Pomidorai su žele

24. Jun, 08:53

dėkoju iš anksto. :)

04. Jul 2014, 09:50

aš naudojuosi truputi kitokiu tokiu:

1 l vandens
1 v. š. cukraus
1 v. š. druskos
1 v. š. acto 9 %
3 v. š. želatinos ( želatiną ištirpiname 1 st. vandens, kurią nupilame nuo 1 l vandens, kuris skirtas marinatui)
lauro lapų
pipirų
👋
o pomidorus auginate?😀 aš šiais metais įvairių rūšių pasisodinau 👍 http://nojus.lt/darzoviu-seklos/pomidorai

neri neri 04. Jul 2010, 17:34

mano šiek tiek kitoks :
marinatui
vienam litrui vandens 50 g želatinos
1 šaukštas druskos
0,5 šaukšto cukraus
pipirų ,lapelių
Pomidorus ir svogūnus supjaustyti griežinėliais ,sudėti sluoksniais į indelius ,įdėti po kelis pipirus ,lauro lapelį .Želatiną užpilti vandeniu ,išbrinkinti ir pakaitinti kad ištirptų ,sudėti druską ir cukrų ,užpilti ant pomidorų ir kaitinti ,kol nuo indelio apačios pradeda kilti burbuliukai ,tada sandariai užsukti .

24. Jun 2010, 21:09

Reikės: pomidorų, svogūnų, pipirų.
Marinatui: 1l vandens, 2 šaukštai druskos, 2 šaukštai želatinos, 1 šaukštas cukraus, 1 šaukštas 9proc. acto.
Pomidorus supjaustyti skiltelėm, svogūnus griežinėliais ir sluoksniuojant sudėti į stiklainius. Įberti pipirų, lauro lapų.
Marinatui želatiną užpilti vandeniu ir išbrinkinti. Iš lėto kaitinti, kol ištirps, tik neužvirint. Suberti druską, cukrų, actą. Daržoves užpilti šiltu marinatu, stiklainius pridengti dangteliais ir kaitinti 90 laipsnių apie 15 min. Užsukti sandariai dangtelius.

24. Jun 2010, 20:53

dėkoju iš anksto. 😀