Sep 2010, 17:05

bet kaip vidu putytes galejo issust???kai ruriukas nusunta tai esu macius, bet kad taip putyte.....dar neteko, raudona viduj, o ne isorej...ten ir patept nedrysciau niekuo...

04. Sep 2010, 17:00

tai gal issuto 😀

04. Sep 2010, 16:59

Gal kurios mamytes dukrytei taip buwo? pastebejau sendiena kad dukrytes putyte raudona, keitemes pampersiuka ir pamaciau, vakar taip nebuwo, ir nesiduoda valoma, paziurima... 😕
baisiausia, kad sestadienis, neturiu kam pasiskambinti, pirmadieny pulsiu skambint gydytojai, gal koks uzdgimas? bet temp.nera.nesenai atnibiotiku kursa sugerem , nes angina tuejom....