Po gimdymo:kelnaitės /korsetai/diržai?

01. Apr, 03:09

Sveikos,noriu paklausti esamu mamyciu .Po gimdymo ka naudojot ,kelnaites specialias,korseta ar dirza?Ar nebereikalingai pirkot -padejot? taipat idomu ,gal galit parekomenduoti kur pirkot Aciu ;)

gerdunka222 gerdunka222 29. Aug 2021, 17:33

Aš pirkau iš čia apatinius iki pat liemenėlės. Tik geriausi atsiliepimai, draugė viena jau irgi čia pirko https://www.atlantic-shop.lt/apatinis-trikotazas-2/koreguojantys-apatiniai

19. Nov 2015, 05:22

Si prega di controllare www.evewholesale.com, i miei amici hanno usato, ho sentito molto confortevole.
http://www.evewholesale.com/Sexy-Lingerie-c1382.html

14. Sep 2012, 13:36

Tikiuosi ir man taip bus, nes matau, kad mažėja, bet pasportuoti bet kokiu atveju reiks, kai jau galėsiu, pasiilgau to nerealiai 😀

13. Sep 2012, 19:11

Mano mama po cp tais laikaisnieko nenaudojo tai tkr pas ja pilvo nera jokio 😀

13. Sep 2012, 17:29

Gerai tau, mamuk, o kai aš po cp tai mane jau prigązdino, kad pilvukas visiškai negrįš į savo vietą ☹

13. Sep 2012, 15:18

O as jau kai po gimdymo galiu pasigirt kad neprireikenieko,viena diena buvau uzsidejusi spec kelnaiteskurios labai spaude mane ir iskart nusimoviau nesskaudejo pilvuka.. ☹ bet pilvas be jokiu padedamuju priemoniu susitrauke,zmones sakekadatrodau kaip negimdzius tai manau gerai 😀)Tuolab kadpas mane pilvas nebuvo dickis tai man lengviau tuo ..

13. Sep 2012, 15:11

Nešioju spec. kelnaites arba paprastas, bet stipriai priglundančias, matosi, kad pilvukas pamažu traukiasi ir tikiuosi, kad susitrauks kiek įmanoma daugiau 😀

02. Apr 2012, 13:44

Nu taip vienoms esant nescioms priespienis bega kitoms pagimdzius ,o dar kitoms isviso nera

02. Apr 2012, 11:00

Man i trecia para tik priespienis buvo,cia visoms skirtingai.

02. Apr 2012, 10:48

pirmas dvi paras po gimdymo bega priespienis, o i trecia para pradeda gamintis pienas, kudikiui sotus ir priespienis, jei tik jo pakankamai gauna

02. Apr 2012, 09:57

Astripaprika zinau kad tokios problemos buna kaip negrizta pilvas i vieta ,taciau kaip tada paaiskinti mano mamos pilva ,jai cp buvo darytas su manim ir jokio pilvo neturi ,sake ji nieko nedare ,tiesiog nuo didelio vaiksciojimo ir begiojimo gal susitvarke ,pati nezino , bet pilvas grazus ,kaip negimdzius ,tik randukas neryskus. 😀 Nu aisku viskas su priespieniu 😀

02. Apr 2012, 09:48

Man tik i trecia para po gimdymo atsirado😀

01. Apr 2012, 22:23

mamukas ,mano terminas siandien ir man dar nepasirode jokie priespeniai,tai ka man tada galvot,pagimdysim ir atsiras,

01. Apr 2012, 21:07

bet po cp man sake ,kad butinai reik nesiot korseta nes kitaip lieka pilvukas negrazus ,po naturalaus gimdymo lengviau pilvas susitvarko

01. Apr 2012, 21:02

po gimdymo nesiojau spec korseta, tai po cp nekas su juo i wc kai nueidavau nuo jo tragiskas skausmas buvo net sisiot, o kia atsisakiau jo viskas susitvarke.

01. Apr 2012, 20:52

Mamos oda elastinga jai vos kelios buvo sake ir greit isnyko nes mazytes buvo ir neryskios.As siuo metu tepu kokosu aliejum ,arba kuno sviestu ,tikiuosi neatsiras ant pilvo ,slaunu,nors del pilvo abejoju ,kadangi dabar ispaleto lb auga pilvukas tai jeigu i paskutinias savaites duos i dydi smarkiai tada sutruksiu manau.. ant krutines jau turiu kelias mazytes nes isdidejo tikrai greit ,taciau del pieno abejoju ar turesiu,kada Jums pradejo begti priespienis?Skaiciau kad 20 savaiciu nestume kitoms pasirodo ar gali taip anksti ?Man 25 savaites.

01. Apr 2012, 20:14

Teisybe..As ir kuo tik netepiau,visvien sutrukau..☹

01. Apr 2012, 19:22

Aisku mamytes,aciu uz informacija.O kokiais kremais ,aliejais speceliais netepet ?

01. Apr 2012, 18:54

as po gimdymo nesiojau kelnaites, labai patiko, pilvas greiciau grizo i savo vieta, oda tvirtejo, o devejau turbut dvi - tris savaites, gana ilgai draugavom😀

01. Apr 2012, 18:39

nu kokias 2-3 savaites tikrai nesiojau😀

01. Apr 2012, 18:33

O kiek laiko nesiojot ? O korsetu niekas nebandet ?😀

01. Apr 2012, 17:36

as nesiojau dirza.manau jis labai padejo.ir gimda greiciau valesi,ir pilvas nenutyso😀

01. Apr 2012, 16:26

As nesiojau dirza,manau,kad padejo. Gal butu buves dar geresnis rezultatas jei buciau ilgiau nesiojusi. O pirkau vaistineje.

01. Apr 2012, 15:09

Sveikos,noriu paklausti esamu mamyciu .Po gimdymo ka naudojot ,kelnaites specialias,korseta ar dirza?Ar nebereikalingai pirkot -padejot? taipat idomu ,gal galit parekomenduoti kur pirkot Aciu 😉