Prašau mamyčių iš Kauno pagalbos-patarimų :)

01. Apr, 05:40

Labas visoms mamytėms. :)

Esu dar čia nauja, todėl nežinau ar tinkamoj vietoj rašau temą, kažko panašaus niekaip nesugebėjau rasti, todėl bandau taip. Taigi - su vyru pradėjome bandymus ir balandžio 1-osios pokštą nusprendėm pasidaryti, atlikau nėštumo testą, nes jau dienos vėluoja antra savaitė, keletas požymių irgi yra, ko nebūdavo, tik tiek, kad yfu tfu tfu - nepykina. :) Testas - teigiamas. Tikiuosi, jis nepokštauja... Todėl visada galvojau, dairiausi - kokia situacija su ginekologu/akušeriu, kuris prižiūrėtų gimdymą ir jame dalyvautų? Pvz. šiuo metu esu užsiregistravusi klinikoje ir žinau, kad mano ginekologė dirba Mažylio gimdymo namuose, bet aš nenoriu būti pas ją - ji gruboka, atmestinai greitai viską daro ir dar labai neabejinga kyšiams... neradau gerų atsiliepimų apie ją. :( Man priimtina būtų, tiksliau, labai kažkaip norėčiau Krikščioniškuose gimdymo namuose, labai prisikaičiau visokių gerų komentarų apie gydytoją Bangą Kulilauskaitę - gal kas lankėtės pas ją? Ji ten dirba, tai man įdomu, ar ten tik gimdymo namai, ar galima lankytis pas pasirinktą gydytoją viso nėštumo metu ir po to pagimdyti? Jeigu esu prisiregistravusi kitoje klinikoje, ar man tada kiekvienas vizitas kainuos? Kaip tokios situacijos, jeigu esu kažkur prisiregistravusi, bet noriu eiti pas kitą gydytoją ir apskritai ar galima visą nėštumą lankytis tuose Krikščioniškuose gimdymo namuoe? Visai neįsivaizduoju, kaip su tokiais dalykais būna. Galvojau ten skambinti ir klausti iš kart, bet labai bijau apsijuokti, dar jei kokia nemaloni administratorė atsilieptų.. Prašau, apšvieskite mane tokia informacija. :) Labai noriu ir gydytojos kontaktus gauti, gal su ją kitaip kažkaip galima dar susitarti... labai noriu papulti į geras rankas jau nuo pirmos dienos.

Iš anksto Jums dėkoju. :)