Pašalpos Airijoje

15. Nov, 07:04

Sveiki, forumuose esu naujoke... susiduriau su beda - klausimu :) Esame 3 asmenu seima, as, vyras ir dukryte. Gyvename Airijoje, mano vyras dirba ant mini part time, kadangi mazos pajamos, dar gavome jobseekers pasalpa kas saveite, vasaros sezonui 3men dirbau viesbutyje full time, bet jau nebedirbu antra menesi (socialiniam buvo pranesta,kai tik isidarbinau) ,.Siandien atejo vyrui laiskas, kad pristartytu mano P45 kada baigiau darbus.Ar tai reiskia, kad mums nutrauks pasalpos mokejima, o ar nutraukus bus imanoma vel susitvarkyti dokumentus ir pretenduoti i pasalpa

14. Sep 2013, 02:04

https://www.facebook.com/pages/Medicalamber-Ireland/411125229004239

Sveiki, noreciau jus pakviesti is Lietuvos i Airija atkeliavusia Baltijos juros gintaro dirbiniu parduotuve,. Cia galite rasti papuosalus, gintaro maisto papildus, masazuojancius dirzus, ciuzinius bei,kilimelius vaikams, taip pat gintaro pudra, ivairi odos bei plauku prieziuros kosmetika ir visa tai pagaminta is naturalau gintaro! Visu prasau uzeikite ant puslapio spauskite patinka ir dalintis, dekui jums!

30. Oct 2010, 18:55

vakar sveciuose buvau, o paskui vyras liepe valgyt ruost😃

30. Oct 2010, 18:46

linciuk ne nieko,taip norejosi pasiblevyzgot,labai tinki kai esi geroje nuotaikoje,galima mielai snekuciuotis 😉

30. Oct 2010, 18:43

pas mus ir tas pats, kimbasi ir vesk ja😀

30. Oct 2010, 18:05

as ir uzmigdziau savajy padukely tai bent trumpam atsipusiu, ismoko jau vaiksciot laikydamasis uz vienos rankos tai ir vaikstom taip per visa diena 😀 nei zaislu nereikia 😀 ak, greiciau jau jis vienas ismoktu vaikscioti, bus truputy lengviau

30. Oct 2010, 16:58

ko reikejo vakar Laimonda, kad klausei kur as?😀

tifer tifer 30. Oct 2010, 16:50

oi,mano tai vaikam siandien kazkas pasidare.cypimas rekimas visuose kampuose,nu niekada jie tokie nebudavo,o vat siandien tai zuja visi penki be vietos tokie.bet nieko ,buvau suguldzius maziukus pietu miegeli pamiegot,tai palikom mano mamai paziuret,o mes su vyru buvom nuvaziave jo seneliu kapus patvarkyt.tai dabar tokia prasiblaskius jauciuosi,nekreipiu demesio i ta ju zujima

30. Oct 2010, 16:38

UIKE ka tu darai toje fotoje nelabai suprantu 😀

30. Oct 2010, 16:28

na plepulytes,tauskalytes,katytes 😃 zinot ka as veikiau o gi miegojau beveik 3 val 😃 o dabar einu kavintis 😀

30. Oct 2010, 15:08

Labas 😀
Mano rytas sunkus, miegojau mašinoj 😃 Vakarui dar turime planų 😉 Geros dienos 😀

30. Oct 2010, 13:27

sveikutes, mano rytas buvo taip pat laabai geras ir smagus. mazajam atsibudus ir atlikus visus reikalus an naktipuodzio vel sugriuvom atgal y lova pas tevely ir visi linksmai drybsojom. aisku mazasis tai spejo visur ir an zemes ir pas mus lovoj sudalyvauti 😀 nesijaudink raimonda atsigriebk rytoj uz sy ryta 😀

30. Oct 2010, 11:52

Kaip matau nuostabus vakaras Laimondos buvo 😀 o dabar pamiršk, kas ryte nutiko ir mėgaukitės fantastiška diena kartu 😀

30. Oct 2010, 11:36

apsiblioviau ryte net ☹

30. Oct 2010, 11:33

saukstelio poza turejo buti

30. Oct 2010, 11:32

oij mildute cia toks atvejas is 4 metu kogero 3 😃 ,niekad mes taip nevalgom,vakariene 18 val pas mus,bet nbuvo vaiku ,vyras grizo pries 23val,tai uzdegiau desimties zvakiu zvakide lekstes didziules paemiau,buvo jauku,o paskui po... lovoje ledu 😉
o i kuna eina eina man 😃 o pravalas tikrai,nes jei butu ryte jis pas mane kasryte tai priimciau kaip normaluma,bet dabar,kai savaidagliu rytas pas mus ne rytas o nuotsabus rytas buna todel,kad prasideda sausketlio poza visad 😃 o syrut deje...nu,bet nieko viskas gerai jau 😀

30. Oct 2010, 11:25

oi raimonda istiesu pravalas, na bet manau nesigrauzk....o jus taip velai prisivalgete, nejau tau niekas i kuna neina😃 as tai bijociau taip velai prisivalgyti, kepsniu, ir dar ledu 😃nu pavydziu tavo formu😃

30. Oct 2010, 11:20

Nutis viskas bus gerai,tas menuo prabegs net nepirktelejus,nors...gali ir slinkti minutes labai ilgai 😀

30. Oct 2010, 11:17

pas mus saulute,bet saltoka,eisim i kiema reikia ruost rudeniui,pietukus darysiu vel tapati kepsniuka,vakar mb labai patiko o valgem 23 val 😃 o 1 val melionu ledu skanavom litra 😃

30. Oct 2010, 11:01

labas rytas.mano rytas pilnas itampos,baimes,jaudulio...likau viena svetimoje salyje,svetimoje seimoje...tikiuosi,mano pastangomis susils zmoniu sirdys,ir santykiai bus tokie pat silti,kaip priemimas.bet siuo metu yra nezmoniskai sunku.

blogietee blogietee 30. Oct 2010, 10:59

Labas rytas, man tai jis tooooks nuostabus .... 😉 manau savaitgaliais tai turėtų būti leistina ir lovoje ilgėliau pasivartyti, kad ir vėluotų budėjimas 😀

30. Oct 2010, 10:53

na ryte puoliau cia rasyti budejima nors dar lovoje vyras,jis atiskele ir nuejo,pasirodo pusrycius jau daryti..nei pasikavinimo lovoje nei ...sako ka as zinau ,sako tu puoli astunto ryto prie kompo ka man daryt,sako maniau tavo diena jau prasideda,palikau kaip prikakninta dusia su savo puolimu rasyt is cia..Sorry mergaites ,bet rytoj sito nebus,nebent is vakaro parasysiu.Gyvenu as savaidagliu jo laukimu ir to ka turiu neatimsiu is saves ..

30. Oct 2010, 10:52

laba ryta😀 as tai ruosiuos vaziuot pas anyta cepelinu valgyti bais tingiu, bet ka padarysi kad jau taip nori anuka pamatyt

30. Oct 2010, 10:36

na o mano ryta svisai neblogas, pasibudau, lauke saule skruosta kisa, na o maze tuoj eis perpietuko miegoti😃pati leksiu darbuotis😃

30. Oct 2010, 10:36

Laimonda, kas nutiko?

30. Oct 2010, 10:25

man rytas labai netikes,sugadintas ☹

30. Oct 2010, 10:12

Labas rytas 😀 koks jis nuostabus, nors ir lauke rudeniškai darganota 😀 šį savaitgalį būsime visi trys 😀

30. Oct 2010, 09:51

super rytas puske mano mergyte pagimde tai dziaugiuos lyg butu mana waikas 😃 : )

10. Feb 2013, 01:02

Gintariuke pasalpos nenuturetu nutraukt,jiems tik reikia to P45 kad isitikint kad tu nebedirbi. Gal as jau velokai su atsakymu bet vistiek 😀 Dar galit pabandyt susitvarkyt Medical Card,taip ir pas gydytojus nemokamai lankysites 😀

15. Nov 2012, 19:04

Sveiki, forumuose esu naujoke...
susiduriau su beda - klausimu 😀
Esame 3 asmenu seima, as, vyras ir dukryte. Gyvename Airijoje, mano vyras dirba ant mini part time, kadangi mazos pajamos, dar gavome jobseekers pasalpa kas saveite, vasaros sezonui 3men dirbau viesbutyje full time, bet jau nebedirbu antra menesi (socialiniam buvo pranesta,kai tik isidarbinau) ,.Siandien atejo vyrui laiskas, kad pristartytu mano P45 kada baigiau darbus.Ar tai reiskia, kad mums nutrauks pasalpos mokejima, o ar nutraukus bus imanoma vel susitvarkyti dokumentus ir pretenduoti i pasalpa