Pieno gamybą skatinantis maistas

31. Jul, 10:46

Sveikos mamytes :) norejau pasidometi gal zinot kokiu nors produktu ar gerimu kurie skatintu pieno gamyba? Zinau kad yra kazkokios arbatos, bet noretusi suzinoti daugiau :)

03. Aug 2010, 00:34

😉

03. Aug 2010, 00:07

ne nu nieko tokio isgert kazkiek,bet tikrai jau ne taip skatint piena 😃

02. Aug 2010, 18:14

visu pirma tai as manau,kad cia yra alaus reklama,nes jus isivaizduokit,taip gaunais,kad jei GERSIM alu,TAI NIEKUO NESIRGSIM 😃 kita vertus,paskutiniame punkte kalba apie NEALKOHOLINI ALU 😉 taigi,jei jis skatina puiku,taciau as esu skaiciusi kitu straipsniu,kur niekas nesuinteresuotas nieko reklamuoti ir raso ,kad realiai pieno gamyba skatina tik pirmosiomis savaitemis(kalbu apie kmynus ir kt arbatas) 😀

02. Aug 2010, 16:31

😃😃😃 juokas mane ima nesamone ce su tuo alum ...
kad sveika atsigert taip ,net nestumo metu galima truputeli isgert ...nors man tai maitinanciai ar nesciai kazkaip tas alkoholis nesirisa
man atrodo ce pas jus isitikinimas jau suu tuo alum 😃

02. Aug 2010, 14:07

Aš irgi maniau, kad pieno daugėja nuo alaus, kad ir nealkoholinio...kai vieną dieną atsigėriau iš vyro jo buvo pienuko daaaug, kitą gėriau tiesiog apie 2-3 skysčių visokių ir irgi buvo tas pats 😀 dabar vėlgi jei daug geriu, tai ir pienuke maudausi 😀 ir tom dienom pupa kaip tyčia mažiau valgo 😀 tad bėgte bėga pats 😀

02. Aug 2010, 14:04

nebent priprasi😃

02. Aug 2010, 13:54

as tik mandarinu, apelsinu, pupeliu, zirneliu ir agurku raugintu atsisakiau😀

02. Aug 2010, 13:52

Alų galima gerti ir nealkoholinį 😀 kartais iš vyro kelis gurkšnius atsigeriu tokio, nors iš tiesų poveikį turi apskritai gausus skysčių vartojimas ir pilnavertė mityba, poilsis...o dėl valgymo ir gėrimo kiekviena elgiasi pagal save, aš tikrai negeriu jokio alkoholio su laipsniais ir man to nereikia, maistą irgi prisižiūriu ir vengiu alergizuojančių produktų ir abi su lėlyte esam laimingos ir sveikos 😀

02. Aug 2010, 13:33

sidras pilvuka labai pucia. Na cia kiekviena daro kaip jai geriau.Kitos ir daugelio maisto ir vaisiu, visko atsisako😉

02. Aug 2010, 12:13

nu atsiprasau,bet as jaudinuosi kai savaitgali atsigeriu taure vyno ar sidro...o alaus laipsniai kaip sidro ,tai jei dazniau ji gerti,as manau ,kad tai tikrai nera gerai-pienas pastoviai su laipsniais...

02. Aug 2010, 09:18

man daktare sake, kad alus skatina, irgi isbandziau😀 aisku ne kas diena, beto nuo stiklines nieko vaikui neatsitiks😉

02. Aug 2010, 01:03

da ka alus skatintu neesu girdejus 😃

02. Aug 2010, 00:56

nu dar karta perskaiciau,tai tikrai nejuokinga,o baisu,kasdien po stikline,o gal irdaugiau nzn isgeriat alaus?taigi viskas leliukui persiduoda..

02. Aug 2010, 00:54

tai kasdien geriate alu? 😃 o siaip kiek as zinau,tai tos arbatos(kaip kmynai) padeda tik pirmosiomis savaitemis,o daugiau priklauso kiek skysciu isgeriat ir nuo pacios moters organizmo,kaip jau duota... 😉

02. Aug 2010, 00:35

tikrai padeda kmynai su pienu.man dar labai paskatina pieno gamyba alus su pienu.tik as juos natskirai isgeriu po stiklinaite, nemaisau.

01. Aug 2010, 12:08

as taip arbatas geriau, acorus lactus. ji ir labai skani ir manau siek tiek skatina pieno gamyba.

01. Aug 2010, 02:15

Man tai uztenka 2 indelius jogurto suvalgyt ir pieno po keliu valandu tiek atsiranda, kad pats begt jau ima... 😃

01. Aug 2010, 00:15

chalva jau nebetinkama,tik nutukina pacia motri nei naudos duoda,labai gera Hipp arbata,kmynai su pienu igi liuks,pati bandziau tai tkrai papilnejo,o siaip daznas glaudimas prie kruties(valgydinimas)

31. Jul 2010, 23:39

as kmynus geriau, bet be pieno. Kaikurios sako kad kmynai vaikiukui viduriukus kietina.. nesusiduret su sia bedele?
kolkas pienuko turiu atrodo pakankamai, bet noriu apsidraudimui ka nors vartoti 😀

31. Jul 2010, 23:32

kuo daugiau ivairiu skysciu, arbatu.Kmynus irgi geriau

31. Jul 2010, 23:29

Taip ir aš girdėjus apie kmynų su pienu, nesu bandžius. Pati gėriau Hipp maitinančiom skatinančiom laktaciją, bet pieno kiekiu nesiskundžiau ir iki jos. Chalva anksčiau buvo laikoma vertinga, dabar gyd. šneka, kad ji atvirkščiai - tirština pieną. Svarbiausia pačiai naudoti daug skysčių, tarp jų ir pieno, duoti dažnai papulį vaikeliui.

31. Jul 2010, 22:50

kmynu arbata su pienu, chalva, hippo arbata maitinancioms, bet as jos nebandziau 😀 dar gerai masazai ..

31. Jul 2010, 22:46

Sveikos mamytes 😀 norejau pasidometi gal zinot kokiu nors produktu ar gerimu kurie skatintu pieno gamyba? Zinau kad yra kazkokios arbatos, bet noretusi suzinoti daugiau 😀