Pirmas vaikucio sedimas ant puoduko

15. Sep, 05:09

Sveikos mamytes :) Noreciau jusu patarimu,kaip mokinote savo vaikucius sesti ant puoduko.Mums jau metukai ir noreciau po truputi mokinti,kad darytu ant puoduko.Bet nezinau nuo ko pradedi ir kaip mokinti :( gal galite patarti kurioms pavyko ismokinti :) Aciu uz atsakymus :)

liuks liuks 05. Jan 2011, 00:33

gali sodint kiek nori,juk vaikas kaip ir suauges nerobotas tuo pat metu sysiu nedaru😀Nezinau nepergyvenk visai,nes man juokingiau skamba,kai mamos aiskina,kad 6menesiu vaikas ant puoduko sedi ir daro.As sedejimu ant puoduko laikau,kai vaikas pats pasipraso,moka nusiimt kelnytes,nusivalyt ir apsirenkt,o dabar mano dukra ir puoduka nusinesa issipila ir dar klozeta nuleidzia😀o gal nesuvoks kas tas puodas kam skirtas ir kol nenores,tai sysios visur tokie jau tie vaikai😉

braskee braskee 05. Jan 2011, 00:05

ne del pinigeliu tai ner problemu,tesiog kad maze nesisiotu visur kur papuola tik nurengiu pasodinu ant puoduko,tai panele pasedi poto pasikelia ir ant kilimo daro sisiu😀

liuks liuks 08. Dec 2010, 16:24

ir neskubek,nebent pinigeliu ant pampersu gaila😀mes jau 6dienos kaip su puoduku draugaujam be problemu😀

braskee braskee 08. Dec 2010, 11:15

as jau del savo bijau kai paskaiciau😀mum 11men bet dar nepratinau😀

liuks liuks 02. Dec 2010, 19:19

Pratinau prie puoduko pamazu.Pirma karta pasodinau 8menesiu naudos nulis,o as ne uz tu kur uz vaika vos nepadaryciau.Palikom ramybej puoduka.Paskui pradejau dometis apie puoduko reikalus internete ir supratau,kad per prievarta neismokinsi,kol nenori.Nusipirkom triusikeliu vasara mums buvo 1metai 8menesiai.laikiau be pamperso sysiojo visur kur papuole,nors ir aiskinom ir gedinom.dabar mums 2metai3menesia isvaziavom i svecius ir ka galvojat ateina pati ir sako noriu i tualeta pasysiojo,kita karta nepadare nieko.grizom namo vel pati pasiprase ant puoduko.siandien nusieme pamperi sako noriu uzsideti triusikelius.pasakiau jog jie turi likti sausi ir vel pazanga pati atsisedo ant puoduko ir padare sysia.manau nuo vaiko pacio viskas priklauso.

17. Nov 2010, 12:09

mano vaikas ismoko1.1men daba papersas reikaligas miegui ir kai i lauka iseinam

13. Nov 2010, 22:54

maniskiui irgi 1.6men irgi visiskai nenori ant poduko, rekia nezmoniskai, lyg mustume ji. o jeigu ir pasedes , tai nieko nepadarys. bet anksciau ar veliau prades daryti i puoduka, tikekimes tai bus iki 2 metuku

13. Nov 2010, 22:52

vieniems anksciau kitiems veliau vaikuciams ateina noras ir supratimas sesti ant puoduka,nu,bet darzeli tai greitai ismoksta,nebijokit vesti i darzeli kurie vaikuciai nedaro,ten jau tikrai darys ir greitai

13. Nov 2010, 22:42

as savo dukryte ant puoduki sodinome kai jai buvo 6 men. ji tai sekningai dareme iki metuku, o va kaskas atsitiko kad ji nenori sestis i pioduka visai. Sako i puoduka reikia sodinti kada kai veikas pats predede tai sakyti "ssss ar kaka " mamo dukryte tai viska supranta ir pasako bet po laiko kai buna padariusi, tai tada su ja snekame kad reikalus reikia daryti i puoduka tik jai iseina salia puoduko. mano dukrytai dabar 1,6 men. Man tai juokinga kai ji leles nesa i puoduka syse daryti o jai visada gaunasi salia puoduko.

16. Oct 2010, 12:07

teks su pampersais vesti ir buti darzelyje

16. Oct 2010, 12:04

sveikos mamytes,mums jau 1m.ir 5 men ir ant puoduko niekaip ☹ pasedim truputuka atsistojam,nueinam toliau nuo puoduko ir pasysiojam,bet ne i puoduka. Ko tik neisbandziau. Bet svarbiausia kad dukryte zino kur reikia daryti sysiuka ir kakiuka,o daryti nedaro,o jau pavasari ruosiames eiti i darzeli

13. Oct 2010, 23:27

mes jau darom i puoduka, valio😀

13. Oct 2010, 22:40

Mano mergytei 1m.5men. kai buvo 7 menesiu pradejo sedet ant puodo, visus reikalus padarydavom iki tol kol pradejom vaiksciot, tada ismoko atsistoti ir nueiti.... daryk ka nori, nenori sedeti ir viskas,negi priewartausi?... kad ir sedi, nieko nedaro... vis pasodinau, sakau sisiuka daryk, kakiuka, jai juokas 😀 bandziau ant klozeto-bijo... neprievartausiu, manau anksciau ar veliau ismoksim 😉 per daug nepergyvenu 😉

13. Oct 2010, 18:39

Sveikos mamytes,mano berniukui 1,3men o kaip nedaro taip nedaro ant puoduko☹ ka daryt?patarkit?

10. Oct 2010, 14:23

Pirmas atsisėdimas buvo 10mėn, visą mėnesį laukėm kol pagavom ką reikia 😀 Dabar jau 1.3 darom ant puoduko, tik paskutiniu metu kakoti ten nenori nors tu ka ☹

07. Oct 2010, 08:45

Mano metukų taip pat.bet dar ramiai sau sėdžių.Palauksiu iki kokių 1,3 mėn ir pradėsim...:

06. Oct 2010, 23:22

mums beveik 11 men, po pietu visada i puoduka jau padaro😀

06. Oct 2010, 16:46

sveikos mamytes, as tai pradejau anksti sodnti vaika 8 men mazdaug greitai ismoko bet po to kazkas atsitiko kad nebenorejo sedeti tai nevercau palaukiau o db 1, 4 men sedime ant puoduko bet pats nepraso tk ryte iir tai ne visada nori sedeti bet nepergyvenu po biski ismoks manau 😀

29. Sep 2010, 21:35

Pradejau nuo to, kad pasodindavau po pietu miegelio. Is pradziu ne visada suspedavau, bet po truputi suformavom tokia tradicija - po miegelio sesti ant puoduko. Is pradziu nenorejo sedeti, bet neverciau. Kalbindavau, domindavau kokiu nors daiktu. Bet jeigu ne, tai ne. Dabar metukai (zaist su puodu pradejom nuo 7-8 men.) ir per diena pasodinu 2-4 kartus. Manau, supranta, ka ten reikia daryti. Dazniausiai pasodinta padaro is karto (kad ir labai nedaug), o jeigu nenori, is karto lipa lauk. Uz kiekviena reikaliuka visada pagiriu, parodau dideli dziaugsma, paploju. Ir vis kartoju aaaa, aaa 😃
Kol kas viskas gerai, puoduko nebijome. Pati nesipraso, bet, manau, kad su laiku prades prasytis pati. Ziuresim, laikas parodys 😀 Kol kas labai nespaudziu, nes dar tik metukai. Esu pries tokius metodus, kai ant vaiko rekia saukia ir laiko ant to puodo per prievarta.

29. Sep 2010, 16:06

Sveikos mamytes, musu mazyliui 1metai ir 3men bet dar mes su puodu nedraugaujam, pries pora menesiu bandziau sodinti per fuksa padare, kita karta sodinau tai nepadare po to ipyliau i puoda silto vandenuko truputuka tai irgi padare, o veliau kas uzejo mano vaikinui per salas, kad visiskai neseda ir aiskinu, kad reikia daryti sysia, vsitiek neseda pilva tik isriecia auksciausiai nu ir vsio tuo pasibaigia. nu ir nenoriu as jo versti po prievarta, manau ateis laikas ir prades sedet ir daryti sekmingai. o kolkas dar net patogiau su pamperiais.

28. Sep 2010, 02:06

maniškis visai nesėda, nebent per stebuklą vos kelioms sekundėm, nepadeda nei žaislai... mums 1,4m. ir vis dar nedraugaujam su puoduku

16. Sep 2010, 18:44

Aciu uz issamu paaiskinima 😀

15. Sep 2010, 20:53

as ir pirma karta bandziau maziuka pasodinti ant puoduko metuku, bet nieko neisejo, nes jis nesuprato, ko ta mama nori is manes, tad iki 1.5 metu pazindinau su puoduku, tiesiog aiskinau kas cia yra ir ka su juo reikia daryti, pratinau palaipsniui, kartais ir atsisedavo bet nieko nepadarydavo, o 1.5 metu ryte nuemus pampa pasakau maziukui kad sesk ant puoduko sysiuku jis puikiai supranta ko nori is jo mama ir tai padaro savo noru, svarbiausia vaiko per prievarta nesodinti, vieni anksciau ismoksta kiti velia, dabar sysiuka darom rytais ir vakare, palaipåsniyi ismoksim ir diena padaryti. sekmes jums. jau panasi tema buvo pasiskaityk ten kitos mamos duoda ir kitokiu patarimu.

15. Sep 2010, 20:19

Bet taip iskart pasodinot ir suprato vaikutis ka reikai daryti ant puoduko ?😀

15. Sep 2010, 17:24

pasodinu, pridedu aplinkui zaislu ir sedi, jau kokios dvi savaites taip😀

15. Sep 2010, 17:09

Sveikos mamytes 😀 Noreciau jusu patarimu,kaip mokinote savo vaikucius sesti ant puoduko.Mums jau metukai ir noreciau po truputi mokinti,kad darytu ant puoduko.Bet nezinau nuo ko pradedi ir kaip mokinti ☹ gal galite patarti kurioms pavyko ismokinti 😀
Aciu uz atsakymus 😀