Pradedame primaitinti

19. Feb, 12:31

Sveikos mamukes pažystamos ir ne:) Mum 7men ale geria tik mano pienuka ,pradejau primaitint ale šnipštas gaunasi ,nes tik pradedi ka duot jis rekia spjauna,neima ne iš tolo net neparagauja :(kartais pirktine obuoliu ,braškiu ar morku košyte suvalgo ir tai ne visada ...Patarkit nuo ko pradejot primaitinet ,kokiu kiekiu ...Jau antra men vargstu ir juo tuoliau tuo labiau šnipštas ...

02. Mar 2013, 21:36

Mes jau ragavom moliūgo 😀 Šiandien ragavom pirktinės bulvės ir moliūgo tyrelės, tai ne itin patiko, naminės maniškei daug skaniau, bet nebuvo sąlygų pasigaminti, tai pirkau 😀 Kitą sav. pradėsim morkytę 😀 Mums jau bus 6 mėn. 😀 Weena, jei nevalgo, tai labai nepergyvenk, reiškia pakanka tavo pienuko 😀

02. Mar 2013, 19:09

Sveikos, turiu tokia bedele: pradejom primaitinima mum jau 6 menesiukai, bet...va tas bet tai yra tas kad nevalgo is saukstelio nesvarbu ka siulai ar MP,ar saldzia tyrele,ar kosyte..net nebando ziotis,Gal pora kart buvo kad pati pagriebe saukstuka ir isikiso i burnyte..jau net nezinau kaip jai dar siulyti jai ji net nesizioja,sakau darysiu pertrauka ir vel nuo pradziu gal jau ateis noras ziotis...daugiau nzn net ka daryt ☹

19. Feb 2013, 17:41

Aš irgi manau, kad nenori ir nevalgyk, bet visaip būna, sunku pasakyti, kiti nevalgo nuo pirmo pasiūlymo, sūnėnas mirtų badu, jei nebūtų siūloma maisto, ir dabar jau 7 m. berniukas išbalęs kaip drobė nuolat. Visokių atvejų būna.

19. Feb 2013, 17:36

vava skaiste apietai ir kalbu. nereikia vaiku versti valgyti

19. Feb 2013, 17:11

Sandra - tai visuomet ir duodu 😀 dėl to nevalgymo, tai mano seses vyresnėlis, nuo pat mažens nieko neįkiši. Tai pastovei sese nervuota, kad nevalgus toks. dabar jau 8 metukai, bet vis dar su pykčiais prie stalo. Kai atvažiuoja pas mane pabūti tai darau taip pat - nenori nevalgyk. Tada ateina po pusvalandžio - valgyt noriu.

19. Feb 2013, 16:50

tik kol maitinu - abiejos baisiai nevalgios.... Gal skanus mano pienukas 😃

19. Feb 2013, 16:48

silvijana galvok kad jums bus viskas gerai😉 ir pamatysi taip bus

19. Feb 2013, 16:48

kitiem vaikuciams labai nepatinka kai ikyriai kisa maista ... ir kaskodel igauna buda STOP nevalgysiu.... as tai - nenori ir nevalgyk ..kada nritada ateik paprasyk ... pvz tiek maziuke dabar gauna pati obuoli - nesutrinta... gauna is saukstuka i rankas bei kosyte ssalia ... na lai mokosi... su dicke suveike- dabar neturime jokiu problemu su valgymu.. pavalgo greitai, nezaidzia su maistu.... ir nekalba

19. Feb 2013, 16:46

Taip, maniškė dručkė ir sveika ... bent jau kol kas, kad tik sakau neįsišnekėjus, nes namie nesėdim užsidarę net ir per tas epidemijas.

19. Feb 2013, 16:42

oi visokiu vaiku buna ... buna serga daugir kurie anksti primaitinai .... manau imunitettass kaltas... o del kudumo-dicek irgi nevalgi buvo tai iki 1.3 metu labai daug pienukogere ..prastai valge o nutraukiau maitinima kiek daug visko pradejo valgyti.... o kol maitinau pienuku - nebuvo kudena ir nesirgdavo .....

19. Feb 2013, 16:39

zinok nezinau tik sake stipriai nukrites ... ligoninej istyre .... netas tada buvo galvoje ir nepaklausiau

19. Feb 2013, 16:36

O tai koks jūsų hemoglobinas buvo? Mūsų 109. Aš irgi neskubu, bet kai yra šalia vienos mamos patirtis, kai neskubėjo primaitinti, o galiausiai nuo 7 mėn. vaikas nieko nevalgė ir per pusę metų iš dručkio pavirto į skeletą, dabar neišeina iš ligoninių, tai baisoka ir bent jau jai dauguma medikų sakė, kad per vėlai buvo pratinamas prie maisto, tai skamba kvailai, bet taip sakė ... patys medikai nesupranta, kodėl vaikas nevalgo nieko, viską spjauna ...

19. Feb 2013, 16:34

man 4 men tokie dar ziopliukai leliukai taiir gaila ka duoti papildomo 😀

19. Feb 2013, 16:32

silvijana mes 15 lasu per diena ..... na mano toks isitikinimas kad kiek galima veliau primaitinti 😀

19. Feb 2013, 16:30

Mums paskyrė po 9 lašiukus, o kiek jūs gėrėt? Aš pradėjau primaitinti, nes man krūtų uždegimas vis ir kai pasitaikė net 3 iš eilės kas savaitę, tai ir gyd. sakė, kad ne juokai čia, o dukrytė mišinuko negeria, nedaviau savo pieno, bet mišinuko negėrė ... ☹ Per anksti gali būti anksčiau nei 4 mėn., o nuo 4 mėn. tai jau tikrai nieko blogo, o tuo labiau, kad maniškė tik į savaitę kartą gavo bulvytės ant galo šaukštuko. Vakar jau bandėm obuoliuko.

19. Feb 2013, 16:26

mano vaiko kraujukas irgi labai geras prieš pora sav tyrimes...

19. Feb 2013, 16:21

irgi hemofer gere 😀 sake labai geras .. na bet ir greitai atsate mums gelezies kieki ..po kiek lasiuku dienoj geriate? na taip ziema daug ka duoda..... bet delto nepuoliau primaitinti. as tokios nuomones kad geriau palaukti nei anksciau primaitineti vaikuti. kad ir gelezis pakrites.... tas atstatoma ..bet jei per ankti primaitinama tai gali skranduka ,,suzeisti" ..o tai jau kaip ir visam gyvenimui ....

19. Feb 2013, 16:14

Kiek aš domėjausi, tai hemoglobinas gali pakristi nuo 6 mėn., kai vaikutis valgo tik mamos pienuką, todėl mes tyrėmės prieš 6 mėn., bet gal gerai, sandraxa, sakai, gali būti tas ir anksčiau, tuo labiau žiemos metu, kai ir mamos ne tiek daug daržovių, vaisių valgo ... O dar kai aš dabar metu svorį, bet jį metu protingai, mano tyrimai geri ... Mūsų 3 mėn. kraujukas irgi buvo labai geras. Kokią geležį jūs geriat? Mums paskyrė kažkokią Hemoferos ... Aš šiaip norėjau pirktis Floridax.

19. Feb 2013, 15:57

triju men labai geras kraujukas buvo o va praejus 2men nukrito baisiai.... Tai gerem gelezi ir per men atsistate

19. Feb 2013, 15:56

silijana labai daug vaikuciu maitinamu vien pienuku apie 5-6 men nukrenta hemoglobinas 😀 nukrito ir mums bet kaip tik musu gydytojai paguode kad tai labai daznai pasitaiko ir nebruko jokio papildomo maitinimo 😀 tai primaitinimas prasidejo pilnai 6 men tai yra prasidejus 7 men

19. Feb 2013, 15:54

SILVIJANA MANAU ČIA DAUG TOKIU KURIOMS AKTUALU 😀

19. Feb 2013, 15:43

Sveikos 😀 Mums ši tema nerealiai aktuali, nors mums dar nėra 6 mėn., bet jau pradėjau primaitinti nuo gerų 5 mėn. pasikonsultavus su keliais medikais, nes mane staiga kas savaitę pradėjo pulti krūties uždegimai net 3 iš eilės, o dukrytė mišinio nenori matyti nei iš tolo ... Mes ragavom bulvės jau 3 kartus ir maniškei tik duok 😃 Vakar ragavom obuoliuko, tai irgi čepsėjo kaip reikiant 😃 Vakar lankėmės pas gyd., tai nors priaugom prie savo nekūdo svorio 600 g. per 1,5 mėn., tačiau kraujo rodikliai žemi ir įtaria mažakraujystę, sakė primaitinti jau be jokių kalbų ir netgi paskyrė geležies papildų, dar gavau velnių, kad nepradėjau duoti po truputį kažko jau nuo 4 mėn. Aišku, sultis mes po truputį geriam jau nuo 4 mėn., kasdien geriam nuo 5 mėn., arbatas taip pat. Taip pat ne vienas medikas sakė mamų klaidą atsižvelgiant į svorį, nors jis pas mus auga, bet va mažakraujystės pradžia jau mums ... ☹ Nors dukrytė judri, guvi, nebūčiau tikrai nieko pagalvojus ... Mano pienas tikrai riebus, valgo kas 3-4 val.

gintarerei gintarerei 19. Feb 2013, 15:21

na tai manau naturalu, svarbiausia nepanikuoti, jei vaikas sveikas ir priauga normaliai ir judrus yra! Bandyti bandyti ir pavyks tada, kai vaikuciui to tikrai reikes 😀

19. Feb 2013, 14:53

aš ji tik nuo 6men bandau primaitint ale dab dar tie dantukai ☹ turejo temp tai tik isikandes papa buvo ir viskas...

19. Feb 2013, 14:36

skaiste tai ir duok kai jus valgote 😀 mano orentyras ir yra kai mes valgome tada ir maze.. gi smagu drauge valgyti ir apetitas kyla matant kita godziai vallgant 😀

19. Feb 2013, 14:22

mums su valgymu bėdos nėra, pienuku tik atsigeriam, nes jai kazkaip norisi ragauti viska 😀 pradėk ką vagyt kai ji šalia, tai tuoj ir čiapsi 😀

19. Feb 2013, 14:19

silviox pas mus tas pats ..daryk pertraukeles ..pvz savaite ..kelias dienas ..jei rasai kad puikiai su pienuku auga 😀 pas mus tapatisituacija...jau kaip ir menuo ..taitik pries savaite pradejo noriai ziotiss ir jei suvalgom 50 g tai valio valio ...

19. Feb 2013, 13:06

AUGA ,SVEIKAS GYVAS ALE NESEKMINGAI PRIMAITINET NEŽINAU NE KA IKIŠT JAM VIENINTELI MANO PIENUKA VALGO..

gintarerei gintarerei 19. Feb 2013, 13:05

sveika, o kaip su svorio prieaugiu ir bendru vaikucio stoviu? ar zaidzia, yra guvus, sveikas? Jei priauga svorio normaliai ir yra sveikas ir judrus, reiskia jam nereikia, tavo pieno puikiai uztenka. Aisku kiekviena diena reikioa vis bandyti, kad pastebetum kada jau reikia. Ateis laikas manau ir valgys 😀 musu praktika sekminga, valge nuo 6 menesio ir kol kas valgo daug ir noriai!

19. Feb 2013, 12:31

Sveikos mamukes pažystamos ir ne😀 Mum 7men ale geria tik mano pienuka ,pradejau primaitint ale šnipštas gaunasi ,nes tik pradedi ka duot jis rekia spjauna,neima ne iš tolo net neparagauja ☹kartais pirktine obuoliu ,braškiu ar morku košyte suvalgo ir tai ne visada ...Patarkit nuo ko pradejot primaitinet ,kokiu kiekiu ...Jau antra men vargstu ir juo tuoliau tuo labiau šnipštas ...