Pastojau augindama vaiką

30. Nov, 06:50

labas!as dabar dekrete iki vasario menesio (bus 3 metai) ir antra karta pastoau,vasario menesi pilvukui bus 3 menesiai iki kito dekreto dar reikes dirbti 4 menesius,norejau paklausti,kaip skaicios dikretinius? pagal kurios menesisius?pagal tos metus kur as dirbau pries dekreta?ar pagal tos 4 menesius kada reikes iseiti i darba?aciu

02. Aug 2012, 17:10

😃😃😃😃 mafijos modelis 😃

02. Aug 2012, 17:09

Mafija labaiu nei modeliukas.. DD\r\n

13. Aug 2010, 19:16

tai gerai jei su tevais gyvena..o jei vienas 😃

13. Aug 2010, 18:31

po savaites draugystes,mane pakviete i namus mano vyra,ir supazindino su tevais,sese,poto pasikalbejom ir tiek,nevisada,vyrai kviesdami namo nori tik sex

13. Aug 2010, 13:57

Visos jus teisios, juokingu situaciju pasitaiko su tais vyrais...uzlaus-neuzlaus nesuzinosi, kol nenueisi😀 istekejusios gal ir eis i namus, bet netekejusios jaunutes mergaites tikrai neis, nebent i viesbuti...joms reikia prabangos, o ne virtuves su nesvariu indu kruva arba kambariu su murzinais vyriskais rubais t.y kojinemis😀)))

13. Aug 2010, 13:44

na manau ka tik susipazinus tikrai ne,bijodavau as manjeku,iskart pagalvodavau apie ka negero ...o jei jau draugauji ar sustikineji,kodle gi ne 😀 kogero as pati uzlausciau ji pirmA 😃

13. Aug 2010, 13:36

Mane mano vyras kvietesi, bet nebijojau, nes tada dar jis su tevais gyveno😃 tai prie tevu nebut lauzes😃 😃 😃 O taip tai neeidavau jei kviesdavosi...

13. Aug 2010, 11:31

As kazkaip tu namu vengdavau, man irgi iskart su lova viskas risdavosi, baisu kazkaip😀

06. Dec 2011, 17:23

idomu ar sulauksiu atsakymo 😀

30. Nov 2011, 18:50

labas!as dabar dekrete iki vasario menesio (bus 3 metai) ir antra karta pastoau,vasario menesi pilvukui bus 3 menesiai iki kito dekreto dar reikes dirbti 4 menesius,norejau paklausti,kaip skaicios dikretinius? pagal kurios menesisius?pagal tos metus kur as dirbau pries dekreta?ar pagal tos 4 menesius kada reikes iseiti i darba?aciu