Pati neužmiega

17. Apr, 10:06

Mano mergytei jau yra 1metuku 2 menesiu , bet neuzmiega pati. Reikia supuoti su vezimeliu. Kaip reikia pripratint kad uzmigtu be jokio vargo:( viena?

30. Jul 2010, 11:49

na jus laimongos, kad neteko pilvuko diegliuku. mes kol mazos buvom, tai nuo 8 vakaro iki 12 nakties prarekdavom del pilvo skausmu. tai nuo pat mazens ir supdavau ant ranku, kai dantys dygsta tai ir vel ant ranku, arba salia saves turiu pasiguldyti....

29. Jul 2010, 22:01

na mano, taippat pirmoji dukryte...dar daug ka lemia, kad nepute pilwiuko, buwo rami, dantukai dygsta be wargo, todel nereikia ir supti.buwo pora karteliu kai migdziau ant ranku, kai sirgo.net musu lowoj nera visos nakties ismiegojus, spardosi, raitosi, paguldaai i lowyte, pkuikiausiai miega 😀

29. Jul 2010, 20:23

labai dziug girdeti, kad jums nereikia vargti kol vaikelis uzmiega 😀 as db augindama pirmaji vaikeli suprantu, kad antra auginciau visai kitaip 😀

29. Jul 2010, 16:28

maniske taippat 1m.ir 2men. uzmiega pati nuo gimimo, paprasciausiai nebuwo pratinama nei ant ranku, nei supama, ir lowyte specealiai pirkom be lingiu, kad nesisuptu 😉👍

29. Jul 2010, 11:19

samandra, o kiek laiko jusu maziukui?kaip jus nakti miegate?

27. Jul 2010, 14:26

Mano Kajukas sunutis irgi nelabai nori pats vienas uzmigti..no pat gimimo supdavau ant ranku ir niunuodavau lopsine😀 bet man labai gera kai jis uzmiega ant mano ranku..dziaugsmas//

01. Jul 2010, 13:47

Savo mazylio taip pat nuo mazens nesubdavau, migdydavai salia atsigulus. O dabar paguldau i lovyte ir turiu pasedeti, kol jis uzmerks akeles. Jai labai pavargsta per diena, tai buna ir ant sofos lovos pats krenta miegoti. Pas mus tik problemele neramus miegelis nakti.

01. Jul 2010, 12:36

protingas mazylis 😀

01. Jul 2010, 12:29

kai atemiau ciuptuka, tai jis pats numete merliuka. sako ne ne, suprask, jam nereikia😃

01. Jul 2010, 12:26

taip kaip ir mums ranksluostis, net prie juros, ar i svecius visur ji vezames. be jo kaip be ranku.

01. Jul 2010, 12:15

pamazu isivaziuos😀 mano sunelis nemokejo uzmigti be ciuptuko ir merliuko, bet kai ju nebeliko, uzmiega ir vargo nemato, net nebepraso, o atrode, kad tie daiktai visas jo gyvenimas😀

01. Jul 2010, 12:13

oi tikiuosi tikiuosi, kad viskas susklostys i gera. 😀

01. Jul 2010, 12:07

mazu zmoniu, dideli pasiekimai😀 man ir taip yra buve ne karta, kad sako, jog nori i lova, sakau, tuoj, ateinu, o jis jau miega loveleje. pamazu ismoks ir paciai mazylei patiks😀

01. Jul 2010, 12:05

sveikos mamytes, noriu pasidziaugti, kad mazoji snd pirma karta pati uzmigo 😃 kol psidariau kavos, ateinu, ogi ziuriu mano grazuole jau guli akeles uzmerkus. net suptinereikejo. tikiuosi, kad pasibaigs vargai 😀

30. Jun 2010, 14:12

kadangi musu mazoji smarkiai sirgo vos vieno menesiuko, tai teko parom ant ranku nesioti, tai ir priprato....db vargstam, nes pana jau didele ir laikas jau butu paciai uzmigti, bet vis mamos supimo reikia ☹

30. Jun 2010, 11:54

tokios bedeles neturejom, nes nuo pat pirmu dienu nebuwo jokiu supimu, paguldau, ijungiu karusele, ir iseinu, ir po siai dienai taip, tik jau karuseles nebereikia 😀 mums taipogi 1m.2men.

30. Jun 2010, 09:13

sveikos mamytes. mes turim taip pat problemyte. mociute padovanojo anukei ranksluosti, tai be to ranksluoscio neuzmigdysi. be sansu. ant ranku supuojam i ji susisuke jau nuo pat gimimo. mums metukai, bet ranksluostis, tutukas ir supavimas tik uzmigdo. pati yra tik pora kartu uzmigus, bet buvo pati pradzia vaiksciojimo 😀

27. Apr 2010, 14:11

na musu panele jei pervargsta tai isvis sunku yra uzmigdyt ja,ir nakti tada blogai miega,o kita diena isvis negalima susitvarkyt!supuot niekad nesupavom,ji uzmiega salia manes,as jai lopsine padainuoju,tiksliau padainuodavau,nes jau gera savaite ar pora kai ji man dainuoja lopsines,o ne as jai 😃.kai uzmiega paguldau i jos lovyte.o vat nuo gimimo iki 2menesiuku ji miegodavo su mumis kartu musu lovoje,nemiegojo visiskai lovytej savo,bet sulig 2menesiuku paguldziau ir viskas ok,pradejo miegot😀as laukiu tos dienels kada ji pati atsiguls i savo lovyte ir uzmigs,kai nebereiks jog mamyte salia butu😀

27. Apr 2010, 13:17

mums nebudavo dideliu rupesciu del uzmigdymo,bet dabar manajai katik isdygo beveik visi dantukai tai atemene soskes,tai pietu miego isvis neina miegoti o vakare buna pervargus tai greit nulusta

18. Apr 2010, 22:17

o mum nuo gimimo uzmiega pati,nei supt nei ant ranku imt nereikejo.db mum 1.5m uzmiega pati,be tutes,bet salia turiu gulet.

18. Apr 2010, 17:17

turetu ateiti laikas ir pati uzmigs. mano vaikutis pats uzmiega jau senai, o paskutiniu laiku, kai nori miego, prašosi į lovytę, atsigula ir uzmiega. viskam savas laikas😀

17. Apr 2010, 17:45

Nezinau kiek tai pades, bet mums padejo. Ipratinom kiekviena karta einant miegoti ijungti tyliai lopsine. Pradzioj gal 2 savaites reikejo guleti kartu kol uzmigdavo, o dabar uzmiega viena 😀

17. Apr 2010, 17:38

Pas mus buvo ta pati situacija 😀 pritariu laurai isaugs, nes atpratinti jau kaip ir per velu 😃 maniskei du su puse, bet pati viena neuzmiega, turiu salia guleti kol uzmigs 😀

17. Apr 2010, 17:24

ateis laikas uzmigs pati dukdra irgi sunkiai uzmigdavo supdavau bet nieko isaugom 😀

17. Apr 2010, 10:06

Mano mergytei jau yra 1metuku 2 menesiu , bet neuzmiega pati. Reikia supuoti su vezimeliu. Kaip reikia pripratint kad uzmigtu be jokio vargo☹ viena?