Pilvuko pabėrimas

27. Jul, 10:41

Sveikos mamytes , turim problemele , pabertas musu Medutes pilvukas labai smulkiais spuogiukais, truputi pasipleiskanojusi odele.Maniau gal nuo vitamino D , dabar jau neduodu bet kolkas nemazeja, Gal kas nors turejote tokia problemele?

29. Jul 2011, 21:41

mes tai tik kol kudikelis buvo kasdien maudem,o dabar kas antra 😀

29. Jul 2011, 20:00

As manu kad kasdien maudyt nereikia , bent kas antra dienele, bet manosios sausa odele kaip ir mano tai va jau siandien preisipirkau kremuku , ziuresim

29. Jul 2011, 16:42

as irgi neplaunu kunelio sampunu,prausiu specialiu vonios zele vaikuciam.aliejuku butinai tepu nes manau kad reikia bet cia jau kaip kam reikia.😀 o maudom tai kas antra diena.o kudikelis kai buvo tai kasdien maudziau

29. Jul 2011, 16:38

As tai neskubu vaiko kunelio jokiais sampuniukais prausti. naudoju muila sebamed, o tik galvyte plaunu sampuniuku. kadangi mano oda riebi, tai ir vaikuciu ( turiu sunu, ir dabar dukryte ) riebi, tad po maudymosi netepiau ir netepu jokiais aliejais ar kremais. iki metuku maudziau dukart sav., o dabar karta sav., neskaitant vakare po dusu, bet tada jokiu muilu, tik vandenukas.

29. Jul 2011, 00:05

mes tai Johnsons baby oil naudojam,reikia viska pabandyti iz ziureti kas leliukui tinka.o pas mus jau dingo paraudimai 😀

29. Jul 2011, 00:02

9 men ,naudojam Johnsons aloe vera aliejuka, gal ne visada pasitepam, ir sampuna toki pat , gal but jie mums netinka , bet turiu Bioaliejuko pabandysiu juo drekinti

28. Jul 2011, 23:46

mes kai ismaudom visad visa aliejuku istrinam.erne2001 kiek leliukui laiko?koki sampuna naudojat?

28. Jul 2011, 23:16

tai is pat pradziu buvo spuogeliai , o dabar tiesiog pleiskanoja siurksti odele, pasikalbejau su pazystamom mamyte tai yra buve kad netinka sampunas , turbut odele issausejo bandysiu ramunelen ir aliejuku nakciai drekinti

28. Jul 2011, 17:16

sveikos ir as prisijungsiu.mano mergaite tai raudonom demen isbere,sirgo mano mergaite gripavo tai kelias dienas nemaudem sakau gal nuo to.erne2001 o ten tik raudoni spogeliai.gal vejaraupiai gali buti.vienai mano pazystamai berniuka isbere nuveze y ligonine tai sako vejaraupiai

28. Jul 2011, 17:06

o nuo jogurto zandai raudonavo tai as jai daugiau ir neduodu

28. Jul 2011, 17:06

maistas lyg ir tas pats nieko negavo naujo

28. Jul 2011, 17:05

mano mazylei 9 men tavegilio galima?

28. Jul 2011, 16:09

Labutis. mano mazoji buvo isberta smulkiais spuogeliais nuo dobilas jogurto, tad be metu daugiau jo nedaviau. nuo miau varskytes nebere, dabar geriam ir miau jogurtuka. pasitark su savo gydytoja, ji pasakys kas gali buti. as skambinausi gydytojai, ji iskart paklause ar nedavete ko nors naujo ragauti vaikuciui. liepe nusipirkt tavegil, tai po keliu tabletikiu praejo.

27. Jul 2011, 22:42

Gal tai elergija maistui?

27. Jul 2011, 22:41

Sveikos mamytes , turim problemele , pabertas musu Medutes pilvukas labai smulkiais spuogiukais, truputi pasipleiskanojusi odele.Maniau gal nuo vitamino D , dabar jau neduodu bet kolkas nemazeja, Gal kas nors turejote tokia problemele?