Pašalpos Švedijoje

06. May, 09:22

Sveiki, noreciau jusu pagalbos. Situacija tokia: Y Svedija atvykau pries 1m. Dirbau terminuota darbo sutarty, t.y 6men. po to gryzau y LT ir 2,5men buvau LT darbo birzoje, tikejausi darbo, taciau... Taigi, atvykau vel cia,, y Svedija,, terminuota sutartis vel 6 men, tam paciam darbe. po to gavau fast. Visa laika nuo pirmo atvykimo esu cia priregistruota. ir viskas legaliai. Taigi, dbr turiu 3men.neterminuota darbo sutarty ir as laukiuosi 3men. . taciau gimdyti ir auginti vaika noreciau LT., taigi, klausimas toks.: ar gryzusi y LT, as gausiu is Svedijos pasalpa? Nes is darbo kaip ir neiseinu, o tik einu motinystes stostogas. Kokios mano galimybes gauti vaiko parama is Svedijos? Labai laukiu ats Aciu visiems

06. May 2012, 09:22

Sveiki, noreciau jusu pagalbos. Situacija tokia:
Y Svedija atvykau pries 1m. Dirbau terminuota darbo sutarty, t.y 6men. po to gryzau y LT ir 2,5men buvau LT darbo birzoje, tikejausi darbo, taciau... Taigi, atvykau vel cia,, y Svedija,, terminuota sutartis vel 6 men, tam paciam darbe. po to gavau fast. Visa laika nuo pirmo atvykimo esu cia priregistruota. ir viskas legaliai.
Taigi, dbr turiu 3men.neterminuota darbo sutarty ir as laukiuosi 3men. . taciau gimdyti ir auginti vaika noreciau LT., taigi, klausimas toks.: ar gryzusi y LT, as gausiu is Svedijos pasalpa? Nes is darbo kaip ir neiseinu, o tik einu motinystes stostogas.
Kokios mano galimybes gauti vaiko parama is Svedijos?

Labai laukiu ats
Aciu visiems