Prekės grąžinimas

24. Feb, 10:32

Laba. Turiu tokią problemėlę. Vakar .,t.y. vasario 23 d. padėvėtų prekių parduotuvėje pirkau drabužį vaikui, kuris, kaip paaiškėjo netinka, yraper mažas. Čekį išsaugojau. Ar aš turiu teisę grąžinti šį drabužį ir reikalauti , kad būtų grąžinti pinigai, čekis, kaip pagrindas. Kokias priemones jie gali man pasiūlyti. Iš anksto dėkoju už operatyvų atsakymą.

24. Feb 2011, 14:50

14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.
Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
Tai man atrodo i didesni turetu pakeisti,o jei neturi didesniu grazinti pinigus..

24. Feb 2011, 13:59

Tai aš taip pat manau, bet ,paskaičius, rezultatas būtų ne mano naudai☹.Bet, aišku, čia ir nuo pardavėjų mentaliteto priklauso.

24. Feb 2011, 13:35

Kažkaip įdomiai čia išvardinta. Nes kaip pažiūri , už nieką negali susigrąžinti pinigėlių. Įdomu, ar vienerių su puse metų mergaitė - dar kūdikis?Nes čia rašo, kad kūdikių drabužėliams grąžinimas netenkinamas☹

24. Feb 2011, 10:32

Laba. Turiu tokią problemėlę. Vakar .,t.y. vasario 23 d. padėvėtų prekių parduotuvėje pirkau drabužį vaikui, kuris, kaip paaiškėjo netinka, yraper mažas. Čekį išsaugojau. Ar aš turiu teisę grąžinti šį drabužį ir reikalauti , kad būtų grąžinti pinigai, čekis, kaip pagrindas. Kokias priemones jie gali man pasiūlyti. Iš anksto dėkoju už operatyvų atsakymą.