Pučia pilvą

29. Sep, 07:43

labukas,tiuriu bedike mano mažajai spali 4d bus 1men. Tai ja ir pati maitinu ir misinuka duodu nan1,tai šend ji man riecia kojas zyzia uzmiega suwerkia ,vel miega sukau pilva laikrodzio rudykle bet nepadeda,tustinosi geltonai ir ne kietai ?bet ji steni ir kojas riecia.

11. Nov 2012, 10:53

Taip, bet pradžios stengiuosi kovoti su pirmaisiais požymiais ir kol kas pavyksta. Labai baisu užkrėsti dukrytę ☹

11. Nov 2012, 09:51

Na tada belieka sinupretu gydytis 😀

10. Nov 2012, 22:50

Žinau, bet mane vimdo nuo šios procedūros, ne kartą bandžiau ☹

10. Nov 2012, 22:10

siltas vanduo,su druska,su tokia pompyte i viena puse palenkus galva reik leist ta tirpala ,kol pro kita puse begt prades. Nemaloni procedura,bet kelis kart padarius iskart geriau.

10. Nov 2012, 20:54

O kaip darai plovimus? Druska ir kur reik pro nosį išleist tirpalą ...?

10. Nov 2012, 19:49

Visos tuo sinupretu gydosi,as plovimus pasidarau ir nereik sinupretu,greit praeina 😀

10. Nov 2012, 17:41

Man sinusitą greit pagydo sinupretas, jei ilgai nelaukiu.

10. Nov 2012, 15:58

Jo,sinusitas bjaurus dalykus,sloga pasigavus,keli menesiai neisnyksta 😀

10. Nov 2012, 15:46

Aš tai vis sinusitu sirgdavau, bet kol kas viskas gerai 😀

10. Nov 2012, 15:18

Na bendrai man kasmet tuo paciu metu buna bronchitas,o po gimdymo ir taip greit griebia visos ligos ☹ Mano mazajai 3 men ir 10d 😀

10. Nov 2012, 15:16

Man labai padeda žolelių arbatos, tai nuolat geriu, o kai jau jaučiu, kad kažkas rimčiau, tai imu homeopatinių tablečių Influcid, jas naudojau ir nėštumo metu, man padeda labai, jei skauda gerklę ar sloga, tai tepu kaklą, nugarą Eucalipin tepaliuku iš žolelių, dar naudoju žolininkės Adelės Karaliūnaitės gaminius. Aš to ir bijau, kad rimtai įsisirgus, gali būti pavojinga maitinti pačiai. Mano mergytei 2 mėn. ir 6 d. O kiek taviškei? 😀

10. Nov 2012, 15:03

Ir as stengiausi nepasiduoti,savaite prakosejau su temperatura,kol galiausiai pasidare bronchitas,tai 2 savaites antibiotikais gydziausi,o mazes nuodyti pienuku su vaistais daktare nepatare. Maniske neskiria kur krutis,o kur buteliukas,abu vienodai ima 😀 O kiek tavo mergytei laiko? 😀

10. Nov 2012, 14:50

Mane irgi ima ligos, bet stengiuosi nepasiduoti ir neįsisirgti, kol kas pavyko nugalėti ligas, nors šiaip tikrai nesu jom atspari ir dar po gimdymo. Man savo dukrytei sunku mišinuko įduoti, net baisu, jei staiga dingtų pienukas, nes mišinuko tiesiog neima ☹

10. Nov 2012, 14:39

As ir visa laika maitinau pati,bet susirgau bronchitu,kruva antibiotika,tai teko pradeti maitinti misinukais ☹ Bet kai mano pieno nebegavo,tik misinuka,jau antra savaite visiskai ramu,jokiu verkimu,kai miego nori pati lovytej uzsimigdo,tai po 3 menesiu galiu atsipusti 😀

10. Nov 2012, 14:27

Aš krūtim maitinu, mišinuko mažai gavus, bet vistiek kankino diegliukai, tik labiau dienom į vakarą, naktys dažniausiai ramios būdavo.

10. Nov 2012, 14:22

Man butent sitos bakterijos padejo,kitas bandziau,tai klyke vaikas,bet pakeiciau misinuka nustojus maitint ir viskas susitvarke,3 menesius atsikankinau,o db galiu ramiai ir diena ir nakti gyvent 😀

10. Nov 2012, 13:49

O va mums tos pačios gerosios bakterijos nepadėjo 😀 Mums padėjo Babyfen kmynų lašiukai, bet greičiausiai ir tie diegliukai baigėsi, kai pradėjom naudoti, kankino mus beveik iki 2 mėn. diegliukai.

10. Nov 2012, 13:22

Mano mazajai jau 3 menesiai,labai vargau su pilvu,vaikas dienom nemiegodavo,verkdavo ir stenedavo,pilvuka pusdavo ir diegliukai raizydavo,isbandziau visokius vaistukus,niekas nepadejo,daktare pasiule nupirkti biogaja bakterijas,pabandziau ir vaikui kaip ranka nueme skausmus 😀

13. Oct 2012, 19:27

Mano mažiukei irgi tas pats, čia ir yra nuo pienuko, bet aš neduodu mišinuko jai jau kuris laikas, tik mano pienuką geria ir vistiek pučia. Colinox nelabai padeda, bet vis geriau nei nieko. Maniškei irgi jokie lašiukai nepadeda. Aš palauksiu ir dar neieškosiu ligų, nes kiek teko domėtis, tai čia būna taip mažiukams. Manoji kartais šiek tiek atpila, bet taip irgi būna mažiukams. Maniškė temperatūros irgi neturi.

13. Oct 2012, 14:52

manajai nzn kas yra kakoja bezdi gerai wistiek kojas kelia tiesia ir steni net werkdama,gal jai ta pilwa pucia nuo misinuko?nepadeda ni wieni lašiukai nesuprantu kai warysiu i klp prasysiu kad tirtu žarnyna ,suskrandziu jai gerai atsiraugi,neatpila,isangeje temperatura 37.1 dalis o pati neturi temperaturos.

12. Oct 2012, 13:22

Man tai jau nieko neskauda. O aplink pjūvį aš irgi ne visur dar jaučiu.

12. Oct 2012, 11:05

skauda dar kai kanors darai.o seip jau geriau,tik kad aplinkui pjuvio nejauciu dar uzmirs tebera,na man jau nebera kraujo kartais tokios gleives swiesios kaip kraujas buna o taip tai nedaug ir ne kikwiena diena

12. Oct 2012, 00:46

Geros žinios pas jus 😀 Augat šauniai 😀 O kaip pati jautiesi po cp? Aš ryt pas gyd. vykstu apžiūrai, sakė atvykti po 5 sav. Man tik keista, kad dar būna kraujingų išskyrų ir beveik kasdien.

11. Oct 2012, 20:52

niu mudwi po daktaru sveriame 3430kg 48cm ir viskas gerai😉

10. Oct 2012, 17:44

Gal dažniau duok krūtį, aš tą patį dariau, kartais net mažiukę kankinau neduodama mišinuko, bet va atsirado pienuko 😀 Mano mažoji jau gera savaitė kaip netelpa į ankstesnius rūbelius, auga kaip ant mielių 😀 Viskas bus gerai ir tavo mažiukei - valgo, auga, o ko daugiau ir norėti 😀

10. Oct 2012, 17:12

šaunu,o man kasko pieno mažai bera,na mum ryt wakare pas daktare,o taip tai wiskas gerai walgo jau po 120ml mišinuka jau i rubelius kur iwilkome o db maži jau ;D tai esu db rami tikuos ir toliau taip bus,ir džiauguos dil jusu.

10. Oct 2012, 12:46

Visai neblogai mums sekasi 😀 Gera naujiena ta, kad mano pienuko jau pakanka mažiukei ir mišinuko ji net negeria 😃 Jau beveik dvi paras taip. Tik buvo mane mažiukė išgazdinus, kai nesituštino dvi paras, bet va šiandien ryte taip prikrovė pampersą, kad net patiesalas išsidirbo beimant pampersą 😃 O kaip jūs gyvenat? Jau lankėtės pas gyd.?

10. Oct 2012, 12:37

niu kaip judwem sekasi?

06. Oct 2012, 17:52

Šiandien pirkau mažiukei colinox lašiukų, dar nedaviau, nes kol kas viskas ok, bus matyt kaip į vakarą. Ačiū, stebukliuke, kad pasakei, nes man irgi buvo įtarimas, kad mažiukei skauda, kai dedu tą žvakutę, tai daugiau nedėsiu. Nors priprasti nelabai yra nuo ko gal, nes tarkim tos viburkol nuo skausmo ir tik tada jas dedu, bet tik keliskart dėjau.

06. Oct 2012, 16:56

probiotikai-gefilus,tvarko visa žarnyna,ir kartu yra ir kokusu alejus,saulegrazu alejuos t.t vitaminai ,ir nuo pilvo putimo,žvakuciu man su pirmuoju vaiku daktare nepatare nes jie lb greit waikai pripranta,o kai kiši jiem skauda tai gali bijoti ir bekakoti,sawo mažylei jokiu žvakuciu nekaisiosiu gaila vaiko,o ir daug kas nepatre

1 2